@BijeNiemcaPoKasku: Ustwienia, zaawansowane, użyj akceleracji sprzętowej gdy jest dostępna. Odznacz albo zaznacz, coś z tym ustawieniem mi pomogło jak działy się dziwne rzeczy z takimi filmikami.
  • Odpowiedz
@rafal-masny: Opcje -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Uprawnienia -> Powiadomienia -> Ustawienia

Polecam również przeskanować komputer programem Malwarebytes i AdwCleaner.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra mam. Dla potomnych - wystarczy wejść na stronę, którą edytowaliśmy i kliknąć 'zapisz jako'. Banalne, ale przyzwyczajony do systemu z Notepad szukałem takiej opcji w Inspektorze :)
  • Odpowiedz
Siemka mirki. Mam pytanko.

Firefox maił kiedyś coś takiego jak dzielenie widokiem przeglądarki na zasadzie streama i to wszytko działało podając tylko linka. Jest to jeszcze? Ktoś coś wie co się z tym stało albo chociaż jak to się nazywało?

Wielkie dzięki za wszelkie info.

#technologia #firefox #www
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki jak nazywa się najlepsza wtyczka do Firefoxa do blokowania kanałów na youtubie? Bo zainstalowałem jedną to mi YouTube przestał wyświetlać filmy.
#youtube #firefox #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sireplama: ten link od mooka. Zwykła instalka czterdzieścipare mega. Ona ma opcję ustawienia katalogu instalacji. Jak pobierasz ten malutki (300kB) instalator online to w nim nic nie można ustawić.
  • Odpowiedz
15) Zero Width Shortener - interesujący skracacz linków wykorzystujący znaki o zerowej szerokości

https://zws.im

INFO: w praktyce to oznacza tyle, że wszystkie linki utworzone w tej aplikacji wyglądają (wizualnie) tak samo, ale prowadzą do innych miejsc w sieci


@imlmpe: i jak taki link udostępnić skoro każde medium wytnie te ukryte znaki...
  • Odpowiedz
#node #firefox #chrome #webdev #javascript #selenium

Dlaczego Selenium ma własną składnię, np. brania elementów wg nazwy? To jest głupie, żeby uczyć się innej składni. Ile rzeczy jest inaczej?
Czy istnieje alternatywa do łączenia headless przeglądarkami?

Mógłby ktoś nakreślić co jak, takie pierwsze oczywiste odpowiedzi na oczywiste pytania?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
jako nowy użytkownik Chrome po przesiadce z #firefox mam dwie rzeczy, które chciałbym zmienić - tu pytanie - czy da się tak zrobić?
1) chcę złapać jedną z przeglądanych kart i "wrzucić" do paska zakładek. Na FF normalnie to działało, tutaj mi tylko wywala na nowe okno przeciąganą kartę.
2) szybkie mutowanie karty, w FF było to ctrl+m, tutaj muszę ręcznie prawym na kartę i wycisz ( ͡° ʖ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chcę złapać jedną z przeglądanych kart i "wrzucić" do paska zakładek. Na FF normalnie to działało, tutaj mi tylko wywala na nowe okno przeciąganą kartę


@grastanislaw: Dokładnie tak to chyba nie, ale po prawej stronie jest taka gwiazdka, jak na nią klikniesz to robi się zakładka.
  • Odpowiedz
#firefox #produktywnosc #youtube
W końcu znalazłem plugin do FF blokujący składniki strony Youtube (related, komentarze itp. można dostosować)
Zapraszam i polecam Piotr Fronczewski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/df-youtube/

Wersja #chrome #brave czy #chromium
https://chrome.google.com/webstore/detail/df-tube-distraction-free/mjdepdfccjgcndkmemponafgioodelna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cześć mirki i mirabelki. Piszę bo mam problem od jakiegoś czasu z #firefox (z nim jak mniemam). Kiedy przeglądam różnej maści portale, zdarza się że w trakcie przeglądania wyłączają się grafiki, strona się jakby zacina i muszę odświeżyć każdą kartę z osobna żeby cokolwiek zobaczyć. W trakcie zacięcia dostaję komunikat systemu "dostęp do aplikacji sprzętu graficznego został zablokowany". Ja wiem że wujek google nie gryzie ale ilekroć szukam rozwiązania to
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msky: Próbowałeś w ustawieniach wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe, aktualizować sterowniki graficzne, uruchamiać w trybie awaryjnym, coś innego?
Czy problem dotyczy tylko Firefoksa, czy jakiś inny program też pokazuje taki błąd, bo może przyczyna leży po stronie systemu?

A i jeszcze jedno, uruchamiasz Firefoksa na karcie zintegrowanej czy dedykowanej i czy próbowałeś na tej drugiej?
  • Odpowiedz
@moooka: no właśnie wszystko jest zaktualizowane, problem pojawił się po którejś z aktualizacji tylko nie wiem której. Napisałem na fb do oficjalnego konta DELL i przesłali mi parę innych sterowników. Zaraz będę testował.
  • Odpowiedz