Zacinaja mi sie filmiki na interii, onetach, wp etc. Youtube dziala dobrze, przegladarka google chrome #komputery #laptopy #chrome #windows #windows10 #programowanie #internet #firefox #opera
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

BijeNiemcaPoKasku
via iOS- 0
konto usunięte
- 0
@BijeNiemcaPoKasku: Jaką masz wersję Ublocka? Spróbuj Ublock Origin. Masz poza tym jakieś inne wtyczki blokujące tj. np. Ghostery / Disconnect?

Taysh
- 0
@BijeNiemcaPoKasku: Ustwienia, zaawansowane, użyj akceleracji sprzętowej gdy jest dostępna. Odznacz albo zaznacz, coś z tym ustawieniem mi pomogło jak działy się dziwne rzeczy z takimi filmikami.
Ile Michałov Białkov musiał zapłacić Mozilli za link do wykopu w "gołym" (świeżo zainstalowanym) Firefoxie? I przede wszystkim: SKĄD MIAŁ PIENIĄŻKI? ヽ( ͠°෴ °)ノ #kiciochpyta #firefox
źródło: comment_WjO88dWy49zhsIrSGXUoAwMXTIyVF5LN.jpg
Pobierz@adm126: To jakoś leci z rankingu popularności stron w danym kraju. Można to wziąć chociażby z alexa.com
@public_html: aż sprawdziłem na świeżej instalacji elementary os, jest tak samo
źródło: comment_Sdjbaqev95DoaYwrKv5tV0fmkMVbdrpg.jpg
PobierzMirki, jak odzyskać przeostatnią sesję? Przez przypadek/nie myśląc ją ,,nadpisałem" po restarcie pc... #mozilla #firefox #pomocy #pytaniedoeksperta
- 1
- 1
- 0
#firefox ty gnido.
źródło: comment_glKRUEstjoadQZNWs8oYaAwjMaTR1y8X.jpg
Pobierz- 0
Tak też zrobiłem. Poprzednim razem były powiadomienia z agencji towarzyskich...
A później powyzsza...
A później powyzsza...
- 0
@rafal-masny: Opcje -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Uprawnienia -> Powiadomienia -> Ustawienia
Polecam również przeskanować komputer programem Malwarebytes i AdwCleaner.
Polecam również przeskanować komputer programem Malwarebytes i AdwCleaner.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@LowTestBoi: strony sie scroluja w 60fps nieironicznie
- 0
Cześć Murki. Po odpaleniu Inspektora w #firefox i edycji kodu #html chciałbym go zapisać na dysku. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jak?
#programowanie
#programowanie
- 0
Siemka mirki. Mam pytanko.
Firefox maił kiedyś coś takiego jak dzielenie widokiem przeglądarki na zasadzie streama i to wszytko działało podając tylko linka. Jest to jeszcze? Ktoś coś wie co się z tym stało albo chociaż jak to się nazywało?
Wielkie dzięki za wszelkie info.
#technologia #firefox #www
Firefox maił kiedyś coś takiego jak dzielenie widokiem przeglądarki na zasadzie streama i to wszytko działało podając tylko linka. Jest to jeszcze? Ktoś coś wie co się z tym stało albo chociaż jak to się nazywało?
Wielkie dzięki za wszelkie info.
#technologia #firefox #www
- 1
@mrq: Później to się chyba nazywało Hello, taki wbudowany komunikator jak Skype z funkcją udostępniania ekranu. :-)
https://blog.mozilla.org/press-pl/2015/01/13/firefox-hello-rozmowy-wideo-tak-proste-jak-spotkania-w-cztery-oczy/
https://blog.mozilla.org/press-pl/2015/01/13/firefox-hello-rozmowy-wideo-tak-proste-jak-spotkania-w-cztery-oczy/
- 1
@moooka: Dokładnie tą nazwę teraz pamiętam :) dobre to było.
Mireczki jak nazywa się najlepsza wtyczka do Firefoxa do blokowania kanałów na youtubie? Bo zainstalowałem jedną to mi YouTube przestał wyświetlać filmy.
#youtube #firefox #kiciochpyta
#youtube #firefox #kiciochpyta
- 1
@sireplama: ten link od mooka. Zwykła instalka czterdzieścipare mega. Ona ma opcję ustawienia katalogu instalacji. Jak pobierasz ten malutki (300kB) instalator online to w nim nic nie można ustawić.
- 1
@rosso_corsa: a to ci nie pomoge niestety bo korzystam tylko tel->pc a do pc-pc lece na teamviewerze
- 0
@cybulion: spoko, chcą na chromie to będzie na chromie ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Istnieje możliwość aby wyszukać na jakiejś stronie internetowej danego słowa,znaku, nazwy na stronie gdzie jest kilka podstron?
1,2,3 strona i chcę przeszukać ich zawartość.
#internet #firefox #chrome #komputery #informatyka
1,2,3 strona i chcę przeszukać ich zawartość.
#internet #firefox #chrome #komputery #informatyka
@Renifer60 fraza site:wp.pl
- 1
- 0
@Cipkobrody: Masz uBlock Origin? To spróbuj usunąć i zainstalować ponownie. Jak nie pomoże, to tylko odświeżanie Firefoksa albo nowy profil.
- 209
◢ #unknownews ◣
1) Przegląd grafik z Warezów i BBSów w formie filmu
https://safecrackers.com
Ostatni dzień tygodnia, więc zapraszam do przeglądu interesujących linków znalezionych w sieci :)
1) Przegląd grafik z Warezów i BBSów w formie filmu
https://safecrackers.com
źródło: comment_7c7fTreRarpgzbAeAvBnbxKShsxrbWdw.jpg
Pobierz@imlmpe: czesc przyjacielu
- 8
15) Zero Width Shortener - interesujący skracacz linków wykorzystujący znaki o zerowej szerokości
https://zws.im
INFO: w praktyce to oznacza tyle, że wszystkie linki utworzone w tej aplikacji wyglądają (wizualnie) tak samo, ale prowadzą do innych miejsc w sieci
@imlmpe: i jak taki link udostępnić skoro każde medium wytnie te ukryte znaki...
6
Mozilla SeaMonkey już rok bez nowej wersji. Czy to koniec projektu?

Minął właśnie rok od wydania ostatniej wersji pakietu internetowego Mozilla SeaMonkey. Tak jest, zanim powstał Firefox, istniała "zwykła" Mozilla.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#node #firefox #chrome #webdev #javascript #selenium
Dlaczego Selenium ma własną składnię, np. brania elementów wg nazwy? To jest głupie, żeby uczyć się innej składni. Ile rzeczy jest inaczej?
Czy istnieje alternatywa do łączenia headless przeglądarkami?
Mógłby ktoś nakreślić co jak, takie pierwsze oczywiste odpowiedzi na oczywiste pytania?
Dlaczego Selenium ma własną składnię, np. brania elementów wg nazwy? To jest głupie, żeby uczyć się innej składni. Ile rzeczy jest inaczej?
Czy istnieje alternatywa do łączenia headless przeglądarkami?
Mógłby ktoś nakreślić co jak, takie pierwsze oczywiste odpowiedzi na oczywiste pytania?
jako nowy użytkownik Chrome po przesiadce z #firefox mam dwie rzeczy, które chciałbym zmienić - tu pytanie - czy da się tak zrobić?
1) chcę złapać jedną z przeglądanych kart i "wrzucić" do paska zakładek. Na FF normalnie to działało, tutaj mi tylko wywala na nowe okno przeciąganą kartę.
2) szybkie mutowanie karty, w FF było to ctrl+m, tutaj muszę ręcznie prawym na kartę i wycisz ( ͡° ʖ
1) chcę złapać jedną z przeglądanych kart i "wrzucić" do paska zakładek. Na FF normalnie to działało, tutaj mi tylko wywala na nowe okno przeciąganą kartę.
2) szybkie mutowanie karty, w FF było to ctrl+m, tutaj muszę ręcznie prawym na kartę i wycisz ( ͡° ʖ
- 2
chcę złapać jedną z przeglądanych kart i "wrzucić" do paska zakładek. Na FF normalnie to działało, tutaj mi tylko wywala na nowe okno przeciąganą kartę
@grastanislaw: Dokładnie tak to chyba nie, ale po prawej stronie jest taka gwiazdka, jak na nią klikniesz to robi się zakładka.
- 1
- 7
- 3
#firefox #produktywnosc #youtube
W końcu znalazłem plugin do FF blokujący składniki strony Youtube (related, komentarze itp. można dostosować)
Zapraszam i polecam Piotr Fronczewski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/df-youtube/
Wersja #chrome #brave czy #chromium
https://chrome.google.com/webstore/detail/df-tube-distraction-free/mjdepdfccjgcndkmemponafgioodelna
W końcu znalazłem plugin do FF blokujący składniki strony Youtube (related, komentarze itp. można dostosować)
Zapraszam i polecam Piotr Fronczewski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/df-youtube/
Wersja #chrome #brave czy #chromium
https://chrome.google.com/webstore/detail/df-tube-distraction-free/mjdepdfccjgcndkmemponafgioodelna
- 0
@stefan_1971: A jest? Niby wszystkie rozszerzenia są przed udostępnieniem wstępnie sprawdzane, ale nie wiadomo.
- 0
@stefan_1971: jakby była to odczułbym to na procesorze.
- 0
cześć mirki i mirabelki. Piszę bo mam problem od jakiegoś czasu z #firefox (z nim jak mniemam). Kiedy przeglądam różnej maści portale, zdarza się że w trakcie przeglądania wyłączają się grafiki, strona się jakby zacina i muszę odświeżyć każdą kartę z osobna żeby cokolwiek zobaczyć. W trakcie zacięcia dostaję komunikat systemu "dostęp do aplikacji sprzętu graficznego został zablokowany". Ja wiem że wujek google nie gryzie ale ilekroć szukam rozwiązania to
- 0
@msky: Próbowałeś w ustawieniach wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe, aktualizować sterowniki graficzne, uruchamiać w trybie awaryjnym, coś innego?
Czy problem dotyczy tylko Firefoksa, czy jakiś inny program też pokazuje taki błąd, bo może przyczyna leży po stronie systemu?
A i jeszcze jedno, uruchamiasz Firefoksa na karcie zintegrowanej czy dedykowanej i czy próbowałeś na tej drugiej?
Czy problem dotyczy tylko Firefoksa, czy jakiś inny program też pokazuje taki błąd, bo może przyczyna leży po stronie systemu?
A i jeszcze jedno, uruchamiasz Firefoksa na karcie zintegrowanej czy dedykowanej i czy próbowałeś na tej drugiej?
- 1
@moooka: no właśnie wszystko jest zaktualizowane, problem pojawił się po którejś z aktualizacji tylko nie wiem której. Napisałem na fb do oficjalnego konta DELL i przesłali mi parę innych sterowników. Zaraz będę testował.



















