Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viejra: czasami wystarczy zrobić 20-30 killi, a mecze się wygrają. Wystarczy się nie w------ć na team. Jak gość zrobi 0/7 to nie warto cokolwiek do niego mówić, a często jak ktoś się do ciebie spina to olać i potem gra się już przyjemnie. Wiem coś o tym, bo w miesiąc wbiłem z 4 na 7.
  • Odpowiedz
taka sytuacja: ktos wlamal mi sie na konto na fejsycie i zmienil adres mail przypisany do konta. Czy istnieje jakis inny sposob na odzyskanie takiego konta niz otwieranie support ticketa? pytam poniewaz znajomemu odpowiedzieli po 3 miesiacach, a chcialbym se pyknac te polisz lige

#csgo #faceit
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć i czołem.

Mam do was pytanie odnośnie faceit-a i Esea.
Mianowicie czy mając konto "OSOBA WSPIERAJĄCA" mogę grać mecze premium podkreślam mecze nie turnieje?
Zależy mi żeby grać z graczami którzy mają płatną subskrypcję aniżeli z ziomkami co maja free konto.

Co
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgo #faceit

Jaka jest zasadnicza różnica między grą standardowo na rangi a grą na Faceit?
Na pewno wiem, że grając przez Face, nie awansuje/spada się z rang w CSie.
Średnio mi na tym zależy, bardziej na uczciwej i bez bandy bachorów i z-------h ruskich, grze dla przyjemności.
Obawiam się, że konto Prime, które zaraz wbiję, za wiele nie zmieni.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr_Acula: Prime dużo zmienia,cheaterów mniej o 90%,mniej bachorów i mniej plujących rusków a nawet jak ruski pluje to próbuje grac.Faceit to jest to samo co mm tylko ze tickrate jest lepszy i nic poza tym.
  • Odpowiedz
#csgo #faceit Cześć! 2 dni temu zakupiłem rozszerzenie Supporter do konta Faceit i problem jest tylko z tym ze na profilu jest wyświetlana ranga i ranking zwykłego 5v5 a nie 5v5 premium. Od razu mowię ze na premium rozegrałem 7 meczy mam obecnie silvera tylko problem jest tez w tym ze jak wchodzę na ranking zwykłego 5v5 to normalnie widze który jestem w drabince ale 5v5 premium juz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A Oki bo ja wlasnie mam na odwrót i pokazuje mi 5v5 free zamiast Premium ale dziękuje za pomoc :)
A co do innych to do faceita nie bede pisał bo nwm czy to jest błąd czy ja jestem zielony w tych sprawach i nie bede czekał tygodnia na odpowiedz :)
  • Odpowiedz
  • 0
@leon0xxx faceit to zewnętrzna strona na której możesz sobie grać mecze i za każdy mecz dostajesz punkty elo które reprezentują twój level. Na podstawie levela dobierani są przeciwnicy. Wiadomo że jak grasz tam turniej jakiś to może być tak ze 5 x 10 lvl trafią w enemy jakieś 2-3 levele :P żeby grać faceity wystarczy że zrobisz konto na faceit.com i podepniesz steama z csgo, może być dopiero co utworzone konto
  • Odpowiedz
Mam problem mordeczki z #faceit otóż pobrałem AntiCheata, a potem nie mogłem go uruchomić, ciągle problemy z service packiem, albo OSem. Następnie zmieniłem w opcjach uruchamiania z Windows 7, na Windows 95 (chodzi tu o zmienianie service packa wchodząc we właściwości programu) i w końcu zaczął ten Client działać. Tu się pojawiły #problemypierwszegoswiata bo po wlaczeniu programu, myszka, a także cały komputer zaczął mi lagować, nie wiem o
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach