Wam też ścina czasami aplikacja faceita? Bo przez to nie dołączyłem do meczu, gdyż okienka do zaakceptowania nie dostałem :).
#faceit #csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki taka sytuacja: mam 30 zł na PSC i chciałbym kupić supporta na FaceIt. Kiedy chciałem kupić na mieche to okazało się że wychodzi jednak drożej bo do 5.99 euro są jeszcze podatki dokładane XD Widzę jednak że da się kupić na rok za 29.98 euro (2.49 euro miesięcznie). Dałoby się więc kupić tą subskrypcje na ten rok za 30 zł na psc, a potem anulować za miesiąc-dwa jak nie starczy hajsu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale te lagi na faceicie to mnie r---------ą na maxa... patologia jakaś buguje poczekalnie, nie widzi akceptacji, masakra
#csgo #faceit
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski zawsze gdy gram faceit'a muszę wyłączyć i włączyć grę od nowa tak ze 2 -3 razy na mecz z powodu spadków fps, dodam, że podczas matchmaking'ow tego problemu już nie mam. Co może być tego przyczyną? #csgo #faceit
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@wuhazet niestety w trybie bez wymuszania dalej wywala to co na zdjęciu, nie działa mi antycheat na platformę faceit(cs, lol, wot itd) spróbuje z pingwina usunąć
  • Odpowiedz
dwie sprawy, potrzebuje gifa jak walikonix z kołdrą udaje nietoperza i jak wstawić w czat na faceitcie podczas lobby gifa? XD

#rafonix #csgo #faceit
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@donOGR: nie to nie to, widac nie tylko ja mialem ten problem, bo wlasnie na stronie faceit dali info, ze niektorzy ludzie mieli problem z zalogowaniem sie i staraja sie to naprawic wiec git
  • Odpowiedz