wpisy
Najnowsze
Archiwum
#faceit
Ranga mm global, na faceit 4 lvl osiągnąć to marzenie. Co mecz odpały albo trole.
Jak tu grać...
Ranga mm global, na faceit 4 lvl osiągnąć to marzenie. Co mecz odpały albo trole.
Jak tu grać...
- 0
@lolek32: no i zobacz nie ubliżając nikomu, bo każdy uczy się grać. Trafiam takich 4 s5 a jako przeciwnicy LEM itp i jak dobić rangę?
@irmscherqp ja trafiam wiecznie na jakieś dzieci a na faceitach da się normalnie grać
Mirki taka sytuacja: mam 30 zł na PSC i chciałbym kupić supporta na FaceIt. Kiedy chciałem kupić na mieche to okazało się że wychodzi jednak drożej bo do 5.99 euro są jeszcze podatki dokładane XD Widzę jednak że da się kupić na rok za 29.98 euro (2.49 euro miesięcznie). Dałoby się więc kupić tą subskrypcje na ten rok za 30 zł na psc, a potem anulować za miesiąc-dwa jak nie starczy hajsu?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@reakwon 4 bo reaktywejszyn robię
- 0
Z tobą by nas było 4
PW
PW
- 1
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Koledzy o co chodzi z tym, że kolega ma 0 meczy na faceit i ma 3 lvl a ja mam 103 mecze i mam 2 lvl? Wytłumaczy ktoś jak to możliwe?
#faceit
#faceit
Nie ma to jak trafić na debilny team na FACEIT który się sam...podpala i mają z tego podśmiechujki.
Gdzie mogę to zgłosić? Mam nagranie
Ich profile
https://www.faceit.com/pl/players/MmagiSk
https://www.faceit.com/pl/players/SapphireN
https://www.faceit.com/pl/players/KaWaII_MeoWW
Gdzie mogę to zgłosić? Mam nagranie
Ich profile
https://www.faceit.com/pl/players/MmagiSk
https://www.faceit.com/pl/players/SapphireN
https://www.faceit.com/pl/players/KaWaII_MeoWW
- 2
- 2
@ElCidX: ECS i Youtube nawiązały współpracę już w marcu
@paragrafik: shroud :D
- 0
@AZATEJDZ: co to sppscv
- 3
- 1
- 1
- 2
























#csgo #faceit