Wpis z mikrobloga

#csgo #faceit

Jaka jest zasadnicza różnica między grą standardowo na rangi a grą na Faceit?
Na pewno wiem, że grając przez Face, nie awansuje/spada się z rang w CSie.
Średnio mi na tym zależy, bardziej na uczciwej i bez bandy bachorów i #!$%@? ruskich, grze dla przyjemności.
Obawiam się, że konto Prime, które zaraz wbiję, za wiele nie zmieni.
No chyba, że się mylę.
Dzięki z góry.
  • 24
  • Odpowiedz
@dr_Acula: Prime dużo zmienia,cheaterów mniej o 90%,mniej bachorów i mniej plujących rusków a nawet jak ruski pluje to próbuje grac.Faceit to jest to samo co mm tylko ze tickrate jest lepszy i nic poza tym.
  • Odpowiedz
@dr_Acula im wyższy lvl wbijesz tym mniej debili będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do cziterow to jeżeli kogoś zgłoszą ileś razy za rzekome oszukiwanie to będą mu kazali grać z odpalonym anty czitem
  • Odpowiedz
@dr_Acula: z twoich wpisów wychodzi że traktujesz Faceit jak jakiś integralny system z CSem, tutaj nie mają znaczenia levele rangi i inne duperele z MMów, masz zupełnie nową kartę
  • Odpowiedz
@dr_Acula: Jak nie chcesz cheaterów to graj ESEA. Nie wiem jak jest na faceit z kontem premium, ale na darmowym też trafiają się głąby, czy cziterzy. Wiem jedynie, że ten antycheat facieta jest całkiem spoko (na pewno lepszy, niż VAC), więc im wyższy lvl tym mniej odpałów powinno być.
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_Acula ja pierdziele co oni ci tu nawypisywali xD mirko at it's finest...

@Kozak_Lkr zależy przeciwko komu grasz, na faceit cupach możesz mieć +10 za win lub -40 za lose

@dr_Acula na faceicie darmowym jest od #!$%@? haxów i robią nowe konta dopóki nie dostaną określonej ilości reportów które zmusza ich do używania antyczita. Faceity Premium zapewniają już jakąś tam gwarancję ze nie trafisz na czitera bo każdy w grze Premium musi
  • Odpowiedz
  • 0
@fbkq reasumując. Zawsze i wszędzie walą w #!$%@?, oszukują i gdzie się nie pójdzie będą czitowac... Ehh :(
Aha, nie wybierasz poziomu.
Zakładałem dzisiaj konto i nie było takiej opcji. Pewnie przypisują Ci po kilku meczach.
  • Odpowiedz