@rayman_s: kiedyś w 2022 na dc waliłem do niej konia z kolegą. Fantazjowaliśmy o zrobieniu jak tak zwanego ślimaka. Czyli spuszczasz się i ona potem się czołga pusią po torze spa francorchamps i zostawia ślady idealnej linii wyścigowej
  • Odpowiedz