Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 9
@GeRoNiMo3211 czy Robert bedzie skladal zyczenia na sylwestra z Antonio i Kimmim czy juz z Guan-yu i Valtterim ?
#f1 #f1spam
#f1 #f1spam
- konto usunięte
- Jedreqq
- urwis69
- xentropia
- Iribell
- +1 innych
Komentarz usunięty przez moderatora
@Jedreqq: jak go puszczą przed północą bawet mozna wygrac alfe w konkursie sms
- konto usunięte
- Jedreqq
- konto usunięte
- urwis69
- mala_ala
- +2 innych
źródło: comment_1640854096LVCvumoJciPWq9jEWF3Zy6.jpg
Pobierz- JuzefCynamon
- Kalypsoo
- light3n
- jacekp23
- Matika15
- +31 innych
- 19
- Raa_V
- konto usunięte
- xentropia
- Referentdsniezgodnosci
- RitmoXL
- +14 innych
- 11
@JuzefCynamon: oh my lord MAX.
No elo, uważajcie z koterskimi
W tym wątku udajemy, że barierka była przykręcona
Ehhh, szkoda w #!$%@? Mirki, jak Robert przechodził do Ferrari to myślałem, że mistrzostwo będzie kwestią czasu, a został drugim Bariczem dla Alonso ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic, może ten transfer do Haasa nie będzie taki zły i jakoś wstrzelą się w regulacje?
#f1 #f1spam
Ehhh, szkoda w #!$%@? Mirki, jak Robert przechodził do Ferrari to myślałem, że mistrzostwo będzie kwestią czasu, a został drugim Bariczem dla Alonso ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic, może ten transfer do Haasa nie będzie taki zły i jakoś wstrzelą się w regulacje?
#f1 #f1spam
źródło: comment_1640642822DrvQRQ2W8uYPgWNJJjq69o.jpg
Pobierz- ppiasq
- M00P
- JuzefCynamon
- wojtas___
- Iribell
- +11 innych
- 8
@GigaCzad: Ech, to "Robert, Fernando is faster than you" boli do dziś, to jak splunięcie w twarz, jedyna szansa w karierze na podium w czerwieni, a odebrana w taki sposób.
- konto usunięte
- JuzefCynamon
- Daniel_Avocado
- Iribell
- kubossc
- +3 innych
Budzisz się, podobno miałeś dzwon kilka minut temu a jest czerwona flaga, nic nie pamiętasz. #!$%@? Cie krzyż i nie wiesz czemu chcesz ulewać ale to chyba nie kac. Gadają coś po włosku. Zaraz jedziesz na tor co mówisz w radio.
#f1 #f1spam #glupiewykopowezabawy
#f1 #f1spam #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_1640636814yJJg731nQ0xd64J4bjmt0m.jpg
Pobierz- konto usunięte
- Rzeszowiak2
- Cernold
- Kalypsoo
- konto usunięte
- +21 innych
@Raa_V: grazie eeeeeeeee ragazzi
- Rzeszowiak2
- Raa_V
- Karajto
- konto usunięte
- emcex
- +11 innych
@Raa_V: Jaka Andora? Jaka renka? Jest Grand Prix Brazylii. Jedziesz po swój pierwszy tytuł Robert.
@JuzefCynamon To Valtteri Bottas. Koniec wyścigu.
- rayman_s
- JuzefCynamon
- konto usunięte
- Daniel_Avocado
- Toxic17
- +35 innych
- RitmoXL
- Referentdsniezgodnosci
- JuzefCynamon
- Raa_V
- urwis69
- +3 innych
- 1
źródło: comment_1640299491RWliYupET9XS5zo9DfJj0k.jpg
PobierzO co tam się dzieje?
- TO VALTERI BOTTAS! 29.9% (29)
- KONIEC WYŚCIGU DLA VALTERIEGO BOTTASA! 20.6% (20)
- MERCEDES BĘDZIE BEZ PODIUM! 7.2% (7)
- TOTO WOLFF WŚCIEKŁY! 23.7% (23)
- ALEŻ MUSI KLĄĆ POD NOSEM W TYM MOMENCIE! 18.6% (18)
- 3
źródło: comment_1640298066gU3rJSPHO9hd5jRDdoWQJz.jpg
PobierzMax..
- Max będzie nurkował 11.6% (15)
- NURKUJE 58.1% (75)
- Jest przed Lewisem Hamiltonem 30.2% (39)
- 5
@por_fuera: No co ty, akurat wtedy Gąsior TOP
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1640255790Gtkbcjug6DtLGLFcRaQnkX.jpg
Pobierz- r4do5
- RaitoKun
- Kappaccino
- Spejsky
- el_loco_crooliko
- +487 innych
- 26
@Raa_V: to jest świeży mem
- Raa_V
- rolnik_wykopowy
- Qulpixele
- Rzeszowiak2
- PIAN--A_A--KTYWNA
- +21 innych
- 52
@rolnik_wykopowy: uwielbiam Kimiego w codziennym cugu
*
*
- 20
@MaxVerstapen @SamBeliar PDW.
Sam nie wiem czemu erb0 tak banuje za heheszki z majestatu Kubicy ale się domyślam.
#f1 #f1spam
Sam nie wiem czemu erb0 tak banuje za heheszki z majestatu Kubicy ale się domyślam.
#f1 #f1spam
- xentropia
- Tymczas0wy
- rinq0k
- WypadlemZKajaka
- zwaldemar
- +15 innych
- Raa_V
- M00P
- JuzefCynamon
- rolnik_wykopowy
- urwis69
- +1 innych
- JuzefCynamon
- rolnik_wykopowy
- urwis69
- konto usunięte
- abonent_
- +1 innych
Komentarz usunięty przez autora
- 9
Krótka recenzja wytrawnego anonima z tagu. Ogólnie spoko kontent. (kliknij by przeczytać więcej)
Chciałbym dać dobra ocenę lecz pomimo dobrego początku zmuszony jestem przyznać 6+. Plus tylko na zachętę na przyszłość. Mam nadzieję, że autorzy nie zapomną o prawdziwych oczekiwaniach oglądających a także przyłożą się bardziej w przyszłości bo wszyscy wiemy, że bez kontentu na który wszyscy liczby trudno będzie utrzymać założony poziom hype. Zniszczmy tą 3 ścianę i zrób to co
Chciałbym dać dobra ocenę lecz pomimo dobrego początku zmuszony jestem przyznać 6+. Plus tylko na zachętę na przyszłość. Mam nadzieję, że autorzy nie zapomną o prawdziwych oczekiwaniach oglądających a także przyłożą się bardziej w przyszłości bo wszyscy wiemy, że bez kontentu na który wszyscy liczby trudno będzie utrzymać założony poziom hype. Zniszczmy tą 3 ścianę i zrób to co
@Raa_V: niezła próba panie Cezary :)
- 7
- 12















https://sportowy24.pl/robert-kubica-i-orlen-ujawnia-plany-na-2022-rok-priorytetem-nadal-wyscigi-dlugodystansowe/ar/c2-15916057
Kubica ogłasza, że wspólnie z Orlenem skoncentruje się na ściganiu długodystansowym. Info z listopada.
Kubica w wywiadzie mówi, dosłownie mówi, że nie był brany pod uwagę i wiedział o tym od dawna dlatego spał spokojnie.
Nigdzie nie znalazłem informacji, że Kubica mówi, że gadał z Fredem ale zrozumiał, że jego nadzwyczajne umiejętności plus pieniądze Orlenu nie są tak
@Raa_V: Kubica jest antypowrutowcem i nie ma pojęcia o czym mówi. Tutaj jest więcej specjalistów, którzy wiedza co się dzieje a nie jakieś fachy z zepsutego symulatora