Kilka słów bo klamczuszki, mitomaniuszki lubią ogłaszać swoje teorie powrutoidalne jako fakty.

https://sportowy24.pl/robert-kubica-i-orlen-ujawnia-plany-na-2022-rok-priorytetem-nadal-wyscigi-dlugodystansowe/ar/c2-15916057

Kubica ogłasza, że wspólnie z Orlenem skoncentruje się na ściganiu długodystansowym. Info z listopada.

Kubica w wywiadzie mówi, dosłownie mówi, że nie był brany pod uwagę i wiedział o tym od dawna dlatego spał spokojnie.

Nigdzie nie znalazłem informacji, że Kubica mówi, że gadał z Fredem ale zrozumiał, że jego nadzwyczajne umiejętności plus pieniądze Orlenu nie są tak
Kubica w wywiadzie mówi, dosłownie mówi, że nie był brany pod uwagę i wiedział o tym od dawna dlatego spał spokojnie.

@Raa_V: Kubica jest antypowrutowcem i nie ma pojęcia o czym mówi. Tutaj jest więcej specjalistów, którzy wiedza co się dzieje a nie jakieś fachy z zepsutego symulatora
Jestem szczęśliwym ojcem ()
Moja czteroletnia córeczka biega po domu i cały czas śpiewa
"Super, super Max, Max, Max, Max
Super, super Max!

YoHé, YoHo
Super Max, Max, Max is kampioen
YoHé, YoHo"

I właśnie zażyczyła sobie na urodziny czapeczkę Red Bull Racing. (ʘʘ)

#f1spam #chwalesie
W tym wątku udajemy, że barierka była przykręcona

Ehhh, szkoda w #!$%@? Mirki, jak Robert przechodził do Ferrari to myślałem, że mistrzostwo będzie kwestią czasu, a został drugim Bariczem dla Alonso ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic, może ten transfer do Haasa nie będzie taki zły i jakoś wstrzelą się w regulacje?
#f1 #f1spam
G.....d - W tym wątku udajemy, że barierka była przykręcona


Ehhh, szkoda w #!$%@...

źródło: comment_1640642822DrvQRQ2W8uYPgWNJJjq69o.jpg

Pobierz
Krótka recenzja wytrawnego anonima z tagu. Ogólnie spoko kontent. (kliknij by przeczytać więcej)



Chciałbym dać dobra ocenę lecz pomimo dobrego początku zmuszony jestem przyznać 6+. Plus tylko na zachętę na przyszłość. Mam nadzieję, że autorzy nie zapomną o prawdziwych oczekiwaniach oglądających a także przyłożą się bardziej w przyszłości bo wszyscy wiemy, że bez kontentu na który wszyscy liczby trudno będzie utrzymać założony poziom hype. Zniszczmy tą 3 ścianę i zrób to co