Kiedy Napoleon uciekł z Elby i ponownie przegrał, nie zabito go. Przeniesiono jego więzienie na odizolowaną od świata wyspę. A jak szanowny mirek @milosz1204 założył multikonto, by na okres banicji przeglądać tag w ciszy i spokoju, dostał perm bana ( ͡°ʖ̯͡°). https://www.wykop.pl/ludzie/fan_twojego_starego/ #f1 #f1spam + #muremzatidiejem
@jaxonxst #freetidiej #freemilosz1204 moderacja po ich stronie zawsze racja tfu. Już dostałem raz Bana na 2 tygodnie, ale to za rasizm XD wykop mode francuskie pieski
@krystekize: Ja kiedyś dostałem bana na 5 minut, bo wrzuciłem stare nagranie z Korwinem rzucającym mikrofon w widownię.
I to piszę całkowicie na poważnie xD. W czerwcu 2020 roku była taka aferka, gdzie moderacja banowała za słowo "czarny". Jako wyraz sprzeciwiu wpisałem w znalezisku. JKM rzuca CZARNY mikrofon, wszedłem na główną i spadłem. Banik był na tydzień, ale cofnięto mi po kilku minutach, bo setki mirków się wk****** (prowadziłem wtedy popularne
Aktualizacja: 09.12.2021 godzina 18:25 dzień przed sesją treningową ostatniego wyścigu sezonu do zbanowanych dołączają: @SiennyStog, @prawa_reka_kubicy
Ja wiem ze @3x32 dodaje trochę oliwy do ognia, ale co by było gdyby to była wasz matka? Powtarzam co by było gdyby to wasz matka została obrażona. Jak sam dostałem kilka razy bana za znaleziska z legendarnym 7 tagiem polityka i uważam ze moderacja moderując na głównej jest mega stronnicza. Natomiast mikroblog jest jak pastwisko ze starym rozleniwionym bottasem pasterskim. Żeby tutaj dostać bana trzeba się trochę napracować, albo podpaść wrzucając
Czasami myślę sobie o Kubicy i tak mi żal, że sam sobie spieprzył karierę, nie tylko błędem na rajdzie ale decyzjami podejmowanymi w trakcie powrotu, a do tego ma #!$%@?, fanatycznych kiboli. Do kolekcji brakuje tylko wysłanie w neta filmiku jak molestuje kobietę i nazwanie Hamiltona "N...r". #f1 #f1spam
@WypadlemZKajaka: według mnie przez te akcje które powrutowcy odwalali w internecie przed, w trakcie i po Williamsie on jest niezatrudnialny na amen. Nikt nie będzie się zadawał z taką patologią m.in. ze względów marketingowych.
Oponeo pokanałem, tak!
#f1 #f1spam