@kinson: smiechowski nie wygrał le mans, a Alonso wygrał sam ze sobą bo konkurencja była między 2 autami Toyoty i to tyle w tamtych latach, w tym ich była ta preferowana. Poza tym był jakiś Bykolles co zaraz się z----ł, robiony w stodole.
  • Odpowiedz
Zapominamy też ile Robert Kubica zrobił dla zwykłych polaków. Był największym polskim developerem - wprowadził program budownictwa żelbetonowego z prefabrykatów, bloków z "wielkiej płyty". Miliony polaków mogły podziwiać te wzloty i upadki w swoim nowym mieszkaniu. To właśnie tam miliony polaków - w tych blokach oglądało wypadek w Kanadzie, jego triumf w Kanadzie - pierwszego polaka wygrywającego F1, wypadek jego bolesnej ręki, sukcesy w WRC2, triumf w Le Mans.

Wielki człowiek ...
janeknocny - Zapominamy też ile Robert Kubica zrobił dla zwykłych polaków. Był najwię...

źródło: gierek

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutro przyjeżdża po mnie śmieciarka, czuję się staro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
w moim wieku Verstappen miał już cztery mistrzostwa świata a ja nic nie osiągnąłem xD

#f1 #f1spam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@winsxspl niektóre rzeczy są w twoim zasięgu, możesz tak jak Max przygarnąć kobietę z darem w postaci dziecka jakiegoś ruska ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz