Wszystko Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia Arisek Arisek 16.05.2026, 20:54:27 2 + #eurowizja Ciężkostrawny utwór, mam nadzieję że uplasuje się tuż obok Wielkiej Brytanii. ruskizydek ruskizydek 16.05.2026, 20:54:24 1 + Ale wokalistka to by mogła trojaczki urodzić #eurowizja avirant avirant 16.05.2026, 20:54:22 2 + Fajna taka z Mortal Kombat, koń sam się wali.#eurowizja WujStefan WujStefan 16.05.2026, 20:54:22 2 + #eurowizja jak się bawi Protector? FlyinCat FlyinCat 16.05.2026, 20:54:20 2 + Szwecja takie guwno a i tak będzie wyżej niż my...#eurowizja mattkozlowski0 mattkozlowski0 16.05.2026, 20:54:19 5 + #eurowizja źródło: IMG_5806 Pobierz pastor2 pastor2 16.05.2026, 20:54:31 via iOS 0 + @mattkozlowski0: klasyk PROponujek PROponujek 16.05.2026, 20:54:17 4 + #eurowizja źródło: bluey-season-3 Pobierz gfgfgfa gfgfgfa 16.05.2026, 20:54:15 1 + flaszbaki jak się do bashantera skakało w dzieciństwie #eurowizja 2phonepiotrus 2phonepiotrus 16.05.2026, 20:54:15 4 + #eurowizja równie dobrze mogłaby nie śpiewać i brzmiałoby dobrze a nawet lepiej isrin22 isrin22 16.05.2026, 20:54:14 0 + Szwecja klasycznie z jakimś eurodancem czy jakimś dance-popem musi wy*ebać#eurowizja uncle_freddie uncle_freddie 16.05.2026, 20:54:13 2 + Jak na Szwecję, to bieda straszna, gdyby to wysłała jakaś Łotwa, to przepadłoby w półfinale#eurowizja Mystoo Mystoo 16.05.2026, 20:54:12 0 + #eurowizja taki nawet fajny eurobeat, ale w tym kagańcu na ryju wygląda jak taki z soulcaliburaŻeby się tylko srowidem nie zaraziła, nadgorliwka piotrr_ piotrr_ 16.05.2026, 20:54:09 1 + Wincyj laserów!!!#eurowizja ciezki_przypadek ciezki_przypadek 16.05.2026, 20:54:08 7 + #eurowizja A stolicą Ekwadoru są Manieczki xD hunahakuna hunahakuna 16.05.2026, 20:54:06 2 + #eurowizja Manieczki vibe incar incar 16.05.2026, 20:54:06 2 + o eurodance, znów czuję się młody #eurowizja MacronT1000 MacronT1000 16.05.2026, 20:54:06 4 + #eurowizja źródło: maxresdefault Pobierz balrog84 balrog84 16.05.2026, 20:54:05 1 + #eurowizja znowu mamy rok 2000? avirant avirant 16.05.2026, 20:55:54 via iOS 0 + @balrog84: Gdzie wady? Neeveermind Neeveermind 16.05.2026, 20:54:05 4 + Takie g---o do puszczenia na ramizie w 2000 roku. #eurowizja panbartosz panbartosz 16.05.2026, 20:54:02 3 + Szwedce się Eurowizja z Sunrisem pomyliła#eurowizja
Arisek Arisek 16.05.2026, 20:54:27 2 + #eurowizja Ciężkostrawny utwór, mam nadzieję że uplasuje się tuż obok Wielkiej Brytanii.
ruskizydek ruskizydek 16.05.2026, 20:54:24 1 + Ale wokalistka to by mogła trojaczki urodzić #eurowizja
FlyinCat FlyinCat 16.05.2026, 20:54:20 2 + Szwecja takie guwno a i tak będzie wyżej niż my...#eurowizja
gfgfgfa gfgfgfa 16.05.2026, 20:54:15 1 + flaszbaki jak się do bashantera skakało w dzieciństwie #eurowizja
2phonepiotrus 2phonepiotrus 16.05.2026, 20:54:15 4 + #eurowizja równie dobrze mogłaby nie śpiewać i brzmiałoby dobrze a nawet lepiej
isrin22 isrin22 16.05.2026, 20:54:14 0 + Szwecja klasycznie z jakimś eurodancem czy jakimś dance-popem musi wy*ebać#eurowizja
uncle_freddie uncle_freddie 16.05.2026, 20:54:13 2 + Jak na Szwecję, to bieda straszna, gdyby to wysłała jakaś Łotwa, to przepadłoby w półfinale#eurowizja
Mystoo Mystoo 16.05.2026, 20:54:12 0 + #eurowizja taki nawet fajny eurobeat, ale w tym kagańcu na ryju wygląda jak taki z soulcaliburaŻeby się tylko srowidem nie zaraziła, nadgorliwka
ciezki_przypadek ciezki_przypadek 16.05.2026, 20:54:08 7 + #eurowizja A stolicą Ekwadoru są Manieczki xD
Neeveermind Neeveermind 16.05.2026, 20:54:05 4 + Takie g---o do puszczenia na ramizie w 2000 roku. #eurowizja
Ciężkostrawny utwór, mam nadzieję że uplasuje się tuż obok Wielkiej Brytanii.