Jak się Wam podoba utwór #szwecja ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ankietaeurowizja #eurowizja

Podobał się?

  • Super! (5) 19.5% (33)
  • Dobra nutka! (4) 33.7% (57)
  • Ani ziębi, ani grzeje (3) 27.2% (46)
  • Słabe to (2) 16.0% (27)
  • Wrzucam na #czarnolisto (1) 3.6% (6)

Oddanych głosów: 169

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach