@SquashPL
Zalezy od akcentu, ale nigdy to nie jest czyste "e".
Oryginal, czyli szkockie Mac w nazwiskach czyta sie pelnym, czystm a, dokladnie tak jak nazwa kwiatka polnego po polsku: mak.
  • Odpowiedz
Kibicowanie na dziś:
Popołudnie - Trzymam za Włochami bo słabsi ( teoretycznie, przecież Hiszpanie to mistrz Europy)
Wieczór - Trzymam za Islandią, Anglicy nie lubią Euro to niech spadają na wyspy
#mecz #euro2016 #sport
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomyślcie co by było, gdyby drużynom kartki się nie resetowały po 1/4.

21:58 hrs IST: Italy now have 11 yellow cards for this tournament, more than anyone else.

#euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach