Ci eksperci są tak zabawni w myleniu i błędnym odczytywaniu nazwisk, że musi powstać lista.
Po kolei wersja komentatora, zawodnik i autor:

Jakovlenko - Yarmolenko - Dziekanowski
Konopiejka - Konoplianka - Piechniczek (mój faworyt XD)
Dżaret Bejlej - Bale - Dziekanowski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już na spokojnie po meczu można powiedzieć ze Del Bosque zasnął w 2012 i do dziś się nie obudził. W tamtym momencie powinni zmienić trenera i generacje, zapłacili za to w 2014 roku i do dziś tego nie naprawili. Jedenastka Hiszpanii powinna wyglądać w tym meczu tak:
De Gea - Alba/Ramos/Pique/Juanfran - Isco/Busquets/Koke (Thiago-Martinez)/Iniesta/Silva/Vasquez - Aduriz. W pierwszej połowie Włochy wchodziły w Busquetsa jak w masło, nie miał nikogo do pomocy a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy nurtuje mnie jedna sprawa. Jak to jest z biletami na mecze pucharowe na imprezach typu Euro czy Mundial? Bo przecież nie wiadomo w którym dniu jaką drużyna zagra, a bilety przecież kupuje się przed imprezą. A tu 1/8 czy ćwierćfinał i stadion pełen Polskich kibiców ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czy na dalsze fazy się kupuje legalnie od koników? Czy to inne narodowości ubierają nasze barwy i śpiewają
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie mi się przypomniało, że moja babcia zawsze mówiła, jak oglądaliśmy mecz u mnie w domu, że ona prędzej zejdzie z tego świata, niż nasi będą dobrze grać na wielkiej imprezie. Zmarła tydzień przed Euro. Nie chcę napisać, że było warto, ale na pewno teraz siedzi z Górskim i razem kibicują naszym :) Do boju Polsko!

#mecz #euro2016 #polska #oswiadczenie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asenjo: w 39' pewnie mówiliby tak:

Dlaczego miałbym kibicować polskiej armii? Zawsze byłem za blitzkriegiem, przynajmniej jest na co popatrzeć, a nie jakieś siedzenie w okopach. Niemcy mają wspaniałych dowódców, a Polacy co? No może jeszcze generał Maczek daje radę, ale ja zawsze doceniałem dwóch wspaniałych generałów Wehrmachtu: von Bocka i von Rundstedta, to co nagle mam zmienić zdanie?


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz