Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 4
Czy wiecie że w hymnie Włoch jest wzmianka o Polsce? A właściwie o polskiej krwi? Ja do dziś nie wiedziałem :P
Son giunchi che piegano
Le spade vendute:
Già l'Aquila d'Austria
Le penne ha perdute.
Son giunchi che piegano
Le spade vendute:
Già l'Aquila d'Austria
Le penne ha perdute.
- 1
@nofaktycznie: fajne
- 0
@nofaktycznie: Milik był blisko
źródło: comment_VoUIfnkbY05u3VOTbo7oNa1FWRuCcWBl.jpg
Pobierz2
Antonio Conte i jego dzisiejsza cieszynka

tak z awansu do ćwierćfinału cieszył się trener reprezentacji Włoch Antoni Conte
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
A. Milik: Wiedzieliśmy, że mają z tym problem

Choć sztab szkoleniowy reprezentacji dał „biało-czerwonym” wolny poniedziałek, Arek Milik chętnie zgodził się na rozmowę w naszym studiu w La Baule. – Michał był trochę poddenerwowany, tak bardzo mu zależało – opowiada o kulisach sobotniego konkursu rzutów karnych.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@franekbalaska hehe
- 2
spróbuj nie uronić łez #euro2016
źródło: comment_IbsrGpie43CKJs1JZEvoInBWzrHs8ZRS.jpg
Pobierz@jarema87: Ale taguj #rakcontent
- 3
#mecz #pilkanozna #euro2016
Jacek Gmoch nauczył się rysować? Czy może myśl techniczna w końcu nadążyła za geniuszem Pana Trenera Jacka Gmocha?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jacek Gmoch nauczył się rysować? Czy może myśl techniczna w końcu nadążyła za geniuszem Pana Trenera Jacka Gmocha?( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
#euro2016 zapodajcie tym foto Nawalki jak sie cieszy jak banan
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kwadrylion: A co jeśli Ci powiem że sytuacja sytuacji nierówna? Strzał z wolnego nijak ma się do strzału z kilku metrów do pustej bramki.
- 0
@Cervantes006: Cicho tam
- 1
@CatSparrow: zajrzyj lepiej do telegazety bo spam maszyna będzie teraz do ciebie dzwonić i smsować 24/7
- 1
Komu dzisiaj kibicujesz?
- Anglia 10.7% (13)
- Islandia 74.4% (90)
- Nikomu / sprawdzam 14.9% (18)
@bianco86: Jeden z najpiękniejszych meczy jakie widziałem w życiu, 120 minut na pełnej intensywności, dogrywka od pola karnego do pola karnego i tak bajeczna końcówka i profesorski gol Alexa. Coś wspaniałego(。◕‿‿◕。).
Polska gra w ćwierćfinale! To wspaniale!
Rywalem jest Portugalia, która moim zdaniem jest spokojnie do ogarnia i półfinał jest realny.
Jednakże nie możemy nazywać się faworytami, ba powinniśmy przegrać według statystyk, bukmacherów itd
Ale ja będę kibicował Polsce i cieszył się niesamowicie w przypadku awansu. Jeżeli przegramy trudno ale i tak jestem dumny z tej drużyny, która osiągnęła wiele. Mam nadzieję że po ewentualnej przegranej nie nastąpi fala hejtu oraz rzucanie gównem
Rywalem jest Portugalia, która moim zdaniem jest spokojnie do ogarnia i półfinał jest realny.
Jednakże nie możemy nazywać się faworytami, ba powinniśmy przegrać według statystyk, bukmacherów itd
Ale ja będę kibicował Polsce i cieszył się niesamowicie w przypadku awansu. Jeżeli przegramy trudno ale i tak jestem dumny z tej drużyny, która osiągnęła wiele. Mam nadzieję że po ewentualnej przegranej nie nastąpi fala hejtu oraz rzucanie gównem
@marektomek123: najgorsze jest to że wielu Polaków uważa że powinniśmy dostać się teraz do finału i po przegranym meczu wyleje sie fala hejtu na niewykorzystane okazje bramkowe itp...
@majFriend: bo u nas apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie pamiętamy już że naszą ambicją było przede wszystkim wyjście z grupy































Gordon Banks - George Cohen, Jack Charlton, Bobby Moore (c), Ray Wilson - Alan Ball, Nobby Stiles, Bobby Charlton, Martin Peters - Geoff Hurst, Roger Hunt
#historycznesklady #euro2016 #pilkanozna
---
Interesujesz się historią futbolu? Obserwuj tag #historycznesklady