Tyle lat żyję i pierwszy raz stwierdzam, że nie chce mi się dalej oglądać turnieju - bo naszych nie ma ;) Tak mnie wyżyłowali z emocji, że poczekam na ligi, bo dalsze rozstrzygnięcia na turnieju są mi obojętne. Chyba tylko Islandię jeszcze zobaczę. #mecz #euro2016
@HenryMorgan: Ja tam zawsze żyłem turniejami, bo jakimś zespołom kibicowałem. Nawet jak nasi odpadali zgodnie z planem to miałem kogo oglądać. Dzisiaj nie mam.
@vvivo: Tak samo straciłem chęci do oglądania co po paru dniach minie. Było blisko i dlatego smutek jest jeszcze większy, ale to tylko pokazuje że jesteśmy silni i teraz możemy brać więcej.
Przydałby się jakiś król środka pola, rozgrywający co wziąłby ciężar na siebie. Taki Pirlo albo hmm Zidane. Wtedy Lewy i Milik zaczęliby strzelać a my mielibyśmy dłuższe i spokojniejsze życie. #mecz #euro2016
Wsadze pewnie kij w mrowisko ale dzisiaj Milik i Fabiański rozczarowali. Ten drugi zagral swietne spotkanie, ale w karnych #fifa16 chyba zrobi mu osobna statystyke. #mecz #euro2016
Fabiański na koniec wywiadu z Borkiem wzruszył sie odjęło mu mowę kiedy powiedział, że uważa, że mógł zrobic więcej w obu seriach rzutów karnych. #mecz #euro2016 #pilkanozna
Nie sposób jest nie pochwalić reprezentacji, każdego z osobna, selekcjonera, sztabu. Spory sukces (o jego wadze będzie niżej), największy postęp zaliczony w głowach - od tego euro nikt nie będzie bał się spotkań z rywalami z podobnej albo wyższej półki. Jest mentalność zwycięzców, panowie znają swoją wartość, super sprawa. Ale...
Nie chcę być malkontentem ale jest mi trochę smutno jak zdaję sobie sprawę jak ten turniej zakłamuje rzeczywistość. Organizator UEFA zrzesza 55 państw. Z tych państw na turnieju pojawiły się 24 zespoły - to jest ponad 44% uczestników bez pominięcia reprezentacji jak San Marino, Gibraltar itp. Do fazy playoff doszło 16 zespołów - 2/3 zespołów grało dalej. Trochę niepoważna eliminacja. Chciałbym zaznaczyć, ze wyjazd na MŚ to tylko 13 europejskich drużyn. Wychodzi
Dla mnie Panowie jesteście mistrzami świata! Piękny gol, piękna gra, serce pęka z dumy! Dzięki za te puste ulice i mnóstwo emocji. Trochę smutku jest, ale to co pokazaliście to serio poziom światowy :) #euro2020 jest nasze. #euro2016 #mecz
#euro2016 #mecz #pilkanozna Pamiętam, jak gdzieś w gimnazjum-liceum (89 rocznik here) czytałem sobie Przegląd czy dodatek sportowy Wyborczej (wtedy świetny) i tam była taka rubryczka: Polacy za granicą. I pamiętam, że oprócz Żurawskiego i Boruca w Szkocji (ale też do czasu w przypadku tego pierwszego) to Polscy piłkarze łapali jakieś skrawki meczów, kilka minut, albo w ogóle nie grali. To była rubryka wstydu. Wszyscy się podniecali,
To dziwne, ale mogę z dumą zaśpiewać "Polacy nic się nie stało". Dwadzieścia siedem prawie lat chodzę po tej ziemi i żaden turnie i żaden mecz nie wywołał u mnie takich emocji jak dzisiejszy:) Pozytywnych emocji. Bo mimo, że przegraliśmy, to w końcu był zespół, w którym każdy by skoczył w ogień za drugiego. W którym każdy zostawił serducho i zdrowie na boisku. W którym ciężko jest wskazać kogoś, kto jest słabszy
@PNiedziel: Zawsze lepiej brzmi, że odpadliśmy z mistrzami. Ale nikt nie powie, że im (przynajmniej za dotychczasową grę) należy mistrzostwo. Nawet kibice Portugalii będąc dumni z wyniki, raczej nie są zadowoleni z gry...
Plusujcie pierwszego ojca sukcesu na EURO 2016 - Franka Smudę. Wszak to on po EURO 2012 zostawił nam praktycznie gotową drużynę ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
#mecz #euro2016 pomimo przegranej dziekuje mirkom za dobra postawe. To co zrobili to miesiac temu nawet nam by sie nie snilo, JESTESMY W NAJLEPSZEJ 8 SPOSROD 24 DRUZYN, GDZIE WCZESNIEJ ODPADLA ANGLIA,
HISZPANIA CZY CHORWACJA ludzie cieszmy sie !!!!!!!!!!!