Tyle lat żyję i pierwszy raz stwierdzam, że nie chce mi się dalej oglądać turnieju - bo naszych nie ma ;) Tak mnie wyżyłowali z emocji, że poczekam na ligi, bo dalsze rozstrzygnięcia na turnieju są mi obojętne. Chyba tylko Islandię jeszcze zobaczę. #mecz #euro2016
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vvivo: Tak samo straciłem chęci do oglądania co po paru dniach minie. Było blisko i dlatego smutek jest jeszcze większy, ale to tylko pokazuje że jesteśmy silni i teraz możemy brać więcej.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przydałby się jakiś król środka pola, rozgrywający co wziąłby ciężar na siebie. Taki Pirlo albo hmm Zidane. Wtedy Lewy i Milik zaczęliby strzelać a my mielibyśmy dłuższe i spokojniejsze życie.
#mecz #euro2016
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wsadze pewnie kij w mrowisko ale dzisiaj Milik i Fabiański rozczarowali. Ten drugi zagral swietne spotkanie, ale w karnych #fifa16 chyba zrobi mu osobna statystyke.
#mecz #euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #pilkanozna #euro2016 #reprezentacja #ekstraklasa
Mam taką dość obszerną rozkminkę. Zapraszam do dyskusji ;)

Nie sposób jest nie pochwalić reprezentacji, każdego z osobna, selekcjonera, sztabu. Spory sukces (o jego wadze będzie niżej), największy postęp zaliczony w głowach - od tego euro nikt nie będzie bał się spotkań z rywalami z podobnej albo wyższej półki. Jest mentalność zwycięzców, panowie znają swoją wartość, super sprawa. Ale...

Nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie chcę być malkontentem ale jest mi trochę smutno jak zdaję sobie sprawę jak ten turniej zakłamuje rzeczywistość. Organizator UEFA zrzesza 55 państw. Z tych państw na turnieju pojawiły się 24 zespoły - to jest ponad 44% uczestników bez pominięcia reprezentacji jak San Marino, Gibraltar itp. Do fazy playoff doszło 16 zespołów - 2/3 zespołów grało dalej. Trochę niepoważna eliminacja. Chciałbym zaznaczyć, ze wyjazd na MŚ to tylko 13 europejskich drużyn. Wychodzi
  • Odpowiedz
Dla mnie Panowie jesteście mistrzami świata! Piękny gol, piękna gra, serce pęka z dumy! Dzięki za te puste ulice i mnóstwo emocji. Trochę smutku jest, ale to co pokazaliście to serio poziom światowy :) #euro2020 jest nasze. #euro2016 #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#euro2016 #mecz #pilkanozna
Pamiętam, jak gdzieś w gimnazjum-liceum (89 rocznik here) czytałem sobie Przegląd czy dodatek sportowy Wyborczej (wtedy świetny) i tam była taka rubryczka: Polacy za granicą. I pamiętam, że oprócz Żurawskiego i Boruca w Szkocji (ale też do czasu w przypadku tego pierwszego) to Polscy piłkarze łapali jakieś skrawki meczów, kilka minut, albo w ogóle nie grali. To była rubryka wstydu. Wszyscy się podniecali,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UWAGA. OGŁASZAM SMUTNY STAN NA MIRKO. MOŻNA POSTOWAĆ SMUTNE WIERSZE, PIOSENKI, MARSZE, ORAZ OBRAZKI.

#euro2016 #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy nasi wracaja jestem z Olsztyna i chcialbym pojechac podziekowac im chociaz na lotnisku . Ma ktos jakies info ? #mecz #euro2016
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To dziwne, ale mogę z dumą zaśpiewać "Polacy nic się nie stało". Dwadzieścia siedem prawie lat chodzę po tej ziemi i żaden turnie i żaden mecz nie wywołał u mnie takich emocji jak dzisiejszy:) Pozytywnych emocji. Bo mimo, że przegraliśmy, to w końcu był zespół, w którym każdy by skoczył w ogień za drugiego. W którym każdy zostawił serducho i zdrowie na boisku. W którym ciężko jest wskazać kogoś, kto jest słabszy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PNiedziel: Zawsze lepiej brzmi, że odpadliśmy z mistrzami. Ale nikt nie powie, że im (przynajmniej za dotychczasową grę) należy mistrzostwo. Nawet kibice Portugalii będąc dumni z wyniki, raczej nie są zadowoleni z gry...
  • Odpowiedz
  • 3
#mecz #euro2016 pomimo przegranej dziekuje mirkom za dobra postawe. To co zrobili to miesiac temu nawet nam by sie nie snilo, JESTESMY W NAJLEPSZEJ 8 SPOSROD 24
DRUZYN, GDZIE WCZESNIEJ ODPADLA ANGLIA,

HISZPANIA CZY CHORWACJA ludzie cieszmy sie !!!!!!!!!!!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach