Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@piksel169: Prędzej bym powiedział, że gdyby nie palant i egoista Milik, to by był awans.
Fajnie, wreszcie mamy dobrą reprezentację - taką, za która się nie trzeba wstydzić. Taką, którą dobrze się ogląda. Taką, która walczy. Każdy z zawodników - KAŻDY - dał z siebie wszystko. Grali przede wszystkim zespołowo! Dawno nie widziałem takiego zgrania, a śledzę reprezentację od eliminacji od MS 2002. Wiadomo zachodzi wymiana pokoleń... i całe szczęście.
Czekam na następne sukcesy chłopaków.
Do BOJU POLSKA!
Do BOJU!
#mecz #euro2016 #
Czekam na następne sukcesy chłopaków.
Do BOJU POLSKA!
Do BOJU!
#mecz #euro2016 #
Do wszystkich Januszy narzekających na mecz - Polska znalazła się w ósemce najlepszych drużyn Europy. Skoro Anglia i Hiszpania odpadła szybciej, a my graliśmy dalej, to po jaką cholerę znajdują się tacy, co jadą jak po kobyle wynik, Kubę, Fabiańskiego, Nawałkę i całą drużynę? I tak świetnie chłopaki sobie poradzili #euro2016
- 0
@saper_vodiczka: Bywa, trochę mu brakuje. Ale do Mś się wyrobi.
konto usunięte via Android
- 0
@Marian_Pazdzioch ale Balszczykowski, Piszczek juz mlodsi nie beda. Lewy tez.
- 199
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
- 9
W nowej knajpie w Chicago zainstalowano mechanicznego barmana.
Barman obsługiwał klientów, zabawiał ich w zależności od tego jakie było ich IQ.
Przychodzi pierwszy klient i barman robot się pyta:
- Jakie jest twoje IQ?
- 160
Barman nalewa mu drinka i zaczyna rozmawiać o fizyce teoretycznej, ogólnej teorii względności o kwantach itd.
Barman obsługiwał klientów, zabawiał ich w zależności od tego jakie było ich IQ.
Przychodzi pierwszy klient i barman robot się pyta:
- Jakie jest twoje IQ?
- 160
Barman nalewa mu drinka i zaczyna rozmawiać o fizyce teoretycznej, ogólnej teorii względności o kwantach itd.
@fockinA: Dzięki. Dzisiaj jeszcze tego dowcipu nie czytałem.
Dziękuję za wspaniałe emocje i piękny turniej. Mamy najlepszą drużynę od lat. #euro2016
- 66
- 1
@seeksoul: pjona ja też
Może i #boldupy ale mała #afera bo na #mecz #euro2016 takie coś nie powinno mieć miejsca. Podczas wykonywania rzutu karnego przez Kubę Blaszczykowskiego bramkarz Portugalii opuścił linię bramki zanim nasz piłkarz dotknął piłki co jest niedopuszczalne i karny powinien zostać powtórzony. Żeby nie być goloslownym wrzucam link do powtórki.
https://youtu.be/vAptaOF4zm0
https://youtu.be/vAptaOF4zm0
@darek4099: Prawda, ale to jest w sumie taka martwa zasada - niby jest ale nikt na to nie zwraca uwagi, dopóki ktoś nie przegnie pały i nie wyskoczy dwa metry przed siebie. Podobnie jest np. z tym przez ile sekund bramkarz może trzymać piłkę przed wybiciem, jak potrzyma kilka sekund dłużej to sędzia i tak nie gwiżdże.
@darek4099: Pierdzielisz. Tak, wg przepisów to niedozwolone, ale sędziowie to puszczają. Dudek nie takie rzeczy robił w pamiętnym finale LM i nikt pretensji nie miał.
- 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ksaler: Twój ojciec miał jeszcze Hiszpanię i w------l jaki robiliśmy po drodze Belgom Peru czy Francji. To był dream team, a nie jakieś 1:0 wymuszone.

- 5
xDDD
źródło: comment_8wm7kqfWgarAwJU1iM1glOZIVh6wTwRO.jpg
Pobierz@bart88uk: rozwiniesz?
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
- 33
- 1
Odnotował wyśmienity występ na tych mistrzostwach a taki skromny człowiek...
@Sheena1: Ogólnie po jego wypowiedziach widać, że zrównoważony i skromny człowiek. Też uważam, że sumarycznie bardzo dobrze wypadł.
W tm jednak przypadku praktycznie każdy bramkarz czułby się winny.
























Co myślicie, czy Nawałka powinien wystawić Boruca na karne - teraz lub ze Szwajcarią? Nie wiem, jak teraz jest z formą u niego. Ale w czasach Celticu wyjmował prawię połowę karnych w sezonie.
Mimo wszystko Fabiański to świetny bramkarz, ale do karnych brakuje mu zasięgu
@Primusek: Pamiętam sytuację z Holandią na Mundialu 2014 gdzie w meczu Holendrów na boisko wszedł Krul na karne i wybronił dwa; Cillessen nie miał o to pretensji; Fabiański to świetny bramkarza, prawdopodobnie najlepszy jakiego mamy, ale nigdy nie był specjalistą od karnych. Boruc był, może i jest, nie wiem. Ale na pewno Nawałka rozważał taką możliwość.