#mecz #euro2016
Co myślicie, czy Nawałka powinien wystawić Boruca na karne - teraz lub ze Szwajcarią? Nie wiem, jak teraz jest z formą u niego. Ale w czasach Celticu wyjmował prawię połowę karnych w sezonie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: Myślę, że na Szwajcarię nie, ale teraz mógł zrobić taki myk, a co ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klepnąć Fabiańskiego w plecy i powiedzieć " bez urazy, ale to dla wywołania zamieszania wśród Portugalczyków" Holendrom się udało 2 lata temu, nam też mogło w ten sposób. Różnie mogło być, ja bym tak zrobił ;)

Mimo wszystko Fabiański to świetny bramkarz, ale do karnych brakuje mu zasięgu
  • Odpowiedz
@Zycie_Jest_Jak_Kaloryfer: Tak, karny to karny
@Primusek: Pamiętam sytuację z Holandią na Mundialu 2014 gdzie w meczu Holendrów na boisko wszedł Krul na karne i wybronił dwa; Cillessen nie miał o to pretensji; Fabiański to świetny bramkarza, prawdopodobnie najlepszy jakiego mamy, ale nigdy nie był specjalistą od karnych. Boruc był, może i jest, nie wiem. Ale na pewno Nawałka rozważał taką możliwość.
  • Odpowiedz
Fajnie, wreszcie mamy dobrą reprezentację - taką, za która się nie trzeba wstydzić. Taką, którą dobrze się ogląda. Taką, która walczy. Każdy z zawodników - KAŻDY - dał z siebie wszystko. Grali przede wszystkim zespołowo! Dawno nie widziałem takiego zgrania, a śledzę reprezentację od eliminacji od MS 2002. Wiadomo zachodzi wymiana pokoleń... i całe szczęście.
Czekam na następne sukcesy chłopaków.

Do BOJU POLSKA!
Do BOJU!
#mecz #euro2016 #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do wszystkich Januszy narzekających na mecz - Polska znalazła się w ósemce najlepszych drużyn Europy. Skoro Anglia i Hiszpania odpadła szybciej, a my graliśmy dalej, to po jaką cholerę znajdują się tacy, co jadą jak po kobyle wynik, Kubę, Fabiańskiego, Nawałkę i całą drużynę? I tak świetnie chłopaki sobie poradzili #euro2016
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nowej knajpie w Chicago zainstalowano mechanicznego barmana.
Barman obsługiwał klientów, zabawiał ich w zależności od tego jakie było ich IQ.
Przychodzi pierwszy klient i barman robot się pyta:
- Jakie jest twoje IQ?
- 160
Barman nalewa mu drinka i zaczyna rozmawiać o fizyce teoretycznej, ogólnej teorii względności o kwantach itd.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może i #boldupy ale mała #afera bo na #mecz #euro2016 takie coś nie powinno mieć miejsca. Podczas wykonywania rzutu karnego przez Kubę Blaszczykowskiego bramkarz Portugalii opuścił linię bramki zanim nasz piłkarz dotknął piłki co jest niedopuszczalne i karny powinien zostać powtórzony. Żeby nie być goloslownym wrzucam link do powtórki.
https://youtu.be/vAptaOF4zm0
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darek4099: Prawda, ale to jest w sumie taka martwa zasada - niby jest ale nikt na to nie zwraca uwagi, dopóki ktoś nie przegnie pały i nie wyskoczy dwa metry przed siebie. Podobnie jest np. z tym przez ile sekund bramkarz może trzymać piłkę przed wybiciem, jak potrzyma kilka sekund dłużej to sędzia i tak nie gwiżdże.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponieważ jestem przesądny to uważam, że coś się może o-----ć we Francji. Oczywiście im tego nie życzę, bo ME w piłce nożnej to coś pięknego, ale po prostu dzielę się przeczuciem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#euro2016 #francja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale smutłam, jak Fabiański po meczu w wywiadzie z Borkiem prawie się popłakał, że nic nie wybronił w tych karnych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odnotował wyśmienity występ na tych mistrzostwach a taki skromny człowiek...
#mecz #euro2016
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odnotował wyśmienity występ na tych mistrzostwach a taki skromny człowiek...

@Sheena1: Ogólnie po jego wypowiedziach widać, że zrównoważony i skromny człowiek. Też uważam, że sumarycznie bardzo dobrze wypadł.

W tm jednak przypadku praktycznie każdy bramkarz czułby się winny.
  • Odpowiedz