Błaszczykowski teraz będzie mi się kojarzył z tym memem z narodowcem - ja układałem, to ja mogę r------ć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy konieczne będzie zakopanie się gdzieś w ogródku jeśli nie chcę słyszeć dzisiaj ani słowa o piłce nożnej?

#euro2016
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rbk17: Źle mnie rozumiesz. Nie jestem wściekły. Smutek a wściekłość to dwie różne sprawy. Po prostu nie podoba mi się całokształt zachowań jakie co chwilę prezentuje Ronaldo. A to, że dał na szpital czy coś innego? Chwała mu za to ale nie zmienia to mojej oceny jego boiskowego aktorzenia. A to porównanie z Błaszczykowskim to słabe było Cumplu.
  • Odpowiedz
Denerwuje mnie to, że odpadlismy z chyba najwiekszymi farciarzami tego turnieju. Już wyjście z grupy na farcie z 3 miejsca, bo gdyby przegrali z wegierkami to by ?nie wyszli? pozniej z Chorwacją wymęczyli i teraz znowu z Polską...
#euro2016 #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#euro2016 nie przejmować się, oprócz naszych jeszcze 3 drużyny odpadną w drodze o półfinał. licze na porażkę niemiec, belgii i francji
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach