Czytam sobie komentarze na profilu facebook UEFA a tam jakaś laska pisze, że to iż Portugalia w grupie zremisowała 3 mecze to była ich TAKTYKA xDDD

taktyka



xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#mecz #euro2016
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaIutkiCzlowiek: Generalnie grał super i biegał też sporo, ale to inny rodzaj zawodnika. Kapustka niestety nie ma takiego przyspieszenia i szybkości jak Grosicki, a przy wyjściach w kontry to jest niezwykle ważne.
  • Odpowiedz
Zawsze, gdy kończy się dla nas jakiś turniej przychodzi taki smutek, pustka - że znów trzeba czekać następne lata do kolejnego turnieju. Tutaj wydaje mi się, że radość z tak dobrej postawy to wszystko przyświeca. Coś niesamowitego, co zgotowali nam nasi chłopcy, ze sztabem na czele. Stworzyli wielką reprezentację, gdzie jeszcze przed eliminacjami nie było mowy o takiej grze. Stanowili, stanowią w końcu drużynę. Wielkie brawa dla każdego z osobna oraz specjalne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla mnie te Mistrzostwa Europy są ostatecznym końcem tzw. "Klątwy Bońka". Młodszym przypominam, że podczas Mundialu w 1986 r. po przegranej z Brazylią w 1/8 finału, wylewającym pomyje polskim dziennikarzom Boniek powiedział

Wszystkim się w głowach poprzewracało. Już sam awans do mistrzostw jest wielkim sukcesem i że jeszcze zatęsknimy za polskimi awansami.

Od tego czasu czekaliśmy 16 lat na kolejny awans na jakąś wielką międzynarodową imprezę. No i się doczekaliśmy, ale zderzenie ze
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypominam - awansowaliśmy dalej, niż Anglia, Czechy, Szwecja, Rosja, czy Chorwacja, czyli reprezentacje, które en gros jeszcze do niedawna mieszały Nas razem z trawą.


@TheFourthHorseman: przepraszam ale ten argument to inwalida, to normalne że na każdym turnieju na wczesnym etapie odpadnie kilka znanych ekip. Jak nie te to wymieniłbyś: Portugalię, Islandię, Belgię, Walię, Słowację i obie Irlandię. Jakoś wielkiej różnicy w tym nie widać. Także nie szukaj na siłę argumentów
  • Odpowiedz
Za miesiąc igrzyska. Znów się będziemy cieszyć sukcesami naszych sportowców. A do tego udział biorą dwa zespoły drużynowe

#euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy są zajęci #euro2016 pewnie mało kto odnotował, że wczoraj nasze #ekstraklasa zespoły rozpoczęły walkę o Ligę Europejską. #cracovia i #zaglebie PRZEGRAŁY mecze w PIERWSZEJ rundzie eliminacji LE odpowiednio z 2 zespołem ligi MACEDOŃSKIEJ i 4 zespołem ligi BUŁGARSKIEJ.
Najwidoczniej 30 czerwca był dniem przejścia. Przejścia między #euro2016 a #e----------l.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jabukasiga: Ale dlaczego wspomagać kluby ekstraklasy? A dlaczego nie przykładowo IV i III ligę, gdzie gra dużo młodych chłopaków?

@Asparanoiks: Ja bym na miejscu PZPN narzucił dużo wyższe wymogi dotyczące infrastruktury i akademii piłkarskich (liczba boisk, drużyn młodzieżowych) i dał przykładowo 3-4 lata na spełnienie wymogu. Ciekaw jestem czy każdy z klubów ekstraklasy rzeczywiście posiada 3 boiska treningowe na własny użytek.
  • Odpowiedz