Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Mirki pomocy!! Atomizer melo 3 mini nie chce sie odkrecic aby wlac liq... Jakies pomysly?? Probiwalem odkrecac gumką recepturką i nie dalo rady :( #epapierosy #epapieros #vapenation
- 1
Jak będzie wyglądało ściąganie liquidów z zagranicy?
Mogą się dowalić + jakieś kary, jeśli tylko na użytek własny?
Jaka będzie teraz dostępna największa moc? Rozumiem, że 50 czy 100ml 0mg + jakaś 18mg 10ml to da radę kupić?
Poleca ktoś jakieś fajne aromaty (miksy) zza granicy? Jakby jeszcze jakaś cena była ogarnięta to było super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapierosy #epapieros
Mogą się dowalić + jakieś kary, jeśli tylko na użytek własny?
Jaka będzie teraz dostępna największa moc? Rozumiem, że 50 czy 100ml 0mg + jakaś 18mg 10ml to da radę kupić?
Poleca ktoś jakieś fajne aromaty (miksy) zza granicy? Jakby jeszcze jakaś cena była ogarnięta to było super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapierosy #epapieros
- 1
- 0
@oldzigz: już nie aktualne pracowali do 31 marca ostatni raz tam byłem około 10 dopiero teraz na fb przeczytałem
- 1
Mirki, jakiego polecicie tanka za ok. 130 zł do Joyetech Vtwo Mini? Kupiłem parę miesięcy temu z Cubisem Pro, ale pluje niemiłosiernie, charczy i #!$%@? wie co jeszcze (próbowałem wszystkich bazowych grzałek na różnych mocach i cały czas to samo) więc sobie go daruje.
#vape #vapenation #epapierosy #epapieros
#vape #vapenation #epapierosy #epapieros
Wracam do wapowania, mam jeszcze sporo aromatów ktore maja date przydatnosci do 01/17, te buteleczki sa w polowie pelne i lezale zamkniete w ciemnym miejscu w tenperaturze pokojowej. Mozna z tego robic liquid czy do wyrzucenia? #epapieros #epapierosy
konto usunięte via Android
- 0
@smieszny_mirek mam horom curke dej mi
- 0
@smieszny_mirek: Mogą być mniej intensywne lub dziwnie smakować.
Mirki możecie pomóc jak się ma grzałka do watów? np. do ilu można ustawić waty na grzałce 1,7 Ohma, a do ilu na 0,5Ohma?
Może jest jakaś tabelka czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapieros #epapierosy #edym
Może jest jakaś tabelka czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapieros #epapierosy #edym
- 1
@Niewierny88: na fabrycznych grzałkach zazwyczaj jest napisany zakres mocy jakie obsługują
#epapierosy #epapieros mireczki, co kupić do max 150zl? Najlepiej żeby był ogólnodostępny w zwykłych sklepach stacjonarnych. To pierwszy mój taki zakup i nie znam się na niczym :)
konto usunięte via Android
- 1
Nie polecam #edym paczka została zamówiona 29/04 i nadal nic. Dzwonię do nich facet mówi, że nie mają niczego na magazynie (chociaż kupiłem to jeszcze wtedy kiedy była pełna kreska stanu magazynowego), żadnego przepraszam ani nic, wielki minus.
#epapieros #epapierosy @Oszczer (chyba miałeś taką sytuację)
#epapieros #epapierosy @Oszczer (chyba miałeś taką sytuację)
- 1
Mam na zbyciu trochę sprzętu. Może byłby ktoś zainteresowany? Ewentualnie w grę wchodzi wymiana na jakiegoś boxa na 2 akumulatory. Mam na zbyciu: anyvape vmw plus (+silikon), sigelei spark (+silikon + gwarancja do października), melo 3 mini (+2 zestawy zapasowych uszczelek +2 nowe grzałki 0,3), wismec reux mini, aspire cleito (nowy nie rozpakowany +2 nowe grzałki 0,2). Wszystko w bdb stanie.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 0
@GlassOfSugar: i tak i nie
poniżej pewnej granicy naładowania (a im starsza bateria tym wyżej ta granica się przesuwa) akumulator nie wyrabia z oddawaniem amperów (im niższe naładowanie tym więcej A potrzeba do wyciśnięcia tej samej mocy), mod wyłapuje spadek napięcia i obcina moc oszczędzając akumulator przez kompletnym rozdupceniem
poniżej pewnej granicy naładowania (a im starsza bateria tym wyżej ta granica się przesuwa) akumulator nie wyrabia z oddawaniem amperów (im niższe naładowanie tym więcej A potrzeba do wyciśnięcia tej samej mocy), mod wyłapuje spadek napięcia i obcina moc oszczędzając akumulator przez kompletnym rozdupceniem
#epapieros #epapierosy ktoś na sell baza nikotynowa 36mg lub up? E-dym wycofał...
@Fikusek: jak ci braknie to bedzie 200zl :D
@marek-wozniak-750 ehh xD nie rób tego
poleci ktoś jakiegoś eszluga do 200-250cbl? dziewczyna truje mi za każdym razem jak palę fajki w mieszkaniu, więc idąc na kompromis chce kupić coś, co będzie mniej smrodzić tj. eszluga. nie zależy mi na żadnych gimbo chumrach i podobnych głupotach - proste i trwałe urządzenie, oddające najbardziej jak to możliwe smak papierosa bez jego uciążliwego zapachu. jakie liquidy polecacie jeśli na codzień palę marlboro goldy, czasem czerwone? da się dobrać jakiś odpowiednik
@loungemeister: istick pico full kit, zmieścisz się w 200 cbl, za resztę na pierwszy raz kupiłbym jakiś liquid premium (w sensie droższy po prostu, np. dillons) 30 ml z mocą 6 mg/ml, potem się nauczysz robić sam
- 0
@loungemeister: Istick 20w + nautilus mini(mała chmura, dobry smak, tanie grzałki, liquid 18/24mg) lub pico(liquid 6mg). Tytoniówek nie polecam.
Właśnie zapalił mi akumulator w #epapieros, nie kombinowałem tylko epkę wrzuciłem do wody. Smok Alien 220 Mod +akumulatory Sony, wszystko kupione 2 miesiące temu. Ktoś się orientuje jak wygląda gwarancja w takiej sytuacji? Bo teoretycznie zawiodły akumulatory ale epka w całości nie nadaje się już do użycia.
#epapierosy
#epapierosy
@qzder: I niby przez ładowanie USB mogło mu się zapalić ogniwo? Wyjaśnisz w JAKI SPOSÓB?! XD
@WypadlemZKajaka: dzisiaj kupiłem taki zestaw xD
Szukam dobrej ładowarki do baterii 18650/26650, 4 kanałowa, budżet 200zł. Co polecacie?
#latarki #epapierosy #epapieros
#latarki #epapierosy #epapieros
@Bialy_Mis: myslales ale nie napisales...
ps. a za "polszy" masz banana
ps. a za "polszy" masz banana
Ehhhh w moim eszlugu grzeje się całość, a nie grzałka, tj grzeje się ale bardzo słabo :C Co na to poradzić, czy kupić nową grzałkę? Próbowałem umyć i wysuszyć ale nic to nie dało. Dodatkowo wyszukiwałem w google, ale nigdzie nie znalazłem tego elementu grzejnego do ego-4
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 1
Wyrzucić egona i kupić ego aio to polecam. Mój stary egon skończył kiedyś żywot po przegrzaniu xD?? Ogolnie egonu imho mocno awaryjne są, ciągle coś się w nich #!$%@?ło jak miałem. A to pin nie stykał, a to nie chciał się ładować xD
@Michau_michau: To co powiedziano up, czyli najlepiej wymienić sprzęt na coś lepszego - tym bardziej że niedługo dyrektywa i asortyment zostanie zmniejszony. Jeśli nie to próbuj ogarnąć uszczelki, to oznacza że gdzieś jest zbyt duży opór, próbuj z dokręcaniem (mocniej lub słabiej).
- 2
@bm31: http://www.gearbest.com/batteries/pp_254172.html
Zaznaczasz 4pcs i kupujesz- wysyłaja do polski ;)
Możesz kupić je jeszcze taniej korzystając z punktów i cashbacku.
Co do pkt to za rejestracje+dodanie avatara+potwierdzenie maila uzyskasz punktów na jakiś 1.4 USD obniżki
Zaznaczasz 4pcs i kupujesz- wysyłaja do polski ;)
Możesz kupić je jeszcze taniej korzystając z punktów i cashbacku.
Co do pkt to za rejestracje+dodanie avatara+potwierdzenie maila uzyskasz punktów na jakiś 1.4 USD obniżki
Witam, posiadam ponad pół roku ego aio joytech, dziś uwaliło mi się gniazdo ładowania, wpadło do środka, nie mogę włożyc kabla, nie ładuje.
1. Gwarancja obejmuje takie uszkodzenia ? i nie pamiętam ile gwarancji jest ale czyżby 6 miesięcy?
2. Da się to jakoś rozebrać i naprawić?
#epapierosy #epapieros
1. Gwarancja obejmuje takie uszkodzenia ? i nie pamiętam ile gwarancji jest ale czyżby 6 miesięcy?
2. Da się to jakoś rozebrać i naprawić?
#epapierosy #epapieros
@marek-wozniak-750: smok v8 raczej nie.
@PeMo19946: musisz doliczyć jeszcze aku którego w zestawie nie ma
jak pisałem: po południu poszukam, różnica na pewno będzie ale nie wiem jaka
v8 to nowa wersja Stick one
jak pisałem: po południu poszukam, różnica na pewno będzie ale nie wiem jaka
v8 to nowa wersja Stick one
Mirki, jakie liquidy polecacie, ostatnio kupiłem jakiś e-mod o zapachu jabłkowym, no i się ostro zawiodłem, strasznie płynne, mam wrażenie że coś w produkcji poszło nie taki i ten zapach jabłkowy był wyciągiem wodnym, przez co zamiast fajnej chmurki leci jakaś ciepła para, okropne, wcześniej miałem z tego e-moda miętowy i też lipa, z p1 były już bardziej znośne, Pink fury(limonka) - też jakieś gówno.
Które firmy są godne polecenia? I gdzie
Które firmy są godne polecenia? I gdzie
- 5
@Michau_michau: maiart, dillons
@hymenium1234: dzień dobry, poproszę stężony kwas solny do wapowania xD

























#epapierosy #epapieros