Może mirki pomożecie? Jakiegoś boxa na 2 akusy chce sobie kupić i mam dylemat. Chciałbym go kupić na miejscu czyli albo e-dym albo żeby był ogólniedostępny w sklepach stacjonarnych. Byłem napalony na predatora ale widzę w necie opinie i filmiki że konektor "wypada"? I teraz zastanawiam się nad eviciem primo. Może wy możecie coś polecić od serducha?
#epapierosy #epapieros
@jabco11: szkoda, myślałam że wismec w końcu zrobił coś co nie będzie sprawiało problemów... (nie doczytałam twojej pierwszej wypowiedzi w której o tym pisałeś, wybacz) dzięki za informacje, w takim razie nie będę go kupować.
Jak będzie wyglądało ściąganie liquidów z zagranicy?
Mogą się dowalić + jakieś kary, jeśli tylko na użytek własny?
Jaka będzie teraz dostępna największa moc? Rozumiem, że 50 czy 100ml 0mg + jakaś 18mg 10ml to da radę kupić?
Poleca ktoś jakieś fajne aromaty (miksy) zza granicy? Jakby jeszcze jakaś cena była ogarnięta to było super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapierosy #epapieros
Mam na zbyciu trochę sprzętu. Może byłby ktoś zainteresowany? Ewentualnie w grę wchodzi wymiana na jakiegoś boxa na 2 akumulatory. Mam na zbyciu: anyvape vmw plus (+silikon), sigelei spark (+silikon + gwarancja do października), melo 3 mini (+2 zestawy zapasowych uszczelek +2 nowe grzałki 0,3), wismec reux mini, aspire cleito (nowy nie rozpakowany +2 nowe grzałki 0,2). Wszystko w bdb stanie.
#epapierosy #epapieros
@GlassOfSugar: i tak i nie
poniżej pewnej granicy naładowania (a im starsza bateria tym wyżej ta granica się przesuwa) akumulator nie wyrabia z oddawaniem amperów (im niższe naładowanie tym więcej A potrzeba do wyciśnięcia tej samej mocy), mod wyłapuje spadek napięcia i obcina moc oszczędzając akumulator przez kompletnym rozdupceniem
poleci ktoś jakiegoś eszluga do 200-250cbl? dziewczyna truje mi za każdym razem jak palę fajki w mieszkaniu, więc idąc na kompromis chce kupić coś, co będzie mniej smrodzić tj. eszluga. nie zależy mi na żadnych gimbo chumrach i podobnych głupotach - proste i trwałe urządzenie, oddające najbardziej jak to możliwe smak papierosa bez jego uciążliwego zapachu. jakie liquidy polecacie jeśli na codzień palę marlboro goldy, czasem czerwone? da się dobrać jakiś odpowiednik
@loungemeister: istick pico full kit, zmieścisz się w 200 cbl, za resztę na pierwszy raz kupiłbym jakiś liquid premium (w sensie droższy po prostu, np. dillons) 30 ml z mocą 6 mg/ml, potem się nauczysz robić sam
Wyrzucić egona i kupić ego aio to polecam. Mój stary egon skończył kiedyś żywot po przegrzaniu xD?? Ogolnie egonu imho mocno awaryjne są, ciągle coś się w nich #!$%@?ło jak miałem. A to pin nie stykał, a to nie chciał się ładować xD
@Michau_michau: To co powiedziano up, czyli najlepiej wymienić sprzęt na coś lepszego - tym bardziej że niedługo dyrektywa i asortyment zostanie zmniejszony. Jeśli nie to próbuj ogarnąć uszczelki, to oznacza że gdzieś jest zbyt duży opór, próbuj z dokręcaniem (mocniej lub słabiej).
Mirki, jakie liquidy polecacie, ostatnio kupiłem jakiś e-mod o zapachu jabłkowym, no i się ostro zawiodłem, strasznie płynne, mam wrażenie że coś w produkcji poszło nie taki i ten zapach jabłkowy był wyciągiem wodnym, przez co zamiast fajnej chmurki leci jakaś ciepła para, okropne, wcześniej miałem z tego e-moda miętowy i też lipa, z p1 były już bardziej znośne, Pink fury(limonka) - też jakieś gówno.
Które firmy są godne polecenia? I gdzie