#empik #empikgo #ksiazki #czytajzwykopem #fantastyka

Jadę w trasę i skończył mi się okres testowy w EmpikGo. Zależy mi dosłuchać jedną książkę, abonamentu nie przedłużam, bo nie będę miał czasu na audiobooki przez dłuższy okres czasu, a na pewno do nowego roku. Czy ma ktoś poratować jakimś kodem chociaż na 24h? Istnieją takie kody? Bardzo bym prosił, jeśli komuś nie potrzebny, ja mam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś korzysta z #empikgo do audiobooków? W ofercie jest napisane "dostępne na dwóch urządzeniach np. smartfon i tablet" czy to znaczy, że potencjalnie 2 osoby mogłyby korzystać na dwóch telefonach równocześnie? Ktoś ma doświadczenia jak ma się EmpikGo do #storytel?

#audiobook
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiv: ktoś pisał na Wykopie, że ta usługa, to w chwili obecnej niezła pomyłka. Nie ma ponoć nawet jeszcze wyszukiwarki, żeby zobaczyć, które audiobooki można odtwarzać w ramach usługi. Poszukaj gdzieś w tagu.
  • Odpowiedz
@Kiv: EmpikGo jest koszmarny, dlatego teraz dają go za darmo do zamówień online i jako "bonus" do tego ich abonamentu zniżkowego. Mocne 2/10, bo jakbyś chciał sobie odświeżyć Łyska z Pokładu Idy to możesz, bo w programie praktycznie same lektury - które masz w sumie za darmo w sieci i to legalnie. Odrobinę lepszy jest Lecton, mają kilka nowych pozycji, ale oprócz tego tak samo - Lalka, Chłopi i Łysek.
  • Odpowiedz