Wpis z mikrobloga

@sortris: Nie mam ;) Dopiero wchodzę z kobitą w gry planszowe, obecnie w kolekcji mam Tribonda (stara, ale uwielbiamy ją), Monopoly Pocket, Scrabble,a z poważniejszych niedawno dostałem Robinsona i Wiedźmina, poluję na Relica i Claustrophobię. Z względu na fascynację horrorami i The walking dead marzy mi się Posiadłość szaleństwa i Zombiecide, może któeś dostanę od kobity i teściowej na gwiazdkę - z wiekiem dziecinnieję XD

Na Ticketa mam ochotę na
  • Odpowiedz
@Opas: polecam, w moim wpisie w tym tagu piszę jak wciągnęła mnie i znajomych. Jest godzina 15 a ja dopiero się obudziłem, bo odsypiałem naszą grę do 8 rano :D

Z gier horrorowych sprawdź Pandemic - kooperacjna gra polegająca na nie dopuszczeniu do rozszerzenia sie ogniska epidemii na świecie. Nie grałem, ale podobno dobra.

Jak oceniasz Robinsona?
  • Odpowiedz
Na planszówki nie patrzyłem, ale jest promocja -25% na produkty ze wszystkich działów, więc radziłbym zajrzeć. ;)
  • Odpowiedz
@sortris: Wydaje mi się, że porwałem się trochę z motyką na słońce, jako, że jest to moja pierwsza nowoczesna planszówka :) Z dziewczyna rozegraliśmy jedną pełną partię, niby nam się udało wygrac scenariusz, tylko jak się okazało cześć zasad ominęliśmy XD Ale klimatycznie super, stresu jak cholera (szczególnie jak wypadłu 2 chmury deszczowe i 2 chmury śniegowe w jednym rzucie, a poziom dachu na 1 poziomie :D) No i jak
  • Odpowiedz