Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@ViZ_PL: to ten słynny moderator pszemek
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Mirki, klaniam sie z problemem. Mianowicie: mam tablet, z ktorego chce sluchac w pracy (w samochodzie, na postoju) audiobookow. Aczkolwiek tablet chce podlaczyc pod radio samochodowe (aux) i do ladowarki usb, problem polega na tym ze po podlaczeniu do ladowania i podlaczeniu kabla jack, na auxie slychac straszne szumy i trzaski. Pominelem nawet stacyjke i wpielem sie bezposrednio do zasilania radia ale bez zmian.
*jak podlaczona jest ladowarka bez obciazenia to nie
*jak podlaczona jest ladowarka bez obciazenia to nie
źródło: comment_YHDGiRpmGBHI6uCQkKiPfnk6hupu9afa.jpg
Pobierz- 10
@BlackLight: Użyj google, następnym razem dostaniesz warna. Temat zamykam.
- 2
- 1
- 8
- 21
- 2
Mirki chciałem kupić telewizor - LG 47LA660s
Chcę akurat ten model bo ładnie na nim chodzi weeb.tv
Ale z tego co widzę to coraz mniej go w sklepach, bardzo ciężko go znaleźć - chyba dlatego, że to model z tamtego roku. Jak myślicie to już ostatni dzwonek, żeby go kupić, wyprzedadzą wszędzie wszystkie? Czy może lepiej poczekać, dołożyć parę stów i kupić nową serię z WebOS ?
Nie
Chcę akurat ten model bo ładnie na nim chodzi weeb.tv
Ale z tego co widzę to coraz mniej go w sklepach, bardzo ciężko go znaleźć - chyba dlatego, że to model z tamtego roku. Jak myślicie to już ostatni dzwonek, żeby go kupić, wyprzedadzą wszędzie wszystkie? Czy może lepiej poczekać, dołożyć parę stów i kupić nową serię z WebOS ?
Nie
- 294
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@akordeon: 6915 postów, z czego 6900 wygląda tak a w 15 opisuje swój budzik z latarką
Witam serdecznie forum #elektroda, jestem nowym użytkownikiem i nie przeczytałem regulaminu.
Gdy trzymam nogi na komputerze stacjonarnym (a co, wygodnie!) to łapiąc za potencjometr wzmacniacza kopie mnie prąd xD Gdzie szukać problemu?
#elektronika #elektrotechnika #elektryka #niewiemjaktagowac
Gdy trzymam nogi na komputerze stacjonarnym (a co, wygodnie!) to łapiąc za potencjometr wzmacniacza kopie mnie prąd xD Gdzie szukać problemu?
#elektronika #elektrotechnika #elektryka #niewiemjaktagowac
@Sergeant_Matt_Baker: Między komputerem a potencjometrem wzmacniacza ;)
@Sergeant_Matt_Baker: Ale weź heheszkami nie zaśmiecaj tau #elektronika ;_;
- 147
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 30
- 55
@Frogus_m3: ej, ale wg mnie koleś ma rację. Gdybym był moderatorem też bym się czepił wpisu w stylu EJ SIEMA NIE DZIAŁA MI COŚ ZEPSUŁAM XD CO ZROBIĆ JAK NAPRAWIĆ NIE WIEM
Fakt, naskakiwanie na elektrodę ma podstawy, ale czepianie się KAŻDEJ wypowiedzi moderatora (nawet dobrej) to przesada.
Fakt, naskakiwanie na elektrodę ma podstawy, ale czepianie się KAŻDEJ wypowiedzi moderatora (nawet dobrej) to przesada.
- 32
KTO ZADAŁ PYTANIE NA ELEKTRODA.PL I OD DWÓCH DNI NIE W------I MU TEMATU - CO WIĘCEJ NIE UZYSKAŁ ŻADNEJ ODPOWIEDZI (NP. BYŁO IDIOTO UŻYJ WYSZUKIWARKI) - I OGÓLNIE JEST PRO? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
1. NO JA (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#pro #elektroda #n-----------------u #elektronika #mikrokontrolery #piotszakstyle
1. NO JA (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#pro #elektroda #n-----------------u #elektronika #mikrokontrolery #piotszakstyle
- 42
@bartoneczek: haha, forum tematyczne na którym sukcesem jest niedostanie żadnej odpowiedzi xD
- 13
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@support: Multimetr cyfrowy CMM-10 SONEL CAT III 600 V IP40
- 0
@trudny_typ: dzięki ale jednak zdecyduje się na model zaproponowany wyżej przez kolegę ;)
- 161
#bekazelektrody #elektroda #elektrodacontent #heheszki
Kwintesencja elektrody! No jasne, po co drukować zdalnie? Koleś nie wpadł na to, że wydruki mogą być potrzebne komuś innemu w danym czasie. No i to pokazanie wyższości i pogardy "NIE ŻARTUJ ŻE MAM CI TŁUMACZYĆ" hur dur. Oczywiście nikt dalej nie wytłumaczył co i jak.
Nawet mi ich nie żal :D
Kwintesencja elektrody! No jasne, po co drukować zdalnie? Koleś nie wpadł na to, że wydruki mogą być potrzebne komuś innemu w danym czasie. No i to pokazanie wyższości i pogardy "NIE ŻARTUJ ŻE MAM CI TŁUMACZYĆ" hur dur. Oczywiście nikt dalej nie wytłumaczył co i jak.
Nawet mi ich nie żal :D
źródło: comment_0DB66D6QpieJWRqIAqBgXZlOYZ5sNyaN.jpg
Pobierz- 176
Najlepsze jest jak podasz im już wszystkie potrzebne informacje włącznie z numerem buta i długością fiuta to temat nagle umiera i 0 odpowiedzi.
#elektroda #elektrodacontent #bekazelektrody
stopka jednego z modów:
"Czy stosować polskie znaki diakrytyczne w Internecie, czy nie?
stopka jednego z modów:
"Czy stosować polskie znaki diakrytyczne w Internecie, czy nie?
#elektroda #elektrodacontent
Witam, mam problem z trójfazowym wzmacniaczem(FAS827SD) serwomechanizmu(FN92012b) przesuwnego rejestru(C92DS), miaowicie cewka(M4) indukuje napięcie na poziomie 70% wartości oczekiwanych i zamiast pełnej mocy urządzenia otrzymuję średnio kiepskie wyniki. Podłączyłem zamiast kondensatora(NN21) dodatkowy łącznik diody zenera(WTF21) z ołowianą obudową Pb 94 datowany węglem C14 na lata 1990 i w takiej kombinacji otrzymuję 100% oczekiwanej wartości czyli dokładnie o to o co mi chodziło. Dziękuję wszystkim za pomoc, temat do
Witam, mam problem z trójfazowym wzmacniaczem(FAS827SD) serwomechanizmu(FN92012b) przesuwnego rejestru(C92DS), miaowicie cewka(M4) indukuje napięcie na poziomie 70% wartości oczekiwanych i zamiast pełnej mocy urządzenia otrzymuję średnio kiepskie wyniki. Podłączyłem zamiast kondensatora(NN21) dodatkowy łącznik diody zenera(WTF21) z ołowianą obudową Pb 94 datowany węglem C14 na lata 1990 i w takiej kombinacji otrzymuję 100% oczekiwanej wartości czyli dokładnie o to o co mi chodziło. Dziękuję wszystkim za pomoc, temat do
źródło: comment_yf8DjnLZhpeFMW6dWhISVgLXHfH1ShTv.jpg
Pobierz- 71
@fasfsrheeahgdfhds2: Temat wałkowany tysiąc razy, użyj google. zamykam
- 61
@wyc: Rozwiązanie tematu zostało podane w temacie. Poza tym jeśli ktoś sam nie potrafi rozwiązać tego typu problemu to nie powinien brać się za rozwiązywanie tego typu problemu. Dostajesz warna oraz zakaz pisania na forum do roku 2048.
_____________________________________
Piszę poprawnie po
_____________________________________
Piszę poprawnie po
źródło: comment_Nz2FffqFEaSUmM7dglmn5gA3Ubd62wGM.jpg
PobierzPotrzebuję instrukcji do starej mikrofali Whirlpool VIP 20, gdzie to znaleźć? Z grubsza juz szukalem #elektronika #elektroda #agd
@prawdziwek: Instrukcji? Wciśnij przycisk start/obróć pokrętło.
Jeśli miałeś na myśli schemat, to na wewnętrznej stronie obudowy.
Jeśli miałeś na myśli schemat, to na wewnętrznej stronie obudowy.
@prawdziwek: może stąd odczytasz, jak nie to pisz do whirlpoola
http://sownet.pl/~dyzio/mikrofalowka/100_1934.JPG
http://sownet.pl/~dyzio/mikrofalowka/100_1934.JPG
- 1
Siemanko. Wkładam pendrive i mi go nie czyta, ale 'sprzęt jest gotowy do użycia' - to na 7. Na XP po włożeniu pojawia się dysk N, ale jest tak jakby go nie było. Na google nic nie ma, większość for to takie elektrody. Jakieś rady? :P
#elektroda #informatyka #sprzetkomputerowy #pendrive
#elektroda #informatyka #sprzetkomputerowy #pendrive
@lolek661: kup nowy
Oho bede zmuszony skorzystac z #elektroda
Cała #elektroda w jednym zdaniu
Cena powinna wzrosnąć, gdyż to zarąbisty laptop, bo ma 3 dyski: C, D oraz E.
Cena powinna wzrosnąć, gdyż to zarąbisty laptop, bo ma 3 dyski: C, D oraz E.
źródło: comment_0OswDxmVhrLdxkp5HxXi5cY4rBTC3jZ3.jpg
Pobierz@Fire_Elemental: było. zamykam temat
@Fire_Elemental: z laptopem bez dobrego akumulatora to ani rusz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
































_______________________________________
Moderator Pszemek.