Ej, serio aż taki jest hejt na #elektroda ? Takie trochę #coolstory

Pamiętam jak kilka lat temu w wynajmowanym mieszkaniu wrzuciłam do pralki matę podłogową jak na zdjęciu w celu wyprania jej (blondynka here) no i co się stało każdy może się domyślić. Rozpadła się na pierdyliard kawałków 1x3 cm i zapchała wszystko co się dało. No i napisałam tam, poprosiłam o pomoc i nie dość że udzielono
n.....a - Ej, serio aż taki jest hejt na #elektroda ? Takie trochę #coolstory 

Pamię...

źródło: comment_1DLHLsHNzTGfYsggNZpfaoGQUS3ysxcS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nama: jakbys napisała jako zmartwiona żona, to tysiąc elektrodowych Januszy zaoferowało by przyjazd i swoją pralkę, licząc na cos w zamian ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
:D Radiator tej kiepskiej karty graficznej wchodzi w rezonans z basem i wydaje dziwne dźwięki zagłuszając muzykę. Temat poruszany milion razy, przenoszę do kosza.
  • Odpowiedz
elo wykopkensy

mam przewód w ścianie, który został po byłch już gniazdkach, no i chcę chwasta zaizolować tak, żeby nie iskrzył gdy pójdzie w niego mokry gips i pytanie, czy wystarczy zwykła taśma izolacyjna, czy jakąś szybkozłączką najpierw trzeba to opatulić?

#elektryka #elektronika #elektroda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateosz: Tylko nie dawaj gipsu bezpośrednio do likwidowanej puszki, jeśli na przewodzie w niej występuje napięcie. Chyba, że chcesz zobaczyć w Fakcie artykuł o morderczych ścianach. Na końcach każdego przewodu nakręć po prostu zwyczajne kostki albo jakieś złączki wago, rozsuń je, żeby się nie stykały i załóż jakąś plastikową pokrywę na puszkę. Na tę plastikową pokrywę możesz śmiało położyć gips - najlepiej z siatką, żeby się jakoś trzymało.
  • Odpowiedz
elo joł joł

Mam problem z netem, polega na bardzo kapryśnym łączu. Przez jaki czas nie było go wcale, teraz różnie. Gdy połączenie się zrywa na routerze mryga Power, świeci WLAN. Nie wiem czy to problem z połączeniem czy kablem czy routerem, ale jak nie używa się sieci to internet jest, jednak wystarczy załadować np jakieś obrazki czy inne dane i połączenie się zrywa.

Jakieś pomysły co to może być?

#pomocy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej, elektrycy, elektronicy i wszyscy, którym prąd niestraszny, oraz użytkownicy Hi-Fi, mam szybkie pytanie:

czy można zupełnie bezkarnie używać sprzęt audio robionego pod 220V 50Hz i zasilać go z naszej sieci napięciem 230V 60Hz?

Przymierzam się do zakupu sluchawkowego wzmacniacza lampowego i zobaczylem bardzo fajny model w Chinach (G&W T2.6F), ale jest to wczesny model, jeszcze nie eksportowy, stąd moje pytanie....

Nie
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebowałem szybkiej pomocy na elektrodzie.

Temat zamknięty:

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.


Skisłem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej Miraski bo mam problem. Mój Asus u36sg wziął i umarł i usunął konto :( Tzn. normalnie jadłem śniadanko, przeglądam mirko, bateria ma 8% to odniosłem do ładowary w pokoju, wstrzymałem system, i do łazienki poszedłem. Wracam a tu nic. Ani dioda żadna się nie pali, nawet ta od ładowania, ani nie reaguje na nic. Trup. Co robić? Jak żyć? A serio to co się mogło stać?

tl;dr

Asus u36sg nie reaguje i nie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#heheszki #elektroda ja rozumiem, że można się śmiać z elektrody z tego "jaki zasilacz", ale ja p------e! Ostatnio szukałem paru rzeczy i mimowolnie kliknąłem na googlach tą strone (pare razy)-WSZĘDZIE, powtarzam WSZĘDZIE pierwsze pytanie JAKI ZASILACZ-odpowiedź-UU TO ZA SŁABY ZASILACZ. #n----------e ci ludzie tam są p----------i i to zdrowo. Na chama kontynuują, jak to wszystko wina zasilacza... jezu aż mi przykro jak tam wchodzę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na jaką cholerę jest teraz ograniczenie, że wpis/komentarz do wpisu nie może być za krótki bądź składać się z samego nicka?

Przecież to nieraz jest zupełnie wystarczające. Trochę zajeżdża forumowymi ograniczeniami i #elektroda style...

#wykop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach