wpisy
Najnowsze
Archiwum
:D Radiator tej kiepskiej karty graficznej wchodzi w rezonans z basem i wydaje dziwne dźwięki zagłuszając muzykę. Temat poruszany milion razy, przenoszę do kosza.
@xdeidara: I co oni na tym zlocie elektodowiczów robią??? Pokazują sobie zasilacze?? xDDD
- 104
@xdeidara:
Wakacyjny zlot? Już mieliśmy, następnym razem użyj opcji szukaj. Temat zamykam a ty dostajesz ostrzeżenie.
Wakacyjny zlot? Już mieliśmy, następnym razem użyj opcji szukaj. Temat zamykam a ty dostajesz ostrzeżenie.
źródło: comment_rAOJmJ4N54MCPCl8Bn1iq0LHxXCTThff.jpg
Pobierzelo wykopkensy
mam przewód w ścianie, który został po byłch już gniazdkach, no i chcę chwasta zaizolować tak, żeby nie iskrzył gdy pójdzie w niego mokry gips i pytanie, czy wystarczy zwykła taśma izolacyjna, czy jakąś szybkozłączką najpierw trzeba to opatulić?
#elektryka #elektronika #elektroda
mam przewód w ścianie, który został po byłch już gniazdkach, no i chcę chwasta zaizolować tak, żeby nie iskrzył gdy pójdzie w niego mokry gips i pytanie, czy wystarczy zwykła taśma izolacyjna, czy jakąś szybkozłączką najpierw trzeba to opatulić?
#elektryka #elektronika #elektroda
@mateosz: rurki termokurczliwe i kleszczami na goraco zacisnac wolny koniec
- 1
@mateosz: Tylko nie dawaj gipsu bezpośrednio do likwidowanej puszki, jeśli na przewodzie w niej występuje napięcie. Chyba, że chcesz zobaczyć w Fakcie artykuł o morderczych ścianach. Na końcach każdego przewodu nakręć po prostu zwyczajne kostki albo jakieś złączki wago, rozsuń je, żeby się nie stykały i załóż jakąś plastikową pokrywę na puszkę. Na tę plastikową pokrywę możesz śmiało położyć gips - najlepiej z siatką, żeby się jakoś trzymało.
- 1
#heheszki #januszebiznesu #elektroda Dostałem raka XD
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2544582.html
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2544582.html
@jack-lumberjack: Piramidy zawsze żywe. Od czasów starożytnych Egipcjan ;)
- 0
@marcin-kowalczyk-900: Było? Szukaj. :P
@marcin-kowalczyk-900: usunęli Ci chociaż posta i zagrozili banem? jak nie, to nic nie osiągnąłeś :)
- 2
elo joł joł
Mam problem z netem, polega na bardzo kapryśnym łączu. Przez jaki czas nie było go wcale, teraz różnie. Gdy połączenie się zrywa na routerze mryga Power, świeci WLAN. Nie wiem czy to problem z połączeniem czy kablem czy routerem, ale jak nie używa się sieci to internet jest, jednak wystarczy załadować np jakieś obrazki czy inne dane i połączenie się zrywa.
Jakieś pomysły co to może być?
#pomocy
Mam problem z netem, polega na bardzo kapryśnym łączu. Przez jaki czas nie było go wcale, teraz różnie. Gdy połączenie się zrywa na routerze mryga Power, świeci WLAN. Nie wiem czy to problem z połączeniem czy kablem czy routerem, ale jak nie używa się sieci to internet jest, jednak wystarczy załadować np jakieś obrazki czy inne dane i połączenie się zrywa.
Jakieś pomysły co to może być?
#pomocy
@chomi: jaki zasilacz?
- 6
@PasozytZawiadaka: czarny
Mireczki :P Są jakieś normalne fora o elektronice? Normalne mam na myśli zbiór bez #elektroda Tam ludzie są nienormalni xD
- 2
konto usunięte via iOS
- 0
@miud: jaki zasilacz?
- 21
hej, elektrycy, elektronicy i wszyscy, którym prąd niestraszny, oraz użytkownicy Hi-Fi, mam szybkie pytanie:
czy można zupełnie bezkarnie używać sprzęt audio robionego pod 220V 50Hz i zasilać go z naszej sieci napięciem 230V 60Hz?
Przymierzam się do zakupu sluchawkowego wzmacniacza lampowego i zobaczylem bardzo fajny model w Chinach (G&W T2.6F), ale jest to wczesny model, jeszcze nie eksportowy, stąd moje pytanie....
Nie
czy można zupełnie bezkarnie używać sprzęt audio robionego pod 220V 50Hz i zasilać go z naszej sieci napięciem 230V 60Hz?
Przymierzam się do zakupu sluchawkowego wzmacniacza lampowego i zobaczylem bardzo fajny model w Chinach (G&W T2.6F), ale jest to wczesny model, jeszcze nie eksportowy, stąd moje pytanie....
Nie
- 699
szukałem tematu jak rozebrać nawigacje Lark Freebird w celu wymiany akumulatora.
Znalazłem bardzo dobrą odpowiedź na elektrodzie. niezwykle mi ona pomogła.
#elektroda #heheszki #bekazforumelektroda
Znalazłem bardzo dobrą odpowiedź na elektrodzie. niezwykle mi ona pomogła.
#elektroda #heheszki #bekazforumelektroda
źródło: comment_Fyhmpgyeu35MAt49xPHehQe8VFlniN0M.jpg
PobierzWytknalem na elektrodzie fobie na punkcie zasilaczy. 2 minuty i post w koszu
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=13764963#13764963
#elektroda #heheszki
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=13764963#13764963
#elektroda #heheszki
@kamil150794: Rzeczywiście, jak już jeden mirek wspominał, to już jest ich przywitanie.
To uczucie gdy #elektroda podpieprzyła design i favicon z jakiegoś zagranicznego forum o elektronice
#januszeelektroniki #elektronika #afera
______________________________
Intel
#januszeelektroniki #elektronika #afera
______________________________
Intel
- 5
@Koty_liza_maslo: Tylko przyjaciele forum mogą się wypowiadać na temat działania!
Jeszcze jeden taki post i będzie ostrzeżenie!
____________________________________________
Piszę poprawnie po polsku
Jeszcze jeden taki post i będzie ostrzeżenie!
____________________________________________
Piszę poprawnie po polsku
źródło: comment_OzWSseujU3ryOQeNr99H6SGFrRJA1j8P.jpg
Pobierz- 2
@Koty_liza_maslo: Na prośbę użytkownika zgodnie z regulaminem 9.01.213.245.324.35.24 $0 prezentuję
______________________________
______________________________
źródło: comment_JkpkKzZ8Ex9ELopdgaOxWS0zL2vmB6gg.jpg
PobierzPotrzebowałem szybkiej pomocy na elektrodzie.
Temat zamknięty:
Skisłem
Temat zamknięty:
3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
Skisłem
- 2
Ej Miraski bo mam problem. Mój Asus u36sg wziął i umarł i usunął konto :( Tzn. normalnie jadłem śniadanko, przeglądam mirko, bateria ma 8% to odniosłem do ładowary w pokoju, wstrzymałem system, i do łazienki poszedłem. Wracam a tu nic. Ani dioda żadna się nie pali, nawet ta od ładowania, ani nie reaguje na nic. Trup. Co robić? Jak żyć? A serio to co się mogło stać?
tl;dr
Asus u36sg nie reaguje i nie
tl;dr
Asus u36sg nie reaguje i nie
@drhipis: nie mogłam sobie odmówić :D
- 1
#heheszki #elektroda ja rozumiem, że można się śmiać z elektrody z tego "jaki zasilacz", ale ja p------e! Ostatnio szukałem paru rzeczy i mimowolnie kliknąłem na googlach tą strone (pare razy)-WSZĘDZIE, powtarzam WSZĘDZIE pierwsze pytanie JAKI ZASILACZ-odpowiedź-UU TO ZA SŁABY ZASILACZ. #n----------e ci ludzie tam są p----------i i to zdrowo. Na chama kontynuują, jak to wszystko wina zasilacza... jezu aż mi przykro jak tam wchodzę
- 35
@przemek6085: ZAMACH NA LISTY OBECNOŚCI
- 0




























Pamiętam jak kilka lat temu w wynajmowanym mieszkaniu wrzuciłam do pralki matę podłogową jak na zdjęciu w celu wyprania jej (blondynka here) no i co się stało każdy może się domyślić. Rozpadła się na pierdyliard kawałków 1x3 cm i zapchała wszystko co się dało. No i napisałam tam, poprosiłam o pomoc i nie dość że udzielono
źródło: comment_1DLHLsHNzTGfYsggNZpfaoGQUS3ysxcS.jpg
Pobierz