@Papeteria: zainstaluj starsza wersję nowy ma za dużo reklam. dodatkowo z ustawieniami jest coś nie tak, u mnie też nie pobierał. Sprawdź czy masz wyjątek w firewalu

ale najlepiej zainstaluj starszą wersję 2.2 lub niżej
  • Odpowiedz
#webdev #programowanie #php #symfony #laravel #kohana

Siema mam taki problem, w php jestem dość mało zaawansowany (choć prowadzę jedną stronę napisaną od podstaw - aktualnie ok. 80 użytkowników).

Do tej pory pisałem w kohana framework, ale przyznam że nie do końca mi odpowiada. Głównie chodzi o wsparcie i o to, że chyba ten fw nie ma wielkiej przyszłości (małe zarobki/mało pracy?). Dlatego
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki applowcy, mam okazję kupić ajfona 4s i 5 zablokowanego icloud, oczywiście pełne komplety z papierami i paragonem. Raczej od ludzi starszych i technologicznie niekumatych. Na polskie 300 i 400 złota. Zastanawiam się czy metodą. "Dulci" da się obejść aktywację, usunąć podpięcie do icloud, i czy po restore blokada wróci czy nie.. No i czy po zastosowaniu powyższej metody uzyskam pełnosprawny sprzęt czy ipoda z niedziałającym gsm. #apple #iphone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam ostanio mój komputer płata figle szukałem możliwych rozwiązań niestety nic nie pomogło. W skrócie jakis miesiąc temu komputer wywalil mi korki. Komputer wylądował w serwisie w którym stwierdzili że zasilacz został upalony. Podczas wizyty w serwisie został wymieniony zasilacz, ram (1 kośc kingstona ddr3 1333mhz cl 9 stara podobno miała bad sectory) oraz wentylator od procesora. Po powrocie komputera z serwisu wszystko działało dobrze przez 3 tygodnie. Potem komputer zaczął się
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak można być tak głupim to ja nie wiem...

W listopadzie kupiłem od gościa z forum (elektroda.pl - wiem, temat pewnie był poruszany tysiąc razy...) moduł gsm do alarmu.

Oczywiście nie wysłał, najpierw zwodzenie, później brak kontaktu. Stwierdziłem, że nie odpuszczę, sprawa trafiła na policję u mnie w mieście - mówią, żeby kontaktować się bezpośrednio z komisariatem docelowym - okazało się, że dane były poprawne. Na policji się przyznał i powiedział, że odda kasę
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuję pomocy, a na elektrodzie boję się pisać, bo temat był wałkowany sto razy i użyj google i takie tam.

Dostałem wideo, poszło do serwisu, przejrzeli, dokonali małych napraw i niby działa. Ale... Ale nie mogę złapać obrazu w moim TV, są tylko szumy, mrówki.

Załączam wyjścia we widele ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz telewizorze. Pod euro-euro nie działa. Jakeś pomysły dlaczego tak?

#pomocy #
haxxx - Mirki potrzebuję pomocy, a na elektrodzie boję się pisać, bo temat był wałkow...

źródło: comment_vi4nOXqhV9fNwpUeGYnLXfRUz6qTkEqF.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maniaak: Tak, nie narzekam. Z kartami udało mi się wyjść już jakiś czas temu, a reszta sprzętu została i dopiero dziś się zebrałem, żeby coś powystawiać. Jeśli ktoś chce to mam jeszcze nie wystawione dwa zestawy płyta+procek+ram i jakieś kable i switche hdmi.
  • Odpowiedz
@mesjasz22: To nawet nie było używane :). Jak składałem pierwszą koparkę to naczytałem się, że każda karta musi być do czegoś podpięta, żeby działała i polecali albo zaślepki, albo profi rozwiązanie - kabel hdmi do switcha ;). Kupiłem 3 sztuki, ale o dziwo chodziło bez tego, więc leżą totalnie nowe :).

Miałem na smosie.
  • Odpowiedz