Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
#pytaniedoeksperta #pomocy #elektroda #komputery
Potrzebuję sposobu na zniwelowanie otarcia z plastikowej obudowy laptopa. Pomóżcie mircy.
Potrzebuję sposobu na zniwelowanie otarcia z plastikowej obudowy laptopa. Pomóżcie mircy.
- 3
@juan-populista-liberalez: bylo. zamykam.
- 1
@juan-populista-liberalez: jak nie umiesz dekodera podłączyć to już trochę przesada. Poza tym za taką wiedzę się płaci.
Dzwonek do drzwi mi nie działa, wymieniłem zasilacz w komputerze ale nie pomogło. #elektroda
- 17
@Sergeant_Matt_Baker: Temat wałkowany sto razy. Forum nie zastąpi braków w wiedzy i wykształceniu. Zamykam
- 14
- 2
#webdev #programowanie #php #symfony #laravel #kohana
Siema mam taki problem, w php jestem dość mało zaawansowany (choć prowadzę jedną stronę napisaną od podstaw - aktualnie ok. 80 użytkowników).
Do tej pory pisałem w kohana framework, ale przyznam że nie do końca mi odpowiada. Głównie chodzi o wsparcie i o to, że chyba ten fw nie ma wielkiej przyszłości (małe zarobki/mało pracy?). Dlatego
Siema mam taki problem, w php jestem dość mało zaawansowany (choć prowadzę jedną stronę napisaną od podstaw - aktualnie ok. 80 użytkowników).
Do tej pory pisałem w kohana framework, ale przyznam że nie do końca mi odpowiada. Głównie chodzi o wsparcie i o to, że chyba ten fw nie ma wielkiej przyszłości (małe zarobki/mało pracy?). Dlatego
#informatyka #elektroda
działa mi kamerka laptopowa w camera assistant, a nie działa na testerach w przeglądarce mimo, że zezwalam jej na działanie.
Ktoś jest w stanie mi podać rozwiązanie problemu?
działa mi kamerka laptopowa w camera assistant, a nie działa na testerach w przeglądarce mimo, że zezwalam jej na działanie.
Ktoś jest w stanie mi podać rozwiązanie problemu?
Szukam opinii o głośniku. Klikam w pierwszy link google, oczywiście #elektroda i co? Standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#elektrodacwel
#elektrodacwel
źródło: comment_xapkXHRBKWHIKIT4zMtwEGkO6aUaKh0S.jpg
PobierzMirki applowcy, mam okazję kupić ajfona 4s i 5 zablokowanego icloud, oczywiście pełne komplety z papierami i paragonem. Raczej od ludzi starszych i technologicznie niekumatych. Na polskie 300 i 400 złota. Zastanawiam się czy metodą. "Dulci" da się obejść aktywację, usunąć podpięcie do icloud, i czy po restore blokada wróci czy nie.. No i czy po zastosowaniu powyższej metody uzyskam pełnosprawny sprzęt czy ipoda z niedziałającym gsm. #apple #iphone
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@charles-gregoire: kradzione?
- 0
- 0
@dktr: updated xD
- 2
@UczciwyCygan: są odpowiedzi, tylko w tematach pisanych 10 lat temu. Użyj opcji szukaj, zamykam, temat był już poruszany 20 lat temu na forum, pozdrawiam
- 1
Witam ostanio mój komputer płata figle szukałem możliwych rozwiązań niestety nic nie pomogło. W skrócie jakis miesiąc temu komputer wywalil mi korki. Komputer wylądował w serwisie w którym stwierdzili że zasilacz został upalony. Podczas wizyty w serwisie został wymieniony zasilacz, ram (1 kośc kingstona ddr3 1333mhz cl 9 stara podobno miała bad sectory) oraz wentylator od procesora. Po powrocie komputera z serwisu wszystko działało dobrze przez 3 tygodnie. Potem komputer zaczął się
@mjethrox: kość ram miała bad sectory ? :O
konto usunięte via Android
- 0
@mjethrox: obstawiam że coś z płytą glowna.
CZY NA WYKOPIE MOŻNA PISAĆ CAPSLOCKIEM NA POGRUBIONYM? CZY JAK NA ELEKTRODZIE JEST DZIENNY PRZYDZIAŁ DUŻYCH LITER TYLKO DLA USERÓW O RANDZE "ZAKRĘCONY KONDENSATOR" ALBO "NAŁADOWANY WKRĘTAK" ?
#kiciochpyta #pytanie #heheszki #elektroda #wykop
#kiciochpyta #pytanie #heheszki #elektroda #wykop
- 5
@rennaissance: Post zaniża poziom mirko - jeśli problemy są na tym etapie to odpuść sobie zamieszczanie wpisów.
- 1
- 1
- 1
- 145
Jak można być tak głupim to ja nie wiem...
W listopadzie kupiłem od gościa z forum (elektroda.pl - wiem, temat pewnie był poruszany tysiąc razy...) moduł gsm do alarmu.
Oczywiście nie wysłał, najpierw zwodzenie, później brak kontaktu. Stwierdziłem, że nie odpuszczę, sprawa trafiła na policję u mnie w mieście - mówią, żeby kontaktować się bezpośrednio z komisariatem docelowym - okazało się, że dane były poprawne. Na policji się przyznał i powiedział, że odda kasę
W listopadzie kupiłem od gościa z forum (elektroda.pl - wiem, temat pewnie był poruszany tysiąc razy...) moduł gsm do alarmu.
Oczywiście nie wysłał, najpierw zwodzenie, później brak kontaktu. Stwierdziłem, że nie odpuszczę, sprawa trafiła na policję u mnie w mieście - mówią, żeby kontaktować się bezpośrednio z komisariatem docelowym - okazało się, że dane były poprawne. Na policji się przyznał i powiedział, że odda kasę
- 3
Mirki potrzebuję pomocy, a na elektrodzie boję się pisać, bo temat był wałkowany sto razy i użyj google i takie tam.
Dostałem wideo, poszło do serwisu, przejrzeli, dokonali małych napraw i niby działa. Ale... Ale nie mogę złapać obrazu w moim TV, są tylko szumy, mrówki.
Załączam wyjścia we widele ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz telewizorze. Pod euro-euro nie działa. Jakeś pomysły dlaczego tak?
#pomocy #
Dostałem wideo, poszło do serwisu, przejrzeli, dokonali małych napraw i niby działa. Ale... Ale nie mogę złapać obrazu w moim TV, są tylko szumy, mrówki.
Załączam wyjścia we widele ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz telewizorze. Pod euro-euro nie działa. Jakeś pomysły dlaczego tak?
#pomocy #
źródło: comment_vi4nOXqhV9fNwpUeGYnLXfRUz6qTkEqF.jpg
Pobierz- 1
Mam do sprzedania kilka zasilaczy 1000W i 450W Corsaira i Cooler Mastera. Licytacja od złotówki, wystawiam faktury vat. Zapraszam na aukcje: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1600420
Z tymi zasilaczami nikt was nie odeśle z kwitkiem na #elektroda #pozdrodlakumatych
#kryptowaluty #komputery #sprzedam
Z tymi zasilaczami nikt was nie odeśle z kwitkiem na #elektroda #pozdrodlakumatych
#kryptowaluty #komputery #sprzedam
- 1
@Maniaak: Tak, nie narzekam. Z kartami udało mi się wyjść już jakiś czas temu, a reszta sprzętu została i dopiero dziś się zebrałem, żeby coś powystawiać. Jeśli ktoś chce to mam jeszcze nie wystawione dwa zestawy płyta+procek+ram i jakieś kable i switche hdmi.
- 1
@mesjasz22: To nawet nie było używane :). Jak składałem pierwszą koparkę to naczytałem się, że każda karta musi być do czegoś podpięta, żeby działała i polecali albo zaślepki, albo profi rozwiązanie - kabel hdmi do switcha ;). Kupiłem 3 sztuki, ale o dziwo chodziło bez tego, więc leżą totalnie nowe :).
Miałem na smosie.
Miałem na smosie.
- 4






























A gdyby tak ludzie z #elektroda zaczęli być psychologami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS: oryginalny autor to @pikajew, jemu spamujcie, żeby robił więcej, jeśli się podobuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_IQuHiDAFvosI3uHwjGchHXXyojqsQq5F.jpg
Pobierz