W ostatnich echach sanoku dowiecie się że celem Roberta było "dowiezienie samochodu do mety",
ale już nie dowiecie się że było to celem dlatego, że ewentualne uszkodzenia bolidu mogły także zaważyć na starcie do kolejnego GP na Węgrzech (co Robert powiedział po wyścigu).

Czyżby nie pasowało to do teorii, że Williams to normalny zespół F1, który normalnie może ścigać się z innymi i ma normalne części zapasowe i chassis jak wszyscy inni?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gieekaa: Budżet to planowany stosunek wpływów i wydatków. Jak ci się to nie zrównoważy bo np. nie znajdziesz sponsora tytularnego za tyle ile planujesz albo paydrivera to bankrutujesz. Wysokość budżetu nie ma znaczenia zbankrutować może zarówno Lehmann Brothers jak i Januszex z dwoma pracownikami. Inna sprawa jest taka, że nie wiadomo czy z Williamsem jest tak źle finansowo czy organizacja pracy leży.
  • Odpowiedz
"Zespół dostarczył im bolid z najgorszych komponentów. Dodatkowo chroniczny brak jakości pracy sprawił, że wszystkie nowe części nie pasowały do starych."

No proszę, Chinchero potwierdza opinie Czarka a nie sanockiego "eksperta" i oszołoma wronieckiego,
któż by się spodziewał xD

#f1 #kubica #echasanoku
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można powiedzieć że mamy komentatorów na podobnie dennym poziomie obecnie:
- Gąsio dowiaduje się z twittera że Kubica wyprzedził Russela.
- Autosan dowiaduje się od "hejterów z wykopu" że zawieszenia w bolidach Williamsa się różnią.

Chociaż jednak pierwszy ma odwagę się przyznać, że to przeczytał na twitterze,
a drugi ściemnia że to "zagraniczny portal informuje" xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chodzi mi o pokazanie faktu – po raz kolejny – że nie zawsze wierzenie w to, co mówi i pisze zespół jest najlepszą drogą.

Jeszcze w kwietniu mówiłem Wam we vlogach od moich źródeł w fabryce (już tam nie pracują – dostali lepsze i bardziej rozwojowe oferty), że Williams stawia bardzo mocno na George’a Russella, który dostaje jako pierwszy wszystkie poprawki i to on nadaje kierunek rozwoju bolidu pod swoje preferencje.

Dawanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fakt:
Williams w kwalifikacjach był szybszy o ponad 1.3 sekundy, względem swoich poprzednich wyników na podobnych torach.

EchaSanoku:
"Było ciut bliżej" xD

Polecam
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też nie możecie się doczekać najnowszego echa z sanoku?
Gdzie zapewne dowiemy się jak to cudownie nagle Gasly i Kubica nauczyli się jeździć,
bo przecież bolidy zawsze są takie same. xD

#f1 #kubica #echasanoku
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny przykład "dzbannikarstwa", gdzie piszemy kompletne bzdury, bez żadnego oparcia na liczbach,
bo janusze i wyznawcy nie sprawdzą xD
No ale cóż.. tak to jest jak się ogląda wyścig od 45 minuty.
I tak niestety wygląda merytorycznie większość kiełkujących "ekspertów", których "fajnie się słucha", ale nic poza tym.

A jakie są fakty?
e.....0 - Kolejny przykład "dzbannikarstwa", gdzie piszemy kompletne bzdury, bez żadn...

źródło: comment_BuDmT0hUcV0qS7M575W9vV3kyRM3Z7mI.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erb0: Też mam wrażenie, że bolidy się trochę lepiej prowadzą.
Nie jestem za tym, by cisnąć na Sanok, ale jednak co by nie mówić taczki były bliżej wczoraj. Ponadto patrząc na ujęcia z kamer pokładowych... tych kontr jest jakby mniej.

Wielu dziennikarzy mówi, że Williams może się już tym sezonie w dupę pocałować, ja mam jednak nadzieje, że do końca dopadną dzbanów z Haasa i różowych.
  • Odpowiedz
Jeżeli najnowsze echa sanoku byłyby kręcone w czasie 30 okrążenia,
to pewien dzban by przekonywał że nagle Kubica i Gasly nauczyli się jeździć,
bo przecież bolidy zawsze są TAKIE SAME xD

KUB nagle nie traci po sekunde na okrążeniu,
GAS musi dostać team order żeby puścił kolegę xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanocki ekspert bardzo nie lubi jak ktoś go krytykuje i poźniej mówi we vlogach że wylewa się na niego fala hejtu (nawet jak jest słuszna).
Tutaj jeden z przykładow jak sam reaguje na krytykę obracając kota ogonem, nie odnosząc się do sedna i próbując wyprowadzić z równowagi dyskutanta marnymi zagrywkami ("chyba poczuł Pan do mnie miętę", "Buziaki!").

#f1 #kubica #echasanoku
some_ONE - Sanocki ekspert bardzo nie lubi jak ktoś go krytykuje i poźniej mówi we vl...

źródło: comment_Lwq6NUxUV3dlkedpo84yvoIfLOejxdf5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie z kategorii "eksperci":
Jak nazywa się i w jakim mieście mieszka, autor tych słów z 4 maja 2019 roku:

"Williams wykonał znaczące cięcia zatrudnienia w jednym z kluczowych departamentów, jeśli chodzi o produkcję części bolidu. To w praktyce oznacza zakończenie rozwoju tegorocznego samochodu."


#f1 #kubica #williams #echasanoku
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach