gdzie dostanę najtaniej roczny dostęp do EA Access? #xboxone #ea #eaaccess
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Endorfinek
- 1

Endorfinek
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

lukglo86
via iOS- 0
@Endorfinek: dziwne, ja cały czas płace w sklepie MS paypalem (podpięta karta kredytowa) i nigdy nie było problemów. Niedawno brałem ea access na rok i tez płatność normalnie przeszła.
- 1
- 10
@Gh0st Czyli z EA Access pobiore cyfrową wersję BF3 ale ze sklepu Xboxa nie ma takiej możliwości?
- 0
@FalafelNaWynos:
Na liście gier powinieneś mieć opcję pobrania. Jak nie to wgraj aplikację EA Access (Vault)
Na liście gier powinieneś mieć opcję pobrania. Jak nie to wgraj aplikację EA Access (Vault)
#eaaccess za 10.29zl/msc. Tak, wiem rok kosztuje 79.99, ale może ktoś chce wypróbować. http://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/ea-access-1-month-subscription
#xboxone
#xboxone
@lukglo86: o, taktyk
@medykydem a to niech s---------a
- 0
@SmokeProspector: za tą cenę za rok to i tak warto.
- 1
- 3
Konsolowe świry, czy jest możliwość zainstalowania mass effect 2 z ea acess w języku angielskim? Czy jak zmienię język konsoli na angielski to ściągnie też w takim języku? Po zainstalowaniu zmieniłem język, ale gra dalej jest po polsku. Nie chcę drugi raz ściągać, nie mając pewności.
#xbox #xbox360 #eaaccess #masseffect
#xbox #xbox360 #eaaccess #masseffect
- 0
@byla_ale_nie_w_pierwszej_trojce: Plants vs Zombie: Garden Warfare 1 i 2. Co-op split screen.
@byla_ale_nie_w_pierwszej_trojce: Battlefront, jest sporo gry na dwóch
- 3
Mireczki, Mirabelki. Ogólnie wołam o pomoc #xboxone #xbox360 #xbox #masseffect #xboxlive #konsole #eaaccess
Otóż na xbox'a pobrałem z eaacces Mass Effect 3 i po włączeniu gry nie widzi profilu (╯︵╰,).. Podczas próby pobrania profilu z xbox liva wywala błąd, że nie mam połączenia z internetem.. Chodzi ogólnie o wsteczną kompatybilność.
Na Xbox one jestem
Otóż na xbox'a pobrałem z eaacces Mass Effect 3 i po włączeniu gry nie widzi profilu (╯︵╰,).. Podczas próby pobrania profilu z xbox liva wywala błąd, że nie mam połączenia z internetem.. Chodzi ogólnie o wsteczną kompatybilność.
Na Xbox one jestem
źródło: comment_VzV0rvI3FsHvys0FLlwqJsFzr3Bs1y5B.jpg
Pobierz- 1
- 0
@nukleon: Golda mam na 3 miesiące wykupionego.. EA Acces mam na miesiąc, ale ważne jest do 14.01.17r.
Więc to nie wina golda, ani EAA .. Konta jak widziało tak nadal nie widzi (╯︵╰,)
Więc to nie wina golda, ani EAA .. Konta jak widziało tak nadal nie widzi (╯︵╰,)
- 1
Jak uważacie ? Która część z serii "Mass Effect" jest Waszym zdaniem najlepsza ? (nie wliczajac andromedy bo nie wyszła )
( ͡º ͜ʖ͡º) ?
#masseffect #xboxone #eaaccess #gry
( ͡º ͜ʖ͡º) ?
#masseffect #xboxone #eaaccess #gry
źródło: comment_DttD9hIu2DzPRLV6jgx8Mi93IX3O9HTk.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 22
@fragserv 2
- 26
@fragserv: Wiadomo, że jedynka. Głównie ze względu na fabułę. Momentu w którym dowiadujemy się, ze Suweren to nie zwykły statek jest nie do przebicia, dodatkowo spotkanie z proteańskim AI, atak na cytadelę, same słodkości. Może inne części były lepsze jeśli chodzi o rozgrywkę, ale to fabuła była najważniejsza.

@NewSadist: dzięki :)
- 7
@carloz: tylko multi
wykupiłem na miesiąc EA Access żeby sprawdzić tego BF - 10 godzin gry w pakiecie - i szczerze mówiąc uczucia mieszane - ale jestem graczem typowo single player. Natomiast darmowy weekend w TF2 o wiele bardziej mi podszedł i chyba pójdę jednak w tym kierunku pomimo całego sympatyzmu do uniwersum SW...
Yeah! W #eaaccess na #xboxone na #ps4 chyba też.
Za darmo jest do pobrania Mass Effect 1, 2 i 3!!!
#masseffect #gry #cebuladeals
Za darmo jest do pobrania Mass Effect 1, 2 i 3!!!
#masseffect #gry #cebuladeals
źródło: comment_raEgjcV1jczx5R69g9zYhtnpWPNG1qFR.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
- 7
Mirki spod tagów #xboxone #xone #eaaccess mam #pytanie . Pierwszy raz kupiłem roczną subskrypcję w EA Access. Tylko nie wiem jak wygląda pobieranie gier z opcji The Vault. Powiedzmy, że chcę Need for Speeda, klikam zainstaluj teraz i przenosi mnie do sklepu xbox, gdzie gra jest, ale w promocji z 179,99 na 161,99 a obok: Otrzymasz więcej z EA access. Mogę kliknąć na Zainstaluj,
- 1
Do kiedy można grać we wcześniejszą wersję BF1? Do 21.10 czy będzie można też później te 10h wykorzystać?
#xboxone #battlefield1 #eaaccess
#xboxone #battlefield1 #eaaccess
http://www.instalki.pl/aktualnosci/gry/23688-ea-access-battlefront-mirrors-edge.html
Jeżeli gry PopCap Games nie robią na was wrażenia, warto dodać, że już niedługo do oferty dołączy też Mirror’s Edge Catalyst, Star Wars Battlefront oraz UFC 2. Dwie pierwsze będą dostępne zarówno w EA Access, jak i Origin Access, natomiast UFC 2 trafi wyłącznie do EA Access
Panowie chyba jest dobrze nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xboxone #eaaccess
Jeżeli gry PopCap Games nie robią na was wrażenia, warto dodać, że już niedługo do oferty dołączy też Mirror’s Edge Catalyst, Star Wars Battlefront oraz UFC 2. Dwie pierwsze będą dostępne zarówno w EA Access, jak i Origin Access, natomiast UFC 2 trafi wyłącznie do EA Access
Panowie chyba jest dobrze nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xboxone #eaaccess
@ButelkaBezKaucji Wystarczy zwykła karta do konta.
- 0
@MichaelT128: ok juz mam, a wiesz mozemjak odpalic fife mam pobrana full wersje, origin aceses ale jest komunikat ze nie mozna bo premiera 29























