@dopeboy: ja zacząłem grać jak była promocja na edycję deluxe za 60zł i z graczami nie było tak źle. teraz dawno już nie grałem, więc nie wiem. gra bardzo fajna, ale jakoś znudziła mi się. :P ciekawe co dzisiaj na E3 pokaże MS.
@Mombik: Late to the party, ale: 1) jak Ci wygaśnie ea acces, to nie pograsz offline; 2) na xbox one games with gold dziala tak samo - mozesz grac w gry z GwG tylko jak masz aktywnego golda.