więc napisałem że beka bo złe tagi...
zapytał jakie tagi złe, to odpisałem że discopolo/pop i heheheszki
to mnie zablokował i pousuwał komentarze XD
Dyskutowanie na wykopie to czasem prawdziwa przyjemność XD #wykop
@Farezowsky: odpisałbym ci ale @harnas_sv: woli żyć w swojej bańce :)


































#muzyka #discopolo