Typ wstawia jakieś #discopolo #pop i taguje #rap
więc napisałem że beka bo złe tagi...
zapytał jakie tagi złe, to odpisałem że discopolo/pop i heheheszki
to mnie zablokował i pousuwał komentarze XD

Dyskutowanie na wykopie to czasem prawdziwa przyjemność XD #wykop
@Farezowsky: odpisałbym ci ale @harnas_sv: woli żyć w swojej bańce :)
krulwypokuIgB6 - Typ wstawia jakieś #discopolo #pop i taguje #rap
więc napisałem że ...

źródło: comment_CBqXIwWpZQf5eYFdflgI0UmWtHZw9vhj.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 161
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W poniedziałek byłem na imprezie firmowej. Gdy z niej wróciłem, położyłem się do łóżka i próbowałem zasnąć. Każdą moją próbę przerywały dźwięki disco polo w mojej głowie xD Mózgu, czemu mi to robiłeś? (°°
#sny #sen #discopolo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach