Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kexu
- 2
konto usunięte via Android
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte
- 0
@Karpovitch: Dej cynka, jak Ryśkowi sie kaseta zatnie od Rolanda xD
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
wymieszane rytmy bo lubię :
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
- 0

- 2
Jestem pod wrażeniem w jaki sposób nagrywane są teledyski dla piosenek #discopolo przykladowo ta piosenka, nawet bit w porządku(chociaż nie jestem fanem ale i miło jest też zanucić sobie). A co najbardziej mnie zaskoczyło to to, że nagrany teledysk jest w 8K. Robi wrażenie.
źródło: comment_N0DPSw2RI7ecuZGLDzAODRVspkWUKULE.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@pawelczixd: obraz Polaka.
- 0
w dzisiejszych czasach już chyba tylko jazz i klasyczna jest na żywo
@zielonka18: byłeś w ostatnim czasie na jakimś koncercie? Bo ja bywam bardzo często i na playbacku nie było a nie był to jazz i klasyczna
- 2
- 513
konto usunięte via Android
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Matarese: Kuźwa to są za ostre i gorzkie!!!
Jest fajny klimacik u #braciafigofagot #bff
Bracia Figo Fagot - "Miłosne tango"
#muzyka #heheszki #discopolo #braciafigofagot #sautepoleca
Bracia Figo Fagot - "Miłosne tango"
#muzyka #heheszki #discopolo #braciafigofagot #sautepoleca

- 4
- 2
Bry wieczór!!!
"Pod skrzydłami nocy" zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Pod skrzydłami nocy" zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
23
Chcą koncertu Zenka Martyniuka za pieniądze z budżetu obywatelskiego

Mieszkańcy Radzynia Podlaskiego chcą koncertu Zenka Martyniuka. To jedna z propozycji jaką złożyli w ramach drugiej edycji budżetu obywatelskiego.
z- 6
- #
- #
- #
- #
Smutna i gorzka jest ta piosenka ale mi się podoba #discopolo

Szukam piosenki #discopolo. Nowa, myślę że z tego roku, saksofon w tle, wydaje mi się że to nie jest utwór jednego zespołu (tak zwana kolaboracja). Więcej nie pamiętam :( jest dość popularna
#szukampiosenki #muzyka
#szukampiosenki #muzyka
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" dziś od 11:30 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" dziś od 11:30 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
Skąd jest ten refren? Chodzi mi konkretnie o to turututu, gdzieś to słyzsałem, ale nie mam pojęcia gdzie. Ktoś wie? PS. Jak ktoś nie trawi disco polo to nie wchodźcie:) link do youtuba #jakatomelodia #discopolo #faster #otwierambalacha
@kalakatakimulu: https://youtu.be/Zokn4WDPcHE?t=126 raczej nie to, ale skojarzyło mi się, tempo też wolniejsze
- 0
@Itsu: dzieki piękne!
15
Przepiękna polska pieśń patriotyczna!

...przy akompaniamencie muzyków z zespołu Mister Mix Band z Bolesławca
z- 0
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 2


@OjciecBonifacy: jak zawsze




















