@Colek:

Ultimate Evil Edition wprowadza na konsolach ósmej generacji nową jakość, którą dotychczas mogli poczuć jedynie komputerowi gracze. Po czym podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.


No to nową jakość czy to co PC? Do tego jaką poprzeczkę ? Jak na konsole to naprawdę wysoko mają poprzeczkę mówiąc, że grafika sprzed 2 lat to "nowa jakość".
  • Odpowiedz
Czy wypadanie przedmiotów legendarnych jest losowe czy jest na to jakaś reguła? Chodzi o to ze w ponad 60 % legend są to w moim przypadku pierścienie. a np drop butów w ostatnim czasie jest 0

#diablo3
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szwajc124: Losowo. Jakiś czas mogą ci lecieć pierścienie i będziesz miał wrażenie, że staje się to niemal regułą, ale tak nie jest. Mi swego czasu leciały prawie same legendarne pasy (ale żaden nie był Godziną Wiedźm której nie mam do tej pory :P). W końcu ci się to zmieni.
  • Odpowiedz
jest ktoś chętny na granie w D2:LoD od zera? Grałem bardzo duzo z 4-5lat temu a teraz mnie naszla ochota. Gralibysmy po TCP/IP bo bnet teraz niezbyt dziala i stracilem dosttep do starego konta, wiec tylko to wchodzi w gre. Tag diablo3, bo moze ktos oczekujacy na patcha jak ja jest znudzony i ma ochote na d2.

#diablo2 #diablo3
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu te #diablo3 jest takie łatwe . Gram na poziomi wysokim, pokonałem jakiegoś króla szkieletów . Tak bedzie cały czas ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest tu jakiś Mirek pracujący w sieciówce typu Media Markt, Saturn, Euro itp., zorientowany czy może dzisiaj wrzucą na półkę Diablo 3 na ps4? Premiera jutro, ale przeważnie dzień wcześniej niektóre tytuły są już dostępne.

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nacodybiewwielorybie: Fajna gra, na PS3 obaliłem w kooperacji (nie jestem mega fanem diablo) i zastanawiam się teraz nad wersją PS4 (dodatek + lepsza grafika i 60 FPS). Jednak chyba dorwę grę jak stanieje i to mocno.
  • Odpowiedz
#diablo3 #pytanie #gry

Mam zamiar kupić diablo 3 . Czy dodatek Reaper of Souls wprowadza jakieś ulepszenia do podstawowej wersji gry . Jest sens kupować go od razu ?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki właśnie odkryłem że jest coś takiego jak tryb HC Zrobiłem krzyżowca i jeżeli wbije nim 70 level to obiecuje że podejdę do jakiejś dziewczyny na ulicy i powiem jej cześć mała mam 70 lvl krzyżowca na hardcore będę bogiem wtedy co nie

#diablo3
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach