Gra ktoś w #diablo3 na #ps4 i chciałby pograć razem? Dopiero co kupiłem. ;)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

dr_rip
via Android- 1
konto usunięte
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
Gra na PC jest nudna. Untimate Evil Edition to dopiero zabawa.
Skisłem xD
#spidersweb #diablo3 #pcmasterrace
Diablo 3 Ultimate Evil Edition zawstydza nie tylko konsole PS3 i X360, ale również PC.
Skisłem xD
#spidersweb #diablo3 #pcmasterrace
- 11
@Colek: przecież od tego można dostać raka xD
- 5
@Colek:
No to nową jakość czy to co PC? Do tego jaką poprzeczkę ? Jak na konsole to naprawdę wysoko mają poprzeczkę mówiąc, że grafika sprzed 2 lat to "nowa jakość".
Ultimate Evil Edition wprowadza na konsolach ósmej generacji nową jakość, którą dotychczas mogli poczuć jedynie komputerowi gracze. Po czym podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.
No to nową jakość czy to co PC? Do tego jaką poprzeczkę ? Jak na konsole to naprawdę wysoko mają poprzeczkę mówiąc, że grafika sprzed 2 lat to "nowa jakość".
Czy wypadanie przedmiotów legendarnych jest losowe czy jest na to jakaś reguła? Chodzi o to ze w ponad 60 % legend są to w moim przypadku pierścienie. a np drop butów w ostatnim czasie jest 0
#diablo3
#diablo3
@szwajc124: ile ja bym dał żeby mi jakieś biżu leciało legendarne;/ same plaszcze ostatnio i spodnie
@szwajc124: Losowo. Jakiś czas mogą ci lecieć pierścienie i będziesz miał wrażenie, że staje się to niemal regułą, ale tak nie jest. Mi swego czasu leciały prawie same legendarne pasy (ale żaden nie był Godziną Wiedźm której nie mam do tej pory :P). W końcu ci się to zmieni.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Dreszczyk: pograłbym chętnie w diablo tylko że bez tej aktualizacji nei ma sensu;/
- 0
@login_zajety_sic: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/14569138/informacje-o-aktualizacji-210-dla-pst-13-sierpnia-2014-18-08-2014
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/15157768/zapowied%C5%BA-aktualizacji-210-skarbiec-18-08-2014
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/15198713/zapowied%C5%BA-aktualizacji-210-tryb-sezonowy-18-08-2014
A tak na szybko to ladery, głebokie szczeliny, klejnoty, nowe itemy i zmiany w umiejętnościach bohaterów.
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/15157768/zapowied%C5%BA-aktualizacji-210-skarbiec-18-08-2014
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/15198713/zapowied%C5%BA-aktualizacji-210-tryb-sezonowy-18-08-2014
A tak na szybko to ladery, głebokie szczeliny, klejnoty, nowe itemy i zmiany w umiejętnościach bohaterów.
- 0
@PoProstuMichal: nie ma listy nicków, bo nikomu nie chciało się aż tyle tekstu pisać przy pomocy kontrolera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@PoProstuMichal: ja grywam ale już coraz rzadziej
jest ktoś chętny na granie w D2:LoD od zera? Grałem bardzo duzo z 4-5lat temu a teraz mnie naszla ochota. Gralibysmy po TCP/IP bo bnet teraz niezbyt dziala i stracilem dosttep do starego konta, wiec tylko to wchodzi w gre. Tag diablo3, bo moze ktos oczekujacy na patcha jak ja jest znudzony i ma ochote na d2.
#diablo2 #diablo3
#diablo2 #diablo3
- 0
@Ktoszczak: ja gram z tym: http://diablo.phx.pl/news/diablo-2--nowa-wersja-plugy-the-survival-kit-v1000/ Bardzo polecam, fajnie mieć runy w singlu. Jak ci się chce to zainstalowac, to wtedy mozemy sprobowac polaczyc sie przez tcp/ip chociaz nie wiem czy to wyjdzie czy nie trzeba jakiegos hamachi odpalac. nigdy tak nie gralem wiec nie wiem do konca
- 0
@Ktoszczak: jednak trzeba to zrobic przez hamachi i wtedy dopiero w grze, bo wlasnie sprawdzilem.

5
W Polsce Diablo mówi po rosyjsku - XBOX ONE

Już wczoraj dochodziła do nas informacja, że Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition (edycja na Xboksa One) załączymy w naszym kraju wyłącznie w języku rosyjskim.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, czy w Diablo 3 pecetowcy grają tylko z pecetowcami, a konsolowcy z konsolowcami? Czy można grać razem?
#diablo3
#diablo3
@DemetriuszL: tak, nie miesza się konsolowego bydła z #pcmasterrace
@DemetriuszL: Nie da się grać między różnymi platformami.
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@gopix: W pierwszym punkcie już coś poszło nie tak.
- 2
Czemu te #diablo3 jest takie łatwe . Gram na poziomi wysokim, pokonałem jakiegoś króla szkieletów . Tak bedzie cały czas ?
@brudnyhary: soon™.
Komentarz usunięty przez autora
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BillyB: Zgłoś sprzedawcy - inaczej tego nie załatwisz. Też czasem kupuję kluczę na allegro, ale jeszcze nie miałem przypału. :)
Czy jest tu jakiś Mirek pracujący w sieciówce typu Media Markt, Saturn, Euro itp., zorientowany czy może dzisiaj wrzucą na półkę Diablo 3 na ps4? Premiera jutro, ale przeważnie dzień wcześniej niektóre tytuły są już dostępne.
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@nacodybiewwielorybie: Fajna gra, na PS3 obaliłem w kooperacji (nie jestem mega fanem diablo) i zastanawiam się teraz nad wersją PS4 (dodatek + lepsza grafika i 60 FPS). Jednak chyba dorwę grę jak stanieje i to mocno.
- 2
- 1
Demo #diablo3 15GB ?!
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@markolm: PS. Są płyty DVD dwuwarstwowe 8.5GB, wystarczyły by dwie.
22
Bułgar zarobił 100k EUR dzięki botom w Diablo3 bez szukania przedmiotów [ang]
Jego boty szukały źle wycenionych przedmiotów w domu aukcyjnym, żeby je tanio kupić i drogo sprzedać (arbitraż). Takich pomyłek było sporo.
z- 2
- #
- #
- #
- #
Mireczki właśnie odkryłem że jest coś takiego jak tryb HC Zrobiłem krzyżowca i jeżeli wbije nim 70 level to obiecuje że podejdę do jakiejś dziewczyny na ulicy i powiem jej cześć mała mam 70 lvl krzyżowca na hardcore będę bogiem wtedy co nie
#diablo3
#diablo3
- 0
@ZielonePalto: ok xDD
- 1
@sal3m: Krucjata idzie do przodu a psy szczekajom!























