@KaloryfeR: Spoko, ja caly czas zużywałem odłamki na maskę voodoo Jerama. Pierdyliard odłamków straciłem. W końcu jak już mi się udało. Ale teraz poszukuję rękawic Tasker i Teo i znowu nic. Kadala do suka.
  • Odpowiedz
Żeby zwiększyć rangę legendarnego klejnotu trzeba po przejściu głębokiej szczeliny u tej babki, czy jest inny sposób? Chyba zwiększenie poziomu szczeliny jest dużo bardziej korzystne niż ulepszenie klejnotu, czy się mylę?

#diablo3
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Platimir: Jeśli zwiększę poziom szczeliny, to cały proces z napełnianiem paska i pojawieniem się strażnika jest taki sam jak przy pierwszym przejściu? Raz przeszedłem głęboką szczelinę, ale wybrałem zwiększenie poziomu klejnotu i nie wiem co jest w drugi przypadku.
  • Odpowiedz
Mircy, gram w #diablo3 i mam taki problem, że mam za szeroki ekran w stosunku do tv. Widzie np. tylko połowe znaczków specjanych. Szukałem w opcjach gry ale nie znalazłem możliwości dopasowania ekranu.

Pomoże ktoś co tu zrobić?

#ps4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krizz: W opcjach powinieneś mieć wybór rozmiarów ekranu, taki biały prostokąt który ustawiasz na brzegach ekranu. Na XO mam coś takiego, sądzę że na PS4 też powinno być. Niestety nie powiem Ci jak ta opcja się nazywa bo mam ruskie krzaki na ekranie.
  • Odpowiedz
#diablo3 #diablo #gry

Jestem w dużym szoku po tym jak przejrzałem ten wątek dotyczący wieku graczy Diablo . Masa ludzi po 30-stce , nawet 40-stce . Aż mi ulżyło bo już myślałem , ze cos ze mną nie tak;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BillyB: 37lvl i kontuzja, więc siedzę przed kompem i padło na d3 :) po kilku dniach mam czarodziejkę 47 lvl :) nie łapię wszystkich grypsów z forum, ale staram się :)
  • Odpowiedz
Mircy grałem przed 2.1.0 Wizardem, kombinacja Setu tala + Vyr + mirrorball - tu profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bombardiero-2207/hero/1688903

W którą stronę teraz iść żeby tyrać te uber rifty jak Pudzian Najmana? Jakie skille? Jak żyć?

Pewnie wolałbym sam rozkiminić, ale niestety pracbaza a tyranie na wieczór.

#diablo3 #januszediablo #tyraelbylglupcemzemizaufal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ckiler:

obczaj profile ludzi w topce w tabelach wynikow.

teraz najlepszym(chyba) wyborem dla wiza są ogniste hydry+iskrownik+firebird set, sporo top wizów xD jest tak skonfigurowana. .Ja do tego używam jeszcze lodowej nawałnicy z runą zamrażania.
  • Odpowiedz
@SamiecBeta: No spróbowałem wczoraj Firebird + thasker/theo + iskrownik i wygląda to nawet nieźle. Jedyny problem mam z tornadem na głównym ataku, wolałbym coś innego. Spróbuję znaleźć naramienniki firebirda i wtedy source zamienie na mirrorballa, będzie MM. Tak czy siak dzięki za radę
  • Odpowiedz
Muszę się pochwalić rzeczą, którą pewnie dużo osób już wie ale.. Właśnie dowiedziałem się, że jak kliknie się prawym przyciskiem na zakładce w skrzyni to można zmienić jej ikonkę.. :)

#diablo3
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki mam pytanie do ludzi którzy grają w Diablo 3 na PS4. Czy jest na konsoli PVP? Bo pamiętam jak miałem tą gre 2 lata temu to mówili, że wprowadzą i w końcu się nie doczekałem bo sprzedałem ;( #diablo3 #ps4 #gry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#diablo3

Jak wygląda progresja w grze po wbiciu postacią 70lvl? Zastanawia mnie co mam robić aby zdobyć lepszy sprzęt niż ten świeżo po wbiciu 70 (który daje radę na mistrzu).
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach