Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

KaloryfeR
- 2
konto usunięte
- 0
@KaloryfeR: Ja do Akham mam jakieś mega szczęście. Cały set dropnął mi już conajmniej 2 razy w mniej niż 90h. Do tego wszystkie części z bardzo ładnym rollem. Ta gra jest jakaś dziwna...

kmala
- 0
@KaloryfeR: Spoko, ja caly czas zużywałem odłamki na maskę voodoo Jerama. Pierdyliard odłamków straciłem. W końcu jak już mi się udało. Ale teraz poszukuję rękawic Tasker i Teo i znowu nic. Kadala do suka.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Żeby zwiększyć rangę legendarnego klejnotu trzeba po przejściu głębokiej szczeliny u tej babki, czy jest inny sposób? Chyba zwiększenie poziomu szczeliny jest dużo bardziej korzystne niż ulepszenie klejnotu, czy się mylę?
#diablo3
#diablo3
- 0
@Platimir: Jeśli zwiększę poziom szczeliny, to cały proces z napełnianiem paska i pojawieniem się strażnika jest taki sam jak przy pierwszym przejściu? Raz przeszedłem głęboką szczelinę, ale wybrałem zwiększenie poziomu klejnotu i nie wiem co jest w drugi przypadku.
@burbonek7: dostajesz klucz na następny poziom (lub kilka dalej) i odpalasz od nowa rifta, na większym poziomie i przechodzisz go od 0, itd
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Krizz: W opcjach powinieneś mieć wybór rozmiarów ekranu, taki biały prostokąt który ustawiasz na brzegach ekranu. Na XO mam coś takiego, sądzę że na PS4 też powinno być. Niestety nie powiem Ci jak ta opcja się nazywa bo mam ruskie krzaki na ekranie.
- 11
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@DawidOko: @zwierzak2003: no jak? przecie już pisali, że o 21 a piątek czasu CET?
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/11664747282#1
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/11664747282#1
- 1
Mircy grałem przed 2.1.0 Wizardem, kombinacja Setu tala + Vyr + mirrorball - tu profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bombardiero-2207/hero/1688903
W którą stronę teraz iść żeby tyrać te uber rifty jak Pudzian Najmana? Jakie skille? Jak żyć?
Pewnie wolałbym sam rozkiminić, ale niestety pracbaza a tyranie na wieczór.
#diablo3 #januszediablo #tyraelbylglupcemzemizaufal
W którą stronę teraz iść żeby tyrać te uber rifty jak Pudzian Najmana? Jakie skille? Jak żyć?
Pewnie wolałbym sam rozkiminić, ale niestety pracbaza a tyranie na wieczór.
#diablo3 #januszediablo #tyraelbylglupcemzemizaufal
@ckiler:
obczaj profile ludzi w topce w tabelach wynikow.
teraz najlepszym(chyba) wyborem dla wiza są ogniste hydry+iskrownik+firebird set, sporo top wizów xD jest tak skonfigurowana. .Ja do tego używam jeszcze lodowej nawałnicy z runą zamrażania.
obczaj profile ludzi w topce w tabelach wynikow.
teraz najlepszym(chyba) wyborem dla wiza są ogniste hydry+iskrownik+firebird set, sporo top wizów xD jest tak skonfigurowana. .Ja do tego używam jeszcze lodowej nawałnicy z runą zamrażania.
- 0
@SamiecBeta: No spróbowałem wczoraj Firebird + thasker/theo + iskrownik i wygląda to nawet nieźle. Jedyny problem mam z tornadem na głównym ataku, wolałbym coś innego. Spróbuję znaleźć naramienniki firebirda i wtedy source zamienie na mirrorballa, będzie MM. Tak czy siak dzięki za radę
I jak mireczki podoba się 2.1? Jak dla mnie super. Legendy lecą jak szalone, nowe rifty dają radę.
#diablo3
#diablo3
@KaloryfeR: Legendarne gemy są trochę imba. Ale tak to normalnie. 24 GR solo mniej więcej jak T4 i mniej więcej tak szybko idzie.
#diablo3
da sie jakos przywrocic domyslny uklad umiejetnosci?
Poprzestawialem je i nie pamietam co gdzie bylo..
da sie jakos przywrocic domyslny uklad umiejetnosci?
Poprzestawialem je i nie pamietam co gdzie bylo..
- 1
@nofink: Myślę że http://eu.battle.net/d3/pl/class/barbarian/active/#reset ci pomoże. Masz tam zakładki : Podstawowe (4), Dodatkowe (5), Obronne (4) itd.. To Cię naprowadzi ;)
- 0
@Primoza: dzieki.
- 8
Muszę się pochwalić rzeczą, którą pewnie dużo osób już wie ale.. Właśnie dowiedziałem się, że jak kliknie się prawym przyciskiem na zakładce w skrzyni to można zmienić jej ikonkę.. :)
#diablo3
#diablo3
- 1
Kim będziecie grać w trybie sezonowym? #diablo3
- 1
- 1
@Primoza: oczywiście jak nie chcesz to nie musisz - możesz zostać przy starych postaciach, ale już z tymi sezonowymi nie zagrasz w jednej grze :)
- 1
#diablo3
Jak wygląda progresja w grze po wbiciu postacią 70lvl? Zastanawia mnie co mam robić aby zdobyć lepszy sprzęt niż ten świeżo po wbiciu 70 (który daje radę na mistrzu).
Jak wygląda progresja w grze po wbiciu postacią 70lvl? Zastanawia mnie co mam robić aby zdobyć lepszy sprzęt niż ten świeżo po wbiciu 70 (który daje radę na mistrzu).
http://www.twitch.tv/gaminggrounds
testujemy nowego patcha diablo 3, z komentarzem
#diablo3 #twitch #stream
testujemy nowego patcha diablo 3, z komentarzem
#diablo3 #twitch #stream
- 1
#diablo3
Jakiś wypasiony Crusader podpowie co zmienić żeby na T5/6 biegać ->
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/malkav-2708/hero/39119394
Proszę wskazanie co muszę/powinienem zmienić. Sporo sprzętu gnije w skrzynce, więc problemu nie powinno być.
Jakiś wypasiony Crusader podpowie co zmienić żeby na T5/6 biegać ->
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/malkav-2708/hero/39119394
Proszę wskazanie co muszę/powinienem zmienić. Sporo sprzętu gnije w skrzynce, więc problemu nie powinno być.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
- 1
- 2






















