#szybkiepytanie bo nie mam jak sprawdzić, ile teraz k kosztuje #diablo3 na pc?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

markolm
via Android- 1

TheWTZ
- 1
@markolm: ale jaki dodatek? bo ja nie gram to się nie znam za bardzo.

TheWTZ
- 1
@markolm: czy chodziło Ci o "Reaper of Source"? Bo jeśli tak to na okazje.info pkazuje że od 95 zeta
#diablo3
Udało mi się ogarnąc 50 lvl i ogólnie zaczynam robić te zlecenia (dwie lokacje za mną) i tak się zastanawiam co robić teraz bo obecnie dopiero zaczyna się fun w diablo.
Póki co gram prywatnie na wysokim poziomie (nie wiem czy jest sens trzaskać na mistrzu, jest lepszy loot na wyższym poziomie ?) of Course w legendarki jestem ubrany prawie że cały.
-
Udało mi się ogarnąc 50 lvl i ogólnie zaczynam robić te zlecenia (dwie lokacje za mną) i tak się zastanawiam co robić teraz bo obecnie dopiero zaczyna się fun w diablo.
Póki co gram prywatnie na wysokim poziomie (nie wiem czy jest sens trzaskać na mistrzu, jest lepszy loot na wyższym poziomie ?) of Course w legendarki jestem ubrany prawie że cały.
-
- 1
@login_zajety_sic: wbij jak najszybciej 70lvl nawet grając na normalu, szybko to zrobisz na samych bounties. Prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero przy paragonach. Jak chcesz mogę Cię podexpić
Aaa to Krendzel z pclaba :D
Aaa to Krendzel z pclaba :D
- 1
@login_zajety_sic:1. buildu poszukaj na oficjalnym forum blizarda.
2. Raczej 2x1h, bedziesz miał lepszy dps niż przzy 2h.
3. Musisz mieć duży dmg i przezywalność, czyli resy, pancerz, witaloność i oczywiście
2. Raczej 2x1h, bedziesz miał lepszy dps niż przzy 2h.
3. Musisz mieć duży dmg i przezywalność, czyli resy, pancerz, witaloność i oczywiście
- 1
#diablo3
No i ukończyłem kampanie dla jednej osoby. Szybko poszło zważywszy na to że grałem na wysokim poziomie (ale można go ocenić jako niski). I co teraz mam począć ? mam 41lvl :|
No i ukończyłem kampanie dla jednej osoby. Szybko poszło zważywszy na to że grałem na wysokim poziomie (ale można go ocenić jako niski). I co teraz mam począć ? mam 41lvl :|
@login_zajety_sic: znajdz se dziewczyne. Ta dopiero bedzie Cie wystawiać na próby i dawać questy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@login_zajety_sic: ja teraz robię grę od nowa inną postacią ;p
- 17
@DeXteR25: Na szczęście mam Prawilnego Kuca Zagłady + 17 do obrony przed Rycerzami Ortalionu i takie artefakty są dla mnie niczym :)
- 10
#diablo3 #battlenet
WTF... Najpierw pograłem sobie na starterze, wbiłem 13 lvl i koniec gry. Gra mi się spodobała więc kupiłem klucz. Aktywowałem go na stronie i jest ok, pokazuje mi wersje standardową. Wchodzę do gry a tu cały czas pokazuje mi się obrazek Diablo III Starter) :| Od nowa zacząłem przechodzić akt I z zachowaniem lvl i eq postaci, dobiłem ponownie do 13 lvl i znowu przestało mi
WTF... Najpierw pograłem sobie na starterze, wbiłem 13 lvl i koniec gry. Gra mi się spodobała więc kupiłem klucz. Aktywowałem go na stronie i jest ok, pokazuje mi wersje standardową. Wchodzę do gry a tu cały czas pokazuje mi się obrazek Diablo III Starter) :| Od nowa zacząłem przechodzić akt I z zachowaniem lvl i eq postaci, dobiłem ponownie do 13 lvl i znowu przestało mi
źródło: comment_aDdGE9KQckSBAabiWuN39ShV4uc9VMhi.jpg
Pobierz- 1
@bujcor0: No ok tyle że grę kupowałem na alledrogo :)
- 2
#diablo3
Opłaca się kupować osobie która nie ma w co grać a z diablo nigdy wcześniej nie miała kontaktu ?
Opłaca się kupować osobie która nie ma w co grać a z diablo nigdy wcześniej nie miała kontaktu ?
@login_zajety_sic: kup D2
@login_zajety_sic: Proszę bardzo :)
- 1
Drogie mirki otóż że nuda na lapku to z chęcią wymienię konto na battlenet z Diablo 3 + Dodatek (coś tam w hearthstone też jest) w zamian za konto na globalu WoWa (z aktywnym abonamentem) lub konto do GW2.
#gry #worldofwarcraft #diablo3 #guildwars2
#gry #worldofwarcraft #diablo3 #guildwars2
- 11
Porównanie framerate'u w #diablo3 na #ps4 i #xboxone - dość ciekawe rozwiązanie blizza, bo gameplay i render mają oddzielne klatkowanie
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-diablo-3-performance-analysis
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-diablo-3-performance-analysis

@Zioman: ehh patrzę na ten gameplay i ślinka cieknie, to będzie przyjemne kilkadziesiąt godzin grania :)
@PoProstuMichal: diablo po polsku nie wiem ile w tym prawdy bo nie sprawdziłem.
- 0
@m1a1: dzięki, ale tu chyba mowa o wersji cyfrowej bo z płyty niestety nie instaluje się nic
@Krowoglowy: ee nie te czasy. A dwa że rmah już nie ma.
- 0
@Krowoglowy: Dało się tylko w pierwszym miesiącu. #oswiadczenie Byłem #januszebiznesu i sprzedawałem gold po 85zł/milion, ponad 100 pozytywów ;) #tylewygrac
- 14
@parapet235: nie grałem w diablo 3,ale teraz już wiem że klimat diablo jest doszczętnie zniszczony... ;_;
- 1
@Grizwold: Jak dla mnie, gdy już setny raz czyścisz z mobów szczelinę nefalemów, to klimat mało Cię już obchodzi, a takie wstawki to zawsze jakieś urozmaicenie. Całkiem sporo jest legendarów ze śmiesznymi opisami albo afixami.
- 4
@DemetriuszL: Przejdź grę.
N-------j szamanem ... Tylko power gameing ...
@desygnat: jeszcze cię dziwi? ja już przywykłem do takich chorych cen ale nie kupuję, jest aż za dużo tanich gier żeby napalać się na takie frajerskie ceny.
@martin-marti: za godzinkę się ściągnie ;)
Mirki, jak kupie sobie Diablo III global to będę mógł grać na serwerze EU? I dlaczego w ogóle jest podział na klucze do Global/EU? Co to daje?
#diablo3
#diablo3
- 0
@DemetriuszL: a, już wiem: https://eu.battle.net/support/pl/article/gra-globalna więc mogę spokojnie kupić klucz do Globala i śmigać na EU





















