Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Inspirujące cytaty - LeBron James

Dzisiaj trochę motywacji od najlepszego koszykarza, aktualnie grającego w NBA, Lebrona Jamesa. James w swojej karierze wygrał 3 razy NBA, 5...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 4
Czym bowiem szatan zwyciężył, tym właśnie przezwyciężył go Chrystus; własną jego bronią zwyciężył. Posłuchaj, w jaki sposób: Dziewica, drzewo i śmierć - oto symbole naszej klęski. Dziewicą była Ewa, ponieważ jeszcze się nie połączyła ze swoim mężem. Drzewem - drzewo rajskie, śmierć - karą Adama. A oto znowu dziewica, drzewo i śmierć. Symbole klęski stały się symbolami zwycięstwa. W miejsce Ewy - Maryja, w miejsce drzewa poznania dobra i zła - drzewo
"Skoro każde dziecko jest idealnym cudem, to życie w zasadzie jest procesem niszczenia"
#cytat #cytatywielkichludzi
#cytat #cytatywielkichludzi
@Hydrogencarbonat: meh.. słonko świeci, ptaszek kwili, może byśmy się zabili?
Od godziny stoimy z synem i oglądamy przejeżdzające samochody i tramwaje. Życie jest piękne.
#dziendobry #krakow #dzieci
~ @mgnfic
#cytatywielkichludzi #cytaty #cytat #cytatywielkichnadludzi #mangofilc #mgnfic #mgnficreference #mangofilcreference #mangofilcreferencja #mgnficreferencja #mangofilcnawiazanie #mgnficnawiazanie #mgnficnadzisiaj #mangofilcnadzisiaj #madrosci #
@Sznurekmurek: ale masz mała niezłe tagi, aż chyba je wszystkie będę bacznie obserwował
- 3
@mgnfic: warto polecam Michał Gozdera
#cytaty #cytatywielkichludzi #cytat
"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam. "
"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo. (łac.)"
- Armand Jean Richelieu
"Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam. "
"Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo. (łac.)"
- Armand Jean Richelieu
@lecho zwierzamy się ze swoich rozterek
- 0
@sikzmiednicy: :D
konto usunięte via Android
- 6
"Uczeni twierdzą, że słuchanie słowa mówionego jest jednym ze źródeł codziennego komfortu, np. czytanie bliskiej osobie, która jest chora, daje jej poczucie, że otaczamy ją opieką, troszczymy się o jej samopoczucie, zwracamy na nią uwagę. Słuchacz może odpocząć i poddać się kojącemu głosowi czytającego, zaufać mu. Czytanie osobie chorej przyspiesza jej rekonwalescencję i zachęca ją do podjęcia aktywności.
Kto raz doświadczył czytania na głos przez kogoś bliskiego, ten wie, że jest to
Kto raz doświadczył czytania na głos przez kogoś bliskiego, ten wie, że jest to
Komentarz usunięty przez autora
- 1
#365daymusicchallenge #100daymusicchallenge #muzyka
Day 33. A song that you can’t even think of without it getting stuck in your head.
Dziś po raz drugi #rap Tym razem bardziej akustyczny i elektroniczny. Czyli mój Rap, z duszą. Jakkolwiek trywialnie by to nie zabrzmiało.
"Nigdy
Day 33. A song that you can’t even think of without it getting stuck in your head.
Dziś po raz drugi #rap Tym razem bardziej akustyczny i elektroniczny. Czyli mój Rap, z duszą. Jakkolwiek trywialnie by to nie zabrzmiało.
"Nigdy

#cytatywielkichludzi #cytaty #cytat #cytatywielkichnadludzi #mangofilc #mgnfic #mgnficreference #mangofilcreference #mangofilcreferencja #mgnficreferencja #mangofilcnawiazanie #mgnficnawiazanie #mgnficnadzisiaj #mangofilcnadzisiaj #madrosci #tworczoscwlasna #madrosczyciowa #madroscizyciowe i trochę #antykowpis
źródło: comment_a1wXdyLIJsHHsbZ5oObbZMfMYzqB2Ces.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@Sznurekmurek dasz lincc do kontekstu, bo produkuję tche dużo komciów
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Najłatwiej oczywiście zwalić wszystko na diabła i powiedzieć, że to on osobiście jest odpowiedzialny, że zło wstrzykiwane jest naszemu gatunkowi przez jakieś osobowe Belzebuby. Mnie się zdaje, że ono jednak siedzi w nas i że całkowicie go usunąć nigdy nie zdołamy. #dyskusja #cytat #stanislawlem
"-To już kiedyś było, to się jakoś nazywa, ja to pamiętam...
-No ale co już było?
- No ta cała sytuacja, to ma jakąś nazwę, to już kiedyś było...
(...)
-Wiem! M a n i a n a! Ta sytuacja to maniana!" #film #cytat #cytatfilmowy #zagadka
Z jakiego polskiego filmu jest ten dialog?
-No ale co już było?
- No ta cała sytuacja, to ma jakąś nazwę, to już kiedyś było...
(...)
-Wiem! M a n i a n a! Ta sytuacja to maniana!" #film #cytat #cytatfilmowy #zagadka
Z jakiego polskiego filmu jest ten dialog?
źródło: comment_brNjnPfBGzJS8xqQ2Ykc3ycKsJ1i69c0.jpg
Pobierz- 1
@Mirkowy_Annon: manna albo jakoś tak...
- 1
bardzo mądry cytat #cytat
źródło: comment_TpKsv6Tl0jJxA9grZcrKdpgd6ygOA8Yx.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2










Autora nie pamietam. Chyba Adas Miauczynski
#cytat