@Mysciak: Dużo wymieniania maili z supportem, skany dowodów, zdjęcia i inne p--------y. Po tygodniu ich musiałem jeszcze ponaglać i się udało. Pisz od razu do nich, bo inaczej nie aktywujesz tego sam.
  • Odpowiedz
@8-bit: Miałem dwie... 9630 Curve (ta z fotki - mordująca właścicieli;:D) solidna, dobra bateria ale za to bardzo na minus zadziałał brak Wi-Fi, no ale to model sprzed kilku dobrych lat. Drugi model jaki miałem w użyciu to 9320 Curve i ten polecić mogę z czystym sumieniem. Ładny design, dobra bateria, posiada Wi-Fi.

Co do przeglądarki to kwestia przyzwyczajenia do ciut innego interfejsu i stron w wersji mocno "light/mobile" ale
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach