Pytanie zapewne powtarzane pierdyliard razy ale nie wiem co robić T.T
Mam P250 Mehndi ST MW, którego coś nie moge opchnąć dalej i propozycję wymiany go na P90 Asiimov FN. Wymieniać ? Asiimovami lepiej się traduje??
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mireczki wchodząc na stronę logując się przez steam nie pokazuje mi moich skinów są jakieś inne jak to naprawić ?
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieję, że NiP r---------i Fnatic, przynajmniej chłopacy mają dystans do siebie i są w miarę sympatyczni, ale znając życie wygra Fnatic. Trochę smutna jest ta ich dominacja i, że nikt nie może znaleźć na nich sposobu :/
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cs #csgolounge #csgotrade

Mirki, pilna sprawa. Planuje obstawić nadchodzący finał, jednakże posiadam jedynie klucz, który póki co ma jeszcze blokadę. Czy chciałby się ktoś wymienić za skina, skiny warte 2,29?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach