Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@AdTe: a ja tylko cobbla za brzydkiego huntsmana
- 12
- 1
- 1
mireczki wchodząc na stronę logując się przez steam nie pokazuje mi moich skinów są jakieś inne jak to naprawić ?
#csgolounge
#csgolounge
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#csgolounge Chce stawić skin na którym są 4 naklejki w tym dwie holo ;/ opłaca mi się to ? znając życie wróci bez moich naklejek ?
@JanuszMniejszy: na pewno nie wroci z tymi samymi. Z innymi albo bez
- 0
@homoturpis: kurde a 10dolanów do wygarnia
- 2
Krimz i olof sami to wygrają ;x
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_HELnBCMR7qujbHXgpNt0YPu3NOmkfh7E.jpg
Pobierz- 2
Mam nadzieję, że NiP r---------i Fnatic, przynajmniej chłopacy mają dystans do siebie i są w miarę sympatyczni, ale znając życie wygra Fnatic. Trochę smutna jest ta ich dominacja i, że nikt nie może znaleźć na nich sposobu :/
#csgolounge
#csgolounge
też nie możecie nic postawić? Pokazuje mi żebym czekał na bota i po kilku minutach się wyłącza.
#csgolounge
#csgolounge
@Krowoglowy: za duże nasilenie. musisz próbować.
#cs #csgolounge #csgotrade
Mirki, pilna sprawa. Planuje obstawić nadchodzący finał, jednakże posiadam jedynie klucz, który póki co ma jeszcze blokadę. Czy chciałby się ktoś wymienić za skina, skiny warte 2,29?
Mirki, pilna sprawa. Planuje obstawić nadchodzący finał, jednakże posiadam jedynie klucz, który póki co ma jeszcze blokadę. Czy chciałby się ktoś wymienić za skina, skiny warte 2,29?
@OnePageTo: jak ma blokade to jak możesz się wymienic ?
- 0
@rampage1234: aha no tak :D
konto usunięte via Android
- 3
45 minut do szwedzkiego derby, p.s na sali nie ma audio, także twitch > live
#lewackiebety #lewackiekato #csgo #csgolounge
#lewackiebety #lewackiekato #csgo #csgolounge
- 0
@Zolter: pół main stage
- 0
@znudzonylewak: bo nasi nie grają
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@komar251: Dostajesz zwrot skinów, które postawiłeś + wygraną $0.12 :-)
- 1
@sweet_sensations: 2 lata bawiłem się w bukmacherkę . Także wiem o czym mówisz ^^
- 1
Wymienie się biletem na finał IEM za dwa dobre skiny. Propozycje na PW.
#wymianazwykopem #iem #csgo #csgolounge
#wymianazwykopem #iem #csgo #csgolounge
źródło: comment_52pKC3K22xeH25mBem8bQS3wvIedoZ6s.jpg
Pobierz@tymono1: Teraz? xD
- 0
@rampage1234: Hehehe. Nie.
- 1
Mirki, co robicie z tymi souvenir'ami? Mi wypadła z cache i nie wiem czy sprzedawać czy czekać?
#csgolounge #csgo
#csgolounge #csgo
konto usunięte via Android
- 15
Elo. Typ na finał.
Stawiam max z 3 kont na Szwedów. Przez cały turniej bardzo dobrze im szlo. Pokonywali silne jak i słabe drużyny na ich najlepszych mapach.
#csgolounge
#lewackiebety
Stawiam max z 3 kont na Szwedów. Przez cały turniej bardzo dobrze im szlo. Pokonywali silne jak i słabe drużyny na ich najlepszych mapach.
#csgolounge
#lewackiebety
@Oskarek89: znajac ciebie i tak p------------z
źródło: comment_d2WyE3o3kfin6Sl1MyMm92ODHNfjrjPX.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@Oskarek89: tyle ze ja swoim fnatic mówiłem ;-)
fajnie się obstawiało, vp to było myślenie życzeniowe, ale że Envy? :<
#csgolounge
#csgolounge
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@coutovsky: ano, na TSM też rzuciłem. Ale już z nV na NiP, oni jakoś zawsze się prześlizgną do finału cwaniaki :D





















Mam P250 Mehndi ST MW, którego coś nie moge opchnąć dalej i propozycję wymiany go na P90 Asiimov FN. Wymieniać ? Asiimovami lepiej się traduje??
#csgolounge