Witam wszystkich serdecznie .
DAM:
5x skrzynka Chrome
4x skrzynia operacji Breakout
3x skrzynia Operacji Phoenix
6x skrzynka Łowcy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam trochę skrzynek i może chce ktoś wymienić się za jakieś klika 2-3 skiny po kilka centów? Wartość skrzynek (tyle ile by się dostało już po odliczeniu podatku) to 50 centów.
#csgolounge #csgo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ten steam. Użyłem przed chwilą CCleanera w wiadomym celu, a teraz chciałem obstawić przedmioty z ekwipunku na lounge i Valve mi zabroniło, bo muszę na nowym urządzeniu odczekać tydzień i byłem zmuszony korzystać z telefonu.

#steam #csgolounge
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yazir: Teraz zobaczymy czy uda się na Minimal Wear wymienić, w sumie różnica cenowa nieduża, bo jakieś 1€. Może znowu jakiś jeleń na naklejki poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Stixer: ziomek pewnie poleciał na lepszy wygląd skiny, a nie naklejki. Well worn jest droższy bo prawie nie dropi w tej jakości ta awp. Nie zmienia to faktu, że jest bardziej obita.
  • Odpowiedz