@Liffek: no g2 szanuje mocno, moze nie do konca sie zgodze z tymi virtusami (nie sprzyja im tak szczescie chociazby ( ͡° ͜ʖ ͡°), no ale w sumie mnie przekonales (a moze bardziej niepewne mecze i chec obstawienai czegokolwiek grubo :D)
  • Odpowiedz
#csgolounge
Jak tam mireczki dzisiaj plany? Ja chyba skipuję wszystko, co najwyżej zagram na GPlay v Orbit lowem, bo dobre oddsy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgolounge Czy to mozliwe, ze nie dostalem nic w ramach wygranej? Postawilem jakies gowna o wartosci ~0,8ojro (na GPlay) i dostalem jedynie zwrot skinow, ktore obstawilem. Musze zaczekac, czy po prostu tak biednie zagralem, ze nie dostane nawet Nova Sand well-worn :D?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach