@wpoz: niee :P porządnie go zaanalizowałem, ale nie byłem w stanie tego że bedzie miał jeden z voxow problemy z internetem i dadzą standina, gdyby nie to skończyłoby się inaczej niż 16;14 :<
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy ktoś jeszcze oprócz mnie ma zamiar postawić na vp z fnatic?
biorąc pod uwagę ich p------ą nieprzewidywalność, najlepszą mapę vp, potrzebę wygranej w faceicie i słabą formę fnatic które już w faceicie praktycznie awansowało to teoretycznie może się udać
#csgolounge
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rinev: Postaw jak ja i poczekaj na płacz ekspertów którzy po 2 przegranych, nieogranych przez vp mapach zmienili swoje typy. Nawet według rachunku prawdopodobieństwa wynika że po przegranych 2 mapach jest większa szansa na wygraną kolejnej (można się smiać, ale to potwierdzone info) Dla TSM ten mecz jest bez znaczenia, a już na pewno znaczy mniej niż dla vp. Vp ma niezły bilans na inferno, coś tam grają, więc moim
Trustm3 - @rinev: Postaw jak ja i poczekaj na płacz ekspertów którzy po 2 przegranych...

źródło: comment_1Yllzr2QUYIYUGF5VdrCgUGp4Ov26Tn8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz