▄▌▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
▄▄██▌█ BEEP BEEP skin delivery from VP fangays
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgolounge mireczki dlaczego jak chce postawić beta to mi znika? tzn jest komunikat Wait a minute for a trade offer, a potem mi bet znika, i ani beta, ani skinów w menu... :(
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KTO WCZORAJ POZBAWIL SIE PRAWIE WSZYSTKICH SKINOW ZEBY NIE BETOWAC

1. JA

KTO I TAK POSTAWIL JAK IDIOTA NA VP

1.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś ma pomysł co zrobić z tym "Zalogowano się na nowym urządzeniu. Aby chronić przedmioty z twojego ekwipunku, nie będziesz w stanie dokonywać wymiany z tego urządzenia przez 7 dni." ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgolounge
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach