#csgolounge mireczki dlaczego jak chce postawić beta to mi znika? tzn jest komunikat Wait a minute for a trade offer, a potem mi bet znika, i ani beta, ani skinów w menu... :(
Ktoś ma pomysł co zrobić z tym "Zalogowano się na nowym urządzeniu. Aby chronić przedmioty z twojego ekwipunku, nie będziesz w stanie dokonywać wymiany z tego urządzenia przez 7 dni." ( ͡°ʖ̯͡°) #csgolounge
───▄▄██▌█ BEEP BEEP skin delivery from VP fangays
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀
#csgolounge
Komentarz usunięty przez autora