Ogląda ktoś polskiego strima do Dig vs CPH? Ledwo wytrzymuję te gimby, 60% ich gadki to podkreślanie sytuacji w betach, że fani Dig muszą się modlić o skiny, że CPH ma 12%, a ciśnie, blablabla… Zaraz przełączę na coś angielskiego.
#csgolounge
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pinkerton: sory ze sie rozpowiem troche ale musze napisac bo mnie tez to w-----a i to bardzo, kiedys nie bylo skinow = male zainteresowanie = mecze sie ogladalo i kibicowalo do konca , nie wchodzily gimbozjeby piszacy tylko o tym co one przegraly/zyskaly. Podsumowujac kiedys bylo lepiej (tyczy sie to tez 1.6 ona nie miala takich problemow) jednak moza wylaczyc czat i mozna normalnie ooogladac z samym komentarzem jak kiedys
  • Odpowiedz
@Tomcyk: piszących-przeżywających rozumiem (sam do nich należę), ale jeżeli na okrągło o tym komentatorze gadają, to ręce mi opadają. ”NO I COPENHEJGEN UGRYWA KOLEJNĄ RUNDĘ, MIMO ŻE MA TYLKO 12% NA LAUNCZU”, albo ”I WITAMY WSZYSTKICH NOWO POJAWIAJĄCYCH SIĘ NA STRIMIE I WSPÓŁCZUJEMY TYM, KTÓRZY DALI NA DIGNITAS", porażka…
  • Odpowiedz