Witam mireczki, wczoraj było dobrze. Dzisiaj są patologiczne mecze no ale spróbujemy trafić wszystkie ʕʔ

HR>LGB
Wydaje mi się że większe szanse ma LGB chociaż tutaj to jest czysto 50/50, z reguły na takich meczach stawia się po
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam dzis chec i przeczucie na vp. bo1 nip gra srednio, a niedzielny mecz 2;1 byl wyrownany. moim zdaniem mecz 50/50 wiec po oddsach sugereruje dac low vp
#csgolounge
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1.NiP czy NaVi?
2.Może warto znowu HR obstawić jak załapali formę?( ͡° ͜ʖ ͡°)
3.Virtus Throw?
P.S. Nie jestem już zielonką!!! ( )
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach