Sprzedam skin AWP Man o'War znany też jako Okręt Wojenny (patrz obrazek). Stan: minimal wear. Wymienię na klucze CS:GO lub real money. Cena do dogadania. Dla wymagających mogę nawet wystawić na Allegro. Więcej info na PW. Na #csgolounge 95% ofert to próby wyłudzenia przedmiotu, więc w was ostatnia nadzieja. Pozdro.

#csgotrade
3nriqu3 - Sprzedam skin AWP Man o'War znany też jako Okręt Wojenny (patrz obrazek). S...

źródło: comment_euhkrUHwdZfDS1kYNVGfenhwl2m93FbR.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

An error occured whiled queuing your trade offer:
You already have an active tradeoffer.

Od rana mam ten komunikat po nieudanej próbie doładowania kredytów, wie ktoś ile to jeszcze potrwa, albo jak temu zaradzić?
#tradeninja #csgolounge
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgolounge zajebisty turniej dla mnie. Przed tym turniejem byłem tutejszym mistrzem przegrywania, a tu weszło 7/8 zakładów (jedyny miss to fnatic vs tsm), a większość high/allin. Chyba muszę sobie darowywać randomowe mecze internetowe, tylko wprawiać się w lany. To co, widzimy się na Gfinity? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
p.....n - #csgolounge zajebisty turniej dla mnie. Przed tym turniejem byłem tutejszym...

źródło: comment_gazk0GrXVeB9CkTqIWO8mo2nw5vl9rtz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

▄▌▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▌
▄▄██▌█ BEEP BEEP skin delivery from NiP fangays
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▌
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀

#csgolounge ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uff, jednak NiP nie takie strasznie na D2, jak ich malują. Pora na cache, a tam sądzę, że TSM ma większe szansę - zwłaszcza po tych dzisiejszych męczarniach NiPu z VP na tej mapie.
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach