@Pally: tyle stresu dawno nie przezylem ;P ale ( ͜͡ʖ ͡€) w przod :) @Liffek dzis betowalem z toba 3/4 ... niezle :) a z tym penta mialem przeczucie ze bet powinien byc inny, zawsze jak na nich stawiam to w dupe :)
  • Odpowiedz
@znudzonylewak:

▄ ▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀​▀▀▀▀▀▀▌
▄▄██▌█ BEEP BEEP skin delivery from TITAN Fangays
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄​▄▄▄▄▄▄▌
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀​▀▀▀▀(@)▀
  • Odpowiedz