Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@JK91: nie żartuje, gdyby nie to mielibyśmy największy win kogoś kto postawił w meczu z 3%. Sam wygrałbym przed chwilą 140$ w meczu nip. BO1 byłby najlepszym rozwiązaniem, tak jak rok temu
- 3
chce obstawic na csgolounge, jednak pokazuje mi, ze boty sa offline - kiedy moge sie spodziewac, ze beda online ;P?
#csgo #csgolounge
#csgo #csgolounge
@kkmv: 3 lata to tak normalnie
- 1
@Dragoniar: @wawrzyniecpruski: dobrze, ze mecz vp przekladaja. moze sie uda
- 2
Chyba największym zaskoczeniem jest ten VOX na tym gfinity. Remis z Fnatic i pewnie remis z NiPem, ale i tak brawo bo pewnie nie mają z kim trenować tego ceesa w takiej pięknej Australii.
#csgolounge
#csgolounge
Odnośnie tych naklejek z kolonii, wie ktoś za jaką następnie biorą się Hajsownicy/Wąsacze?
#csgolounge
#csgolounge
GO VOX, GO
#csgolounge
#csgolounge
ayy lmao, zajebiste są te BO2. Coś jeszcze dzisiaj obstawiacie kumple ?
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_1vmews9QemnIUZK49O6VuLlKnNcHvYnV.jpg
Pobierz@SklepMiesnyUJanusza @Moted: Jestem za
- 1
@SklepMiesnyUJanusza: @Dragoniar: Nie chce być potem obwiniany jak coś nie wyjdzie :P Zdarzyć się mogą na prawdę dziwne sytuacje typu gorszy dzień jednego zawodnika (bo kot mu zdechł xd). A ludzie potem bedą ci spamować że im p---------ś dorobek życia w wysokości 2$ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
Jaki wynik Fnatic - NaVi?
#csgolounge
#csgolounge
- 3
Mam Vulcany MW + Cyrexy MW w niższych cenach niż zwykle jakieś 85-90%, przyjmuje oferty tylko w kluczach jak ktoś zainteresowany PW.
#csgo #csgolounge #csgotrade
#csgo #csgolounge #csgotrade
Dzięki Virtuski, postawiłem 3$ na Titanów ale tego sie nie spodziewałem xD
#csgolounge
#csgolounge
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Moted: malo na nich postawilem, wiec nie bede plakal jak przegraja, ale jak wygraja to sie uciesze bo bedzie z euro do przodu.
- 2
AWP elektryczny rój FN - z naklejkami virtusów, które kosztują 3,70 euro sprzedam za 13,50 euro w formie wymiany, żeby ominąć prowizje
#csgolounge
#csgolounge
@Patryk241194: usuń konto
@Patryk241194: Mam SCAR-20 | Burza Piaskowa Well-Worn. Może być? 5€ profitu dla Ciebie :)
Siemka, możecie wycenić moje usp-s nierdzewny? :)
http://steamcommunity.com/profiles/76561198138572321/inventory/
#csgo #csgolounge
http://steamcommunity.com/profiles/76561198138572321/inventory/
#csgo #csgolounge
- 9
@CaspereKD: z naklejkami to będzie 0,64€
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Żeby przyjąć oferte wymiany od kogoś trzeba przyjąć zaproszenie od niego do znajomych?
#csgolounge
#csgolounge
@izzeponiewazbo: Aro noł
Vip - Fnatic
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_3GG3AtQ1l0wbt0KsLs6JJ6xCS2aDp4FA.jpg
Pobierz@straszakq: skurki mi zabralo
- 3
Czyżby było jak kiedyś na duście że 40 rund czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OK koniec spamowania tagu na dziś.
#csgolounge
OK koniec spamowania tagu na dziś.
#csgolounge













#csgolounge