@JK91: nie żartuje, gdyby nie to mielibyśmy największy win kogoś kto postawił w meczu z 3%. Sam wygrałbym przed chwilą 140$ w meczu nip. BO1 byłby najlepszym rozwiązaniem, tak jak rok temu
  • Odpowiedz
chce obstawic na csgolounge, jednak pokazuje mi, ze boty sa offline - kiedy moge sie spodziewac, ze beda online ;P?
#csgo #csgolounge
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba największym zaskoczeniem jest ten VOX na tym gfinity. Remis z Fnatic i pewnie remis z NiPem, ale i tak brawo bo pewnie nie mają z kim trenować tego ceesa w takiej pięknej Australii.
#csgolounge
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SklepMiesnyUJanusza: @Dragoniar: Nie chce być potem obwiniany jak coś nie wyjdzie :P Zdarzyć się mogą na prawdę dziwne sytuacje typu gorszy dzień jednego zawodnika (bo kot mu zdechł xd). A ludzie potem bedą ci spamować że im p---------ś dorobek życia w wysokości 2$ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyżby było jak kiedyś na duście że 40 rund czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OK koniec spamowania tagu na dziś.
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach