Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Vuzet_na_zimno
via Android- 4
konto usunięte
- 0
@Vuzet_na_zimno: Łączę się w bólu.
konto usunięte
- 1
@Vuzet_na_zimno: i tak obstawianie na ten mecz bylo glupie
- 3
15:3 chyba jednak nie będzie powtórki ze wczoraj. Finał pewnie będzie zemstą za ten turniej w Stanach, chyba że virtusi coś skopią.
#csgolounge
#csgolounge
Cmubeck tiem
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Pytanie dnia, Navi czy VP jak sądzicie ?
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Mirki, co obstawiacie dzis?
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Obstawiacie coś z Mayan Lan?
#csgolounge
#csgolounge
@SklepMiesnyUJanusza: ogólnie to skip . Ostatnio navi rozwalilo vp
- 0
Znajac januszy virtusow to beda przegrywac ale nagle otworzy im sie strona z csgolouge zobaczą ile jest na nich %
i z wyniku 15:1 dla navi zrobią comebackaaaa i wygraja 15:16
Ps.Postawie na navi wygra virtus postawie na virtus wygra navi,
Jak narazie bet na vp:C
i z wyniku 15:1 dla navi zrobią comebackaaaa i wygraja 15:16
Ps.Postawie na navi wygra virtus postawie na virtus wygra navi,
Jak narazie bet na vp:C
Tytani czy Fnatic? Szwedzi ostatnio bez formy.
#csgolounge
#csgolounge
To aktualizacji haxow nie było że fnatic takie słabe?
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@SklepMiesnyUJanusza: Dla mnie to jest szok pyty co tam sie dzieje
Juz wole postawic na ruskow z tieru 69 co beda mieli po 50/51 pewniejsza wygrana
Juz wole postawic na ruskow z tieru 69 co beda mieli po 50/51 pewniejsza wygrana
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie betuj 2 tygodnie bo przegrałeś wszystko na patologicznych meczach i rage betach
Kup sobie awp asiimova, obstaw mecz 50/50
P---------l
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#csgolounge
Kup sobie awp asiimova, obstaw mecz 50/50
P---------l
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#csgolounge
- 5
Gratulacje dla tych co dali NaVi.
#csgolounge
#csgolounge
- 4
- 2
Ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego skrzynki cs:go zwykłe i esport z 2013 są po ponad 2,5 euro? I czemu w takim wypadku skrzynki cs:go 2 są takie tanie ;_;
#csgo #csgolounge
#csgo #csgolounge
- 3
@Elbrus: gg
- 2
Navi musi wygrać z nip żeby wyjść z grupy, a nip musi ugrać tylko 1 mapę ?.
#csgolounge
#csgolounge
@coutovsky: navi ma zwycięstwo, remis i porażkę
@Markos1977: racja, kajam się, myślałem że w-----i koniom.










