15:3 chyba jednak nie będzie powtórki ze wczoraj. Finał pewnie będzie zemstą za ten turniej w Stanach, chyba że virtusi coś skopią.

#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dragoniar: low na bs3x vs spider
very low na PH vs Piter-dla fannu z skinow gowno zjebow mozna 3 euro dostac jak sie sczescie usmiechnie
Nera vs winner -tu nie wiem jeszcze ale jakos serce mi mowi zeby nie dawac na nera
  • Odpowiedz
Znajac januszy virtusow to beda przegrywac ale nagle otworzy im sie strona z csgolouge zobaczą ile jest na nich %
i z wyniku 15:1 dla navi zrobią comebackaaaa i wygraja 15:16

Ps.Postawie na navi wygra virtus postawie na virtus wygra navi,
Jak narazie bet na vp:C
  • Odpowiedz
Nie betuj 2 tygodnie bo przegrałeś wszystko na patologicznych meczach i rage betach
Kup sobie awp asiimova, obstaw mecz 50/50
P---------l
( ͡ ͜ʖ ͡)


#csgolounge
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego skrzynki cs:go zwykłe i esport z 2013 są po ponad 2,5 euro? I czemu w takim wypadku skrzynki cs:go 2 są takie tanie ;_;
#csgo #csgolounge
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach