Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Igoras: xD
A tak serio smialbym się jakby navi wygrało trejna
A tak serio smialbym się jakby navi wygrało trejna
- 0
- 3
Znowu wybór map pod virtusów, train ostatnio sami wybierają, inferno ich najlepsza mapa a cobble oby lepiej nie było.
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_PpPGMMCwuMankp5NA8gKjLTyeCevWWdj.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 6
- 1
@Krowoglowy: Popieprzyło mi się inferno z miragem sorry, ale i tak jak na razie brylują.
train nasz i cobble też ez
#csgolounge
#csgolounge
@Krowoglowy: Jeszcze NaVi na trainie nie widziałem, ale będzie ciekawie. Na inferno VP nie ugra nawet 10 rund IMO.
Czyste 50-50, ale myślę że jeśli navi się zepnie to wygrają
#csgolounge
#csgolounge
Jak tam mireczki? Można dzisiaj śmiało na Hr stawiać?
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@db95: a jak z tym mayan lan? Zastanawiam Sie czy w ph wchodzić...
- 0
nie znam druzyn
- 2
No niestety, czarne konie tego turnieju przegrały z fnatic. Tak czy inaczej walczyli do końca, a cache był przepiękny. Chyba pierwszy raz widziałem tak dobre terro na kaszu.
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Jakie dodatki polecacie do csgolounge? Podobno coś pod chrome jest, ale nie wiem który warto i czy jest jakiś spamujący ofertami ;>
#csgolounge
#csgolounge
- 3
To nie na moje nerwy
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@SklepMiesnyUJanusza: Reklame mi włączyło (*$&#%$%#$
@Dragoniar: zajebiscie szybko ich zażądali xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SklepMiesnyUJanusza: CRASH XD
@Dragoniar: xDD taki moment, i jeb problem xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Dragoniar: NITZ NJE DOSTANIESH
Titan take my hehe beniz
#csgolounge
#csgolounge
- 1
- 2
Chce ktoś zamienić się jakimkolwiek kluczem za klucz do skrzyni csgo? Wygrany na #csgolounge
Wam też nie chodzi csgolounge?
#csgolounge
#csgolounge
@Sebek1232: 16
- 0
@SzalonyAndrzej: Dzięki wielkie :)
Titan u gave me hope
#csgolounge
#csgolounge
- 0









#csgolounge