No niestety, czarne konie tego turnieju przegrały z fnatic. Tak czy inaczej walczyli do końca, a cache był przepiękny. Chyba pierwszy raz widziałem tak dobre terro na kaszu.

#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie dodatki polecacie do csgolounge? Podobno coś pod chrome jest, ale nie wiem który warto i czy jest jakiś spamujący ofertami ;>
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

all in Vp, wierzę w to co lewak wczoraj napisał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#csgolounge
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@db95: y.... jak już mówiłem wcześniej Tytani mają lepsze terro i tak powinno być na tej mapie. Jeśli Apex tylko zagra swoje to wynik będzie bardzo bliski (ostatni pojedynek Fnc-Titan na inferno 6:9 w terro dla Tytanów).
  • Odpowiedz