Jakiś gość chce mi dać cały swój ekwipunek za darmo. Czy może to być jakiś przekręt? Jest szwedem. Proszę was o szybką odpowiedź
#csgolounge #csgo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasha to imo najgorszy gracz w VP na ten moment xD O ile TaZ czy NEO zrobili jakiś minimalny progres, tak pasha z-----ł olbrzymi regres. Większość jego zagrań jest bardziej bezsensowna niż sensowna. Forma z ubiegłego roku już raczej nie wróci xD
#csgo #csgomecz #csgolounge
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki i mirabelki!

Mam do sprzedania klucze do skrzynek. Różne różniste, jeśli kogoś interesuję zapraszam na prv.
Cena za sztukę 7,90, w hurcie zniżki. Handlowałem już z wieloma mireczkami i nigdy nie było problemu :).
Zapraszam ! #csgo #csgotrade #csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przegrałem zakład a więc muszę to zrobić:

Virtus.Pro jest najlepszą drużyną na świecie, Snax i jego gabaryt zwinnie przemieszcza się w smoke'u. Jarek jest lepszą AWP od JW, krimZ? Co to za scrub. byali > all, Taz to najlepszy #strateg na świecie. A neo dalej wali najlepsze heady w CSie 1.6/

Dobra, swoje o-------m, mam nadzieje że wyłapiecie przekaz #pdk

#lewakvp #lewagvp #csgolounge
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgolounge #csgo

Ale na csgolounge mozna dostac instant raka.
Wystawilem oferte w ktorej wymieniam moj noz + kilka innych itemkow (wszystkie $10+) za karambita stained, moje wszystkie rzeczy warte jakies $15 wiecej niz ten noz na markecie ale nie, non stop dodaja mnie kretyni ktorzy staraja mi sie wmowic ze moj noz max 50 euro wart a tak w ogole to do niego jeszcze musze kolejne 100 euro
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arcyksienciuniu: @diarrhoea: taka w sumie rozkmina, skad ludzie biora te swoje magiczne ceny w kluczach? Wystawiaja jakis gownoskin do noza ktory mozna kupic na markecie za 80 funtow, i wolaja za to 80 kluczy (1,69 sztuka). Gdyby to sie raz trafilo to stwierdzilbym ze kretyn po prostu, ale widze ze co 2 trade tak wyglada :p
  • Odpowiedz