pasha to imo najgorszy gracz w VP na ten moment xD O ile TaZ czy NEO zrobili jakiś minimalny progres, tak pasha z-----ł olbrzymi regres. Większość jego zagrań jest bardziej bezsensowna niż sensowna. Forma z ubiegłego roku już raczej nie wróci xD #csgo #csgomecz #csgolounge
Mam do sprzedania klucze do skrzynek. Różne różniste, jeśli kogoś interesuję zapraszam na prv. Cena za sztukę 7,90, w hurcie zniżki. Handlowałem już z wieloma mireczkami i nigdy nie było problemu :). Zapraszam ! #csgo #csgotrade #csgolounge
@Dragoniar: VP już takie jest, że z t3 p-------e(nie mówie teraz o tytanach) a po tym meczu będzie miało odsy 15-85 przeciwko teamowi t1, i wygra z palcem w dupie.Ich po prostu nie ogarniesz xD
Virtus.Pro jest najlepszą drużyną na świecie, Snax i jego gabaryt zwinnie przemieszcza się w smoke'u. Jarek jest lepszą AWP od JW, krimZ? Co to za scrub. byali > all, Taz to najlepszy #strateg na świecie. A neo dalej wali najlepsze heady w CSie 1.6/
Dobra, swoje o-------m, mam nadzieje że wyłapiecie przekaz #pdk
Ale na csgolounge mozna dostac instant raka. Wystawilem oferte w ktorej wymieniam moj noz + kilka innych itemkow (wszystkie $10+) za karambita stained, moje wszystkie rzeczy warte jakies $15 wiecej niz ten noz na markecie ale nie, non stop dodaja mnie kretyni ktorzy staraja mi sie wmowic ze moj noz max 50 euro wart a tak w ogole to do niego jeszcze musze kolejne 100 euro
@Arcyksienciuniu: @diarrhoea: taka w sumie rozkmina, skad ludzie biora te swoje magiczne ceny w kluczach? Wystawiaja jakis gownoskin do noza ktory mozna kupic na markecie za 80 funtow, i wolaja za to 80 kluczy (1,69 sztuka). Gdyby to sie raz trafilo to stwierdzilbym ze kretyn po prostu, ale widze ze co 2 trade tak wyglada :p
#csgolounge #csgo