Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Te odsy na Tricked vs HSBG xD No nic, większa wygrana dla mnie. Jak na razie 4/4 bety weszły zobaczymy jeszcze co z Ldlc.white vs Piter
#csgolounge #csgomecz
#csgolounge #csgomecz
- 0
@MightLight: Eh, powodzenia....
- 0
@psposki: Zaraz, zaraz 2 razy dzisiaj to słyszałem gdy w sumie 2h temu trejdowałem ak blue laminate ft za owe skrzynki.
To takie popularne przy trejdach xD
To takie popularne przy trejdach xD
- 1
- 1
@Colek: ldlc + lgb imo
- 1
lepsza godzina więc może ktoś się skusi:
Posiadam kod do Wiedźmina 3 do zrealizowania na:
https://redeem.geforce.com/pl-pl
Oddam
Posiadam kod do Wiedźmina 3 do zrealizowania na:
https://redeem.geforce.com/pl-pl
Oddam
- 3
Ciekawostka na dzisiejszy wieczór z #csgolounge ʕ•ᴥ•ʔ: literka "Z" w cyrylicy wygląda tak: З, tak więc ksywkę b1ad3'a z flipsid3, po zmiękczeniu, możemy czytać jako bladź.
- 2
Chyba to LGB się rozpadnie. Grają jak totalne silvery tego miraża.
#csgolounge
#csgolounge
@kwmaster: prawilnie przypominam

@zielonyMISZCZ: nie dobijaj mnie, przerzucałem skiny na tym meczu xDD
Czemu mam ruskie csgol ? :D
#csgolounge
#csgolounge
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Greenek: Nwm. Juz zmienione ! :D Dzieki mistrzu
- 1
f3 v hr?
#csgolounge
#csgolounge
To co? Teraz czas na full na team acer, a następnie full na mouz :) jak sądzicie?
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@zielonyMISZCZ: dzięki za przypomnienie. Uratowałeś mnie :)
@Banana_Terror: Nie ma sprawy ;)
- 2
Full digni, czy g2?
#csgolounge
#csgolounge
- 2
- 2
Jestem nowy w tych obstawianiach, nie miał by ktoś nauczyć jak to co i coś dać na początek?
#csgo #januszerynkusteam #csgo #rozdajosteam #csgolounge
#csgo #januszerynkusteam #csgo #rozdajosteam #csgolounge
- 5
Jak ktoś na coś chętny - śmiało piszcie ;p (mile widziane upvote)
http://www.reddit.com/r/GlobalOffensiveTrade/comments/36d6yv/store_huge_store_knives_alot_st_guns_bta_stuff/
#csgo #csgolounge #januszerynkusteam #reddit
http://www.reddit.com/r/GlobalOffensiveTrade/comments/36d6yv/store_huge_store_knives_alot_st_guns_bta_stuff/
#csgo #csgolounge #januszerynkusteam #reddit
- 2
@ytokob: udowodnij że nie wyscammowane to dostaniesz upvote ;)
Jak nie wejdzie, to jestem w czarnej dupie...
#csgolounge
#csgolounge
źródło: comment_O5fsGnD0UitENoUJPpRmBXdM4JRl9lGF.jpg
Pobierz- 0
- 0
- 2
- 2
Posiadam kod do Wiedźmina 3 do zrealizowania na:
https://redeem.geforce.com/pl-pl
Oddam za 11 kluczy do cs:go :)
#wiedzmin3
#csgolounge
https://redeem.geforce.com/pl-pl
Oddam za 11 kluczy do cs:go :)
#wiedzmin3
#csgolounge
- 2






















SS wygrał a w zakładce bet history nie mam tego meczu.
#csgolounge