jak to jest z 7-dniową blokadą na trejdy? jak ktoś mi wyśle oferte z linka na lounge to jest wtedy napisane, że "zalogowano na nowym..." a jak ja wyśle jakiemuś znajomemu to normalnie moge mu coś dać. Jak to jest? bo chciałem trochę kluczy wystawić na allegro
#januszerynkusteam #csgolounge #csgotrade
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema mam pytanko na co preferujecie obstawić:

EnVyUs - G2

TSM - Dignitas

mouz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Teatt2: spec komentatorzy sceny NA ktorzy komentowali to spotkanie od razu zapowiadali ze druzyna Nihillium (?) wygra to latwo 2:0. co to dla nich.
reddit mnie uratowal info i tym ze nhl przegrali wczesniej dwa mecze z liquid i keyd stars.
nie wiem co oni widza w tym hiko i semphisie.
  • Odpowiedz
@ytokob: Jeśli nie masz nic przeciwko to też chętnie zasięgnąłbym porady jak dotąd z 2k udało mi się zrobić 12 ale nie powiem, żeby tempo było dobre.
  • Odpowiedz