Witam szanownych mireczków.

CW>Piter
Może i mają nowych ziomków w drużynie, ale nadal są piętro wyżej od rusków.

LGB=G2
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponawiam! ... (,)

Wymienię kody z Intel Software Bundle na skiny z cs:go...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja wiem że to jest polackie narzekanie, lost skinz boo hoo, ale czy w ostatnim czasie się zdarzyło żeby fnatic grał półfinał jako drugi i właściwie bez przerwy przed finałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgolounge
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach