Wszystko Najnowsze Archiwum Pełna lista Tylko multimedia L.....k konto usunięte 18.05.2015, 11:22:51 7 + Witam szanownych mireczków. CW>PiterMoże i mają nowych ziomków w drużynie, ale nadal są piętro wyżej od rusków.LGB=G2Pokaż całość w.....e konto usunięte 18.05.2015, 11:26:46 2 + @Liffek: Kim Ty jesteś xD? q.....z konto usunięte 18.05.2015, 14:08:18 1 + @BulaCSGO: Na hltv ludzie rozne rzeczy pisza huub huub 18.05.2015, 11:08:06 3 + Dzisiaj LGB > G2 #csgolounge kvvach kvvach 18.05.2015, 11:12:39 1 + @huub: bo2 nie sadze kvvach kvvach 18.05.2015, 10:52:38 2 + dobry weekend ( ͡€ ͜ʖ ͡€) #csgolounge źródło: comment_B5fTpCr6WzIozomVtaQrJnXStGRfjLYF.jpg Pobierz Banana_Terror Banana_Terror 18.05.2015, 10:47:18 via Android 2 + Na co dzisiaj stawiacie? @Liffek Hsbg>mia? Moj inventory to 13 euro i Noe wiem co robić :(#csgolounge Banana_Terror Banana_Terror 18.05.2015, 11:45:56 via Android 0 + @Liffek: na co lepiej postawić: mouz Vs lgb, ss Vs team acer czy może ldlc white Vs piter? L.....k konto usunięte 18.05.2015, 11:57:19 0 + @Banana_Terror: dignitas albo acer b.....m konto usunięte 18.05.2015, 09:35:30 5 + HUNTSMANY PO 11 CENTÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kroi się interes życia.#csgo #csgolounge #januszerynkusteam b.....m konto usunięte 18.05.2015, 09:44:18 1 + @PIGMALION: @shusty: na razie zrobiłem już 1 euro :D b.....m konto usunięte 18.05.2015, 09:55:14 18 + @Lu7yn: *facepalm*Pokaż spoiler bsq bsq 18.05.2015, 09:20:14 2 + Ponawiam! ... (╯︵╰,)Wymienię kody z Intel Software Bundle na skiny z cs:go...Pokaż całość aleksander-nawrot aleksander-nawrot 17.09.2015, 06:02:45 0 + @bsq: chciałbym kod do wota izzeponiewazbo izzeponiewazbo 18.05.2015, 06:02:00 2 + Żeby ktoś mógł mi wysłać oferte to musze akceptować jego zaproszenie do znajomych na steam?#csgolounge izzeponiewazbo izzeponiewazbo 18.05.2015, 06:02:39 0 + @TenGumis: to dobrze bo ignorowałem izzeponiewazbo izzeponiewazbo 18.05.2015, 08:38:15 0 + @TenGumis: no same zaproszenia do znajomych a żadnej oferty. Nie wiem o co chodzi Majsonovsky Majsonovsky 17.05.2015, 21:56:12 2 + Mirki mam pytanko! Mozna juz meczyki obstawiac itemami z chromy 2 ?#csgolounge Areooo51 Areooo51 17.05.2015, 21:58:23 0 + @Majsonovsky: Można D.....r konto usunięte 17.05.2015, 21:58:48 2 + @Areooo51: @Majsonovsky: @Buniu: A to przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°) D.....r konto usunięte 17.05.2015, 21:54:05 8 + nic nie wygrasz - MówiliA wygrałem AUG | Kontrahent, szach mat.#csgolounge #betujzdragoniarem źródło: comment_agNI8foZZbNRMyXZPaaoYzawNYPviFhv.jpg Pobierz LajtOdZeraDoMilionera LajtOdZeraDoMilionera 17.05.2015, 21:55:13 2 + @Dragoniar: o kurde, to teraz możesz sobie życie ułożyć( ͡° ͜ʖ ͡°) db95 db95 17.05.2015, 22:01:44 2 + @Dragoniar: Podobna wygrana ( ͡° ͜ʖ ͡°) źródło: comment_bmOqyRU3CA7F8CQ2zcSq0iedtZF9OlgY.jpg Pobierz coutovsky coutovsky 17.05.2015, 21:53:21 3 + ja wiem że to jest polackie narzekanie, lost skinz boo hoo, ale czy w ostatnim czasie się zdarzyło żeby fnatic grał półfinał jako drugi i właściwie bez przerwy przed finałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)#csgolounge D.....r konto usunięte 17.05.2015, 21:58:27 1 + @coutovsky: Na pewno nie byłoby 3-0. Na Kaszu też zrobili niezłe kilka rund. D.....r konto usunięte 17.05.2015, 22:00:17 0 + @coutovsky: W sumie :p db95 db95 17.05.2015, 21:51:02 5 + Dzięki za skiny taz i paczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)#csgolounge Breniacz Breniacz 17.05.2015, 21:51:02 5 + TUT TUT. Dostawa skinów. TUT TUT#csgolounge kwmaster kwmaster 17.05.2015, 21:50:34 5 + 3:0 żal mi tych virtusów strasznie.#csgolounge Q.....y konto usunięte 17.05.2015, 21:50:51 1 + @kwmaster: A mi nie ( ͡€ ͜ʖ ͡€) D.....r konto usunięte 17.05.2015, 21:50:52 0 + @kwmaster: GG, bet na Fnc ale do końca sercem z VP M.....d konto usunięte 17.05.2015, 21:50:33 2 + GG panowie high na fnatic sie opłacił #csgolounge kwmaster kwmaster 17.05.2015, 21:42:16 2 + 3 dogrywka virtusów. Mają oni szczęście nie ma co.#csgolounge Igoras Igoras 17.05.2015, 21:44:25 0 + @kwmaster: Co by było gdyby teraz jeszcze 2 mapy tak grali? :D kwmaster kwmaster 17.05.2015, 21:45:24 1 + @Igoras: Cholera wie. Jeden rabin powie tak drugi nie. Marco52 Marco52 17.05.2015, 21:34:15 2 + zapowiada się hr 1:1 Property (Daj Boże)#csgolounge Marco52 Marco52 17.05.2015, 21:44:47 0 + @Dragoniar: opyla się teraz na coś nocnego obstawić? D.....r konto usunięte 17.05.2015, 21:46:06 0 + @Marco52: Nie xDrope xDrope 17.05.2015, 21:31:29 2 + Czy autobumpery we wtyczkach do chrome są bezpieczne?#csgolounge coutovsky coutovsky 17.05.2015, 23:10:07 0 + @xDrope: są kvvach kvvach 17.05.2015, 21:28:27 2 + no i wygrajo#csgolounge maks112 maks112 17.05.2015, 21:28:09 2 + Jestem z-----y, ale fnatic gra dusta jak silvery... #csgolounge 9Japko9 9Japko9 17.05.2015, 21:03:46 via Android 2 + Teraz vp wygra 2 mapy, żeby przegrać ostatnią... #csgolounge #csgomecz LajtOdZeraDoMilionera LajtOdZeraDoMilionera 17.05.2015, 21:04:31 4 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść Igoras Igoras 17.05.2015, 21:05:59 5 + @LajtOdZeraDoMilionera: beka to jest z tych co stawiają skin za 4 centy i płaczą jakby im komornik dom zabrał.
L.....k konto usunięte 18.05.2015, 11:22:51 7 + Witam szanownych mireczków. CW>PiterMoże i mają nowych ziomków w drużynie, ale nadal są piętro wyżej od rusków.LGB=G2Pokaż całość
kvvach kvvach 18.05.2015, 10:52:38 2 + dobry weekend ( ͡€ ͜ʖ ͡€) #csgolounge źródło: comment_B5fTpCr6WzIozomVtaQrJnXStGRfjLYF.jpg Pobierz
Banana_Terror Banana_Terror 18.05.2015, 10:47:18 via Android 2 + Na co dzisiaj stawiacie? @Liffek Hsbg>mia? Moj inventory to 13 euro i Noe wiem co robić :(#csgolounge
Banana_Terror Banana_Terror 18.05.2015, 11:45:56 via Android 0 + @Liffek: na co lepiej postawić: mouz Vs lgb, ss Vs team acer czy może ldlc white Vs piter?
b.....m konto usunięte 18.05.2015, 09:35:30 5 + HUNTSMANY PO 11 CENTÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kroi się interes życia.#csgo #csgolounge #januszerynkusteam
bsq bsq 18.05.2015, 09:20:14 2 + Ponawiam! ... (╯︵╰,)Wymienię kody z Intel Software Bundle na skiny z cs:go...Pokaż całość
izzeponiewazbo izzeponiewazbo 18.05.2015, 06:02:00 2 + Żeby ktoś mógł mi wysłać oferte to musze akceptować jego zaproszenie do znajomych na steam?#csgolounge
izzeponiewazbo izzeponiewazbo 18.05.2015, 08:38:15 0 + @TenGumis: no same zaproszenia do znajomych a żadnej oferty. Nie wiem o co chodzi
Majsonovsky Majsonovsky 17.05.2015, 21:56:12 2 + Mirki mam pytanko! Mozna juz meczyki obstawiac itemami z chromy 2 ?#csgolounge
D.....r konto usunięte 17.05.2015, 21:58:48 2 + @Areooo51: @Majsonovsky: @Buniu: A to przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
D.....r konto usunięte 17.05.2015, 21:54:05 8 + nic nie wygrasz - MówiliA wygrałem AUG | Kontrahent, szach mat.#csgolounge #betujzdragoniarem źródło: comment_agNI8foZZbNRMyXZPaaoYzawNYPviFhv.jpg Pobierz
LajtOdZeraDoMilionera LajtOdZeraDoMilionera 17.05.2015, 21:55:13 2 + @Dragoniar: o kurde, to teraz możesz sobie życie ułożyć( ͡° ͜ʖ ͡°)
db95 db95 17.05.2015, 22:01:44 2 + @Dragoniar: Podobna wygrana ( ͡° ͜ʖ ͡°) źródło: comment_bmOqyRU3CA7F8CQ2zcSq0iedtZF9OlgY.jpg Pobierz
coutovsky coutovsky 17.05.2015, 21:53:21 3 + ja wiem że to jest polackie narzekanie, lost skinz boo hoo, ale czy w ostatnim czasie się zdarzyło żeby fnatic grał półfinał jako drugi i właściwie bez przerwy przed finałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)#csgolounge
D.....r konto usunięte 17.05.2015, 21:58:27 1 + @coutovsky: Na pewno nie byłoby 3-0. Na Kaszu też zrobili niezłe kilka rund.
kwmaster kwmaster 17.05.2015, 21:42:16 2 + 3 dogrywka virtusów. Mają oni szczęście nie ma co.#csgolounge
Igoras Igoras 17.05.2015, 21:44:25 0 + @kwmaster: Co by było gdyby teraz jeszcze 2 mapy tak grali? :D
xDrope xDrope 17.05.2015, 21:31:29 2 + Czy autobumpery we wtyczkach do chrome są bezpieczne?#csgolounge
maks112 maks112 17.05.2015, 21:28:09 2 + Jestem z-----y, ale fnatic gra dusta jak silvery... #csgolounge
9Japko9 9Japko9 17.05.2015, 21:03:46 via Android 2 + Teraz vp wygra 2 mapy, żeby przegrać ostatnią... #csgolounge #csgomecz
LajtOdZeraDoMilionera LajtOdZeraDoMilionera 17.05.2015, 21:04:31 4 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Igoras Igoras 17.05.2015, 21:05:59 5 + @LajtOdZeraDoMilionera: beka to jest z tych co stawiają skin za 4 centy i płaczą jakby im komornik dom zabrał.
CW>Piter
Może i mają nowych ziomków w drużynie, ale nadal są piętro wyżej od rusków.
LGB=G2