Mireczki, postawiłem dzisiaj pierwszego w życiu beta w #csgolounge, i szybkie pytanko mam. W razie wygranej dostaję moje skiny + coś jeszcze/inne skiny/kasę?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co obstawiać ja myślicie ?
Dignitas vs G2
Fnatic vs TSM
LDLC.White vs SpaceS
NiP vs VP
Property vs G2
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Świetny, a za optymalizacje powinni dostać podwyżke(gra teoretycznie nie powinna ruszać na moim 5 letnim kompie, ale chodzi na high).
  • Odpowiedz
@alczas1: Wyczuwam że g2 przegra, rozradowani wygraną z EnVyUs będą myśleć że są op i przegrają gładko 2-0 ale raczej tym co ja mówię się nie sugeruj bo już od pół roku nie obstawiam.
  • Odpowiedz
That feel gdy teraz wszystkie tanie noże będą rosnąć xD. Nie ma to jak zniszczyć rynek xD.
Dlaczego?
Lounge wprowadziło obstawianie tanimi nożami, co za tym idzie ludzie bogatsi będą je kupować jako przedmioty do max betowania.
#csgolounge #csgotrade #januszeitemowcsgo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach